صفحه اصلی > آموزش گرافیک : بررسی سایت مستر کلاس
ads

بررسی سایت مستر کلاس

مستر کلاس

بررسی سایت مستر کلاس : 

کلاسهایی که توسط استادان برجسته در زمینه های خود تدریس می شود

مستر کلاس یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که محتوای پخش کننده در چندین دسته مختلف موجود است. این نشان می دهد که بیش از 100 کلاس دارد ، در چند دسته. همچنین قابل توجه است که کلاسها توسط مربیان مشهور تدریس می شود. کلاسها طوری طراحی شده اند که در چندین سیستم عامل قابل دسترسی هستند.

امکانات

مستر کلاس یک بستر پخش آنلاین است که مجموعه ای از کلاس ها را ارائه می دهد. محتوا در یکی از 11 حوزه ای که موضوعاتی مانند ورزش و بازی ، هنر و سرگرمی ، و طراحی و سبک را پوشش می دهد متناسب است تا چند نمونه ذکر شود. در سراسر این مناطق بیش از 100+ کلاس وجود دارد.

آنچه در مورد مستر کلاس قابل توجه است این است که بسیاری از این مطالب توسط متخصصان شناخته شده و در بسیاری از موارد افراد مشهور آموزش داده می شود ، بر خلاف سایت های دیگر که لزوماً معلمان درگیر را نمی شناسید. به عنوان مثال ، سرآشپز مشهور گوردون رمسی یک دوره آموزشی “دستور العمل های رستوران در خانه” ، Shonda Rhimes از Grey’s Anatomy “نوشتن برای تلویزیون” و فیزیکدان مشهور نیل د گراس تایسون “تفکر و ارتباط علمی” تدریس می کند. کلاسهای اضافی ماهانه اضافه می شود.

فرمول مستر کلاس کمی متفاوت از رقبا است. در حالی که برخی از آنها هزاران هزار کلاس مختلف دارند ، در اینجا موضوعات بسیار کمتری را خواهید دید. با این حال ، به جای یک فیلم واحد در مورد موضوع ، ما با مستر کلاس در می یابیم که به بخش های کوچکتر تقسیم می شود ، هر کدام به طور متوسط ​​حدود 10 دقیقه ، و هر کلاس حدود 20 درس طول می کشد ، بنابراین این یک دید جامع تر از عنوان.

مستر کلاس

مستر کلاس

شما به راحتی می توانید کلاس را با یک تریلر پیش نمایش کنید ، و تماشاگران دارای ارزش فیلمبرداری ، با موسیقی متن و ویرایش دقیق بودند. در حالی که تکمیل کلاس به شما ایمیلی برای اثبات می دهد ، هیچ گواهی صادر نمی شود. همچنین ، هر کلاس دارای یک کتاب کار PDF برای همراهی و ارائه مطالب تکمیلی است.

Adobe Photoshop
بیشتر بخوانید

موضوعات پوشش داده شده بیشتر از موضوعات حرفه ای سخت مورد توجه قرار می گیرند. به عنوان مثال ، در مبحث طراحی ، ما دوره هایی در زمینه عکاسی و همچنین طراحی داخلی می بینیم ، اما هیچ چیزی در زمینه طراحی وب یا موضوعات تجاری تر نیست.

برنامه ها و قیمت گذاری

مستر کلاس یک برنامه سه طبقه برای افراد دارد. کمترین ، که به عنوان استاندارد تعیین شده است ، از 15 دلار در ماه شروع می شود و سالانه صورتحساب می شود. این طرح دارای محدودیتی است که می توانید فقط در یک دستگاه همزمان تماشا کنید ، همچنین از مشاهده آفلاین در پلتفرم iOS پشتیبانی نمی کند که در صورت عدم دسترسی به اینترنت مفید است. با این حال ،

مستر کلاس

مستر کلاس

حتی این پایین ترین طرح به کل فهرست بیش از 100 کلاس که در بین یازده دسته تقسیم شده است دسترسی دارد. همچنین دارای کتابها و محتویات اضافی همراه با بحث در مورد دوره در میان زبان آموزان در محدوده جامعه فقط برای اعضا است. محتوا را می توان در چندین سیستم عامل مانند رایانه ، تلویزیون ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی مشاهده کرد.

