صفحه اصلی > اخبار فناوری : Netflix vs Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش در سال 2021 برنده می شود؟
ads

Netflix vs Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش در سال 2021 برنده می شود؟

سرویس پخش

Netflix vs Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش در سال 2021 برنده می شود؟ : 

سرویس های جریان هرگز بخش مهمی از زندگی ما نبوده اند. سال گذشته ، بسیاری از ما با الگوی سوء استفاده از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها روبرو شدیم تا اینکه کتابخانه Netflix را خسته کردیم یا دیگر نتوانستیم جلوی تلویزیون خود بنشینیم – و این عادت در سال 2021 عمیقا ریشه دوانده است.

بر اساس گزارش نیلسن ، 26 درصد از زمان تلویزیون ایالات متحده در حال حاضر صرف تماشای پخش کننده ها می شود. به گفته Ofcom ، در بریتانیا ، تا سپتامبر 2020 ، 60 درصد از خانوارها با نوعی پخش کننده سرویس ثبت نام کرده اند ، در حالی که 49 درصد یک سال قبل از آن استفاده کرده بودند. بیش از نیمی از خانواده های بریتانیایی تنها در Netflix ثبت نام کرده اند و تقریباً دو برابر زمان بیشتری صرف تماشای این خدمات سالانه شده است.

Netflix و Amazon Prime Video اصلی ترین سرویس های پرداخت شده برای اکثر مردم هستند. نتفلیکس مفهوم پخش محتوای ممتاز داخلی را برای بسیاری از ما معرفی کرد ، در حالی که Prime Video به عنوان اصلی ترین مزیت ثبت نام در طرح عضویت خرده فروش آنلاین شناخته می شود.

سرویس پخش

سرویس پخش

در دسترسی کاربر ، آنها در واقع قابل مقایسه هستند. Netflix تا ماه جولای 209 میلیون کاربر دارد ، در حالی که بیش از 175 میلیون نفر از 200 میلیون کاربر+ Amazon Prime Video در 12 ماه گذشته منتهی به آوریل 2021 مطالبی را پخش کرده اند. آنها به راستی رهبران بازار هستند.

اما در واقع کدام یک در سال 2021 بهتر است؟ کدام برنامه کاربردی برتر است و کدام یک در حال حاضر محتوای اصلی بهتری را ایجاد می کند؟ در زیر ، آنها را به نفع شما قرار می دهیم.

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: قیمت و ارزش

هزینه برنامه استاندارد Netflix 13.99 دلار (9.99 پوند / 15.99 دلار استرالیا) در ماه است ، در حالی که برنامه حق بیمه با محتوای Ultra HD 17.99 دلار (13.99 پوند / 19.99 دلار استرالیا) هزینه دارد. یک ردیف پایه ارزان تر با قیمت 8.99 دلار / 5.99 پوند / 11.99 دلار استرالیا وجود دارد ، اما از آنجا که این هزینه بدون پخش HD انجام می شود ، ما آن را توصیه نمی کنیم مگر اینکه هزینه کافی داشته باشید.

مقدار زیادی محتوای Netflix در حالت 4K در دسترس است-برای مثال ، اکثر نسخه های اصلی آن ، اما برخی فیلم ها و نمایش ها از منابع دیگر تهیه شده است (اگر در انگلستان هستید ، شامل مرد عنکبوتی: دور از خانه). شما می توانید “4K” را در برنامه Netflix در منطقه خود جستجو کنید ، که نشان می دهد کدام برنامه ها در UHD پخش می شوند ، حتی اگر بخشی از ردیف شما نباشد.

هزینه Amazon Prime 12.99 دلار / 7.99 پوند / 6.99 دلار استرالیا در ماه است ، در صورت پرداخت سالانه تخفیف. همچنین می توانید Prime Video را به تنهایی با قیمت 8.99 دلار / 5.99 پوند تهیه کنید ، اما با توجه به اینکه تفاوت قیمت در انگلستان حداقل است ، ردیف اصلی عضویت انتخاب بهتری در آن منطقه است (چنین گزینه ای در استرالیا وجود ندارد). عضویت اصلی باعث تحویل سریع شما از آمازون می شود ، چه برسد به مزایای دیگر در زمینه خواندن و بازی.

Prime Video کمک شایانی از محتوای 4K نیز می کند ، به عنوان بخشی از بسته اشتراک ، با تعداد زیادی اصل پوشش داده شده است. برخلاف Netflix ، برای دسترسی به این سرویس نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. شما می توانید برچسب های مناسب “4K UHD” و “HDR” را در صفحات مختلف پیدا کنید – اگر می خواهید فیلم اکشن The Boys یا کریس پرت The Tomorrow War را با کیفیت 4K تماشا کنید ، به عنوان مثال ، شما خوش شانس هستید.