برنامه میانی برنامه Plus است و هزینه آن تا 20 دلار ماهانه افزایش می یابد ، همچنین سالانه صورتحساب می شود. این برنامه دارای تمام ویژگی های طرح پایین است ، اما آن را ارتقا می دهد تا به دو دستگاه امکان مشاهده همزمان محتوا را بدهد ، و امکان مشاهده آفلاین در پلتفرم iOS را فراهم می کند ، که برای مثال در هواپیما مفید خواهد بود.

مستر کلاس

مستر کلاس

طرح برتر با عنوان Premium شناخته می شود و ماهانه 23 دلار قیمت دارد و بار دیگر سالانه صورتحساب می شود. این طرح تمام ویژگی های دو طرح پایینی را اضافه می کند. ویژگی اضافه شده این است که این بالاترین طرح از مشاهده محتوا در 6 دستگاه پشتیبانی می کند.

برای برنامه مستر کلاس Plus برای دانشجویان تخفیف ارائه می شود. این اساساً برنامه ردیف میانی است ، با ویژگی های دقیق مشابه ، با کاهش هزینه 10 دلار در ماه- اساساً 50٪ صرفه جویی از قیمت کامل.

حمایت کردن

پشتیبانی از مستر کلاس تنها چند گزینه دارد. یکی شماره رایگان است ، و همچنین توجه داشته باشید که پیدا کردن آن آسان بود. گزینه دیگر برای دریافت کمک از طریق یک پورتال آنلاین برای ارسال یک درخواست است ، و همچنین می توان یک فایل را بارگذاری کرد. همچنین برخی سوالات متداول وجود دارد که می تواند به سوالات متداول پاسخ دهد.

کلید های میانبر فتوشاپ
بیشتر بخوانید

گزینه های پشتیبانی شامل یک جعبه چت ، یک ایمیل مستقیم ، یک شماره فکس و انجمن ها نیست. ما همچنین هیچ کاغذ سفید ، کتاب الکترونیکی یا فیلم پشتیبانی آنلاین مشاهده نکردیم.

نقد های کاربران

مستر کلاس دارای برنامه های تلفن هوشمند و رایانه لوحی برای هر دو سیستم عامل iOS و Android است. این شامل برنامه iOS است که دارای امتیاز 4.9/5 ستاره با بیش از 97 هزار نقد است. با این حال ، با وجود رتبه فوق العاده ، در حالی که کاربران برنامه iOS بیش از حد از محتوا راضی هستند ، برخی از مشکلات مربوط به خود برنامه وجود دارد که شامل رابط کاربری اشکالی است ، زیرا پیدا کردن و استفاده از محتوا ممکن است دشوار باشد.

برنامه Android همچنین دارای رتبه بالایی است ، با 4.7/5 ستاره ، با بیش از یک میلیون بارگیری و رتبه بندی 17k. محتوا در این پلتفرم با استقبال خوبی روبرو شده است ، اما کاربران به دو موضوع اشاره می کنند: لغو اشتراک دشوار است و در Android نمی توانند محتوا را برای مشاهده در حالت آفلاین بارگیری کنند (که در دفاع از مستر کلاس به وضوح بیان شده است) که بارگیری برای iOS پشتیبانی می شود).

مستر کلاس

مستر کلاس

حکم نهایی

وقتی نوبت به دوره های پخش ویدئو در سطح حرفه ای می رسد ، مستر کلاس سطح را بالا می برد. به هر حال ، چه کسی نمی خواهد درباره فیلمسازی از جیمز کامرون یاد بگیرد؟ سایر مزایا شامل پشتیبانی از پلتفرم متقابل ، برنامه های دارای رتبه بالا و کتابهای PDF است. معایب شامل شرایط اشتراک سالانه (به ویژه برای کسانی که فقط یک دوره واحد می خواهند) ، محدودیت موضوعات دوره و فقدان گواهینامه های اتمام دوره است. برای کسانی که علاقه مند به موضوعات ارائه شده هستند ، مستر کلاس آموزش پخش ویدئو را به سطح بعدی می برد.

پایان مقاله بررسی سایت مستر کلاس

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

تحلیل نمایشنامه باغ وحش شیشه ای | سریال دانشکده حقوق | راهنمای درآمد اضافه : ۹ ایده درآمد اضافه برای ایجاد ثروت | سبک موسیقی هاوس | نقدو بررسی بازی Resident Evil 3 | فیلم ۳۵۵ | مستند رولینگ تندر رولینگ : داستان باب دیلن توسط مارتین اسکورسیزی | فیلم مرد سوم | معرفی سریال آینه سیاه | ۱۰ مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت |

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دو × 2 =