هوش مصنوعی و کاربرد های آن
بیشتر بخوانید

بر خلاف Netflix ، Prime Video به گونه ای تنظیم شده است که به شما کانال هایی بفروشد که محتوای اضافی را با هزینه ماهانه ارائه می دهند – معمولاً بر اساس موضوع یا ژانر (Shudder) ، یا توسط دارنده حقوق (Paramount Plus و Starz در ایالات متحده). به لطف برگه “Free to Me” یا دکمه مربوطه در برنامه ،

فروش این محصولات نسبت به گذشته کمتر است ، اما واضح است که آمازون از شما می خواهد Prime Video را به عنوان پایه ای برای پخش بسیاری از موارد دیگر مشاهده کنید. که البته شامل ویدئوهایی است که توسط آمازون در فروشگاه ویدئویی خود به فروش می رسد یا برای اجاره در دسترس قرار می گیرد.

بنابراین ، از نظر قیمت ، مطمئناً آمازون روی کاغذ بهتر به نظر می رسد. اما تجربه برنامه Netflix و محتوای اصلی بدان معناست که این یک نبرد مستقیم نیست.

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: تجربه برنامه

توصیه های الگوریتمی Netflix برای همه خوشایند نیست ، اما نشان می دهد که برنامه Netflix در مقایسه با Prime Video چقدر در نظر گرفته شده است. به هر حال ، برنامه پخش جریانی ، کل محصول Netflix است – برای آمازون این بخشی از یک برنامه عضویت گسترده تر است ، هرچند یک برنامه کلیدی.

حقیقت این است که هر دو برنامه هر سال بهتر می شوند. گزینه های Netflix در حال حاضر شامل چیزهای عجیب و غریب است ، مانند انتخاب انتخاب تماشای یک نمایش با سرعت کمتر یا سریعتر – ما نمی خواهیم به طور کلی تعمیم دهیم ، اما نباید به کسی که به تماشای تاج با 1.5 برابر سرعت معمولی می پردازد اعتماد کرد. ملکه است. کمی احترام خونین نشان دهید!

این باعث خوشحالی است که هم برنامه های Prime Video و هم Netflix در تلفن همراه به شما امکان می دهند موارد را از قسمت اخیر تماشا شده خود حذف کنید. دیگر به خاطر تماشای پنج دقیقه یک تریلر شهوانی شرم آور یا مشت آهنین مارول مجازات نخواهید شد.

با این وجود ، Netflix هنگام استفاده از برنامه خود در رتبه اول قرار می گیرد. Prime Video هنوز در ظاهر خود مانند یک فروشگاه تغییر شکل یافته احساس می کند – و بله ، واضح است که آمازون از شما می خواهد پول اضافی برای این سرویس هزینه کنید ، چه از طریق اجاره ارزان قیمت محدود یا اشتراک در یک کانال اضافی. فقط ترسیم این محتوای پولی بسیار بهتر از گذشته است.

در مقایسه ، Netflix احساس می کند که وقتی جهان را بوت می کنید ، جهان را تعطیل می کند. این در تضاد با تبلیغات ناپسند دنیای تلویزیونی زنده است ، به همین دلیل است که از این برنامه بسیار دلپذیر استفاده می کنید – و مطمئناً بخش عمده ای از محبوبیت آن همچنان ادامه دارد.

Netflix به وضوح می خواهد که شما نحوه نمایش محتواها و فیلم های مختلف را در نحوه نمایش محتوا در صفحه اصلی خود امتحان کنید ، و اگر اجازه دهید ، این سرویس از ارسال اعلانات یا ایمیل برای مواردی که باید تماشا کنید خجالت نمی کشد. این برنامه به شما امکان می دهد اگر از طریق مرورگر خود وارد سیستم شوید ، تریلرهای خودکار را خاموش کنید – این یک ضرورت مطلق برای مرور آرام است.

نقد و بررسی وبسایت آموزشی اسکیل شر ( Skillshare )
بیشتر بخوانید
سرویس پخش

سرویس پخش

بین برنامه های مختلف باید نکات دیگری را نیز در نظر داشت. گزینه های زیرنویس قابل تنظیم آمازون از نظر دسترسی عالی است – اما هر چیزی که پخش می کند دارای زیرنویس نیست ، حداقل در انگلستان که ما در حال نوشتن این مطلب هستیم. استراحت نقطه ای؟ جواب منفی. 21 گرم با نائومی واتس؟ جواب منفی.

گروه های نیویورکی؟ جواب منفی. در سایه ها چه می کنیم؟ جواب منفی. JFK؟ جواب منفی. این فقط تعداد انگشت شماری از فیلم های بزرگ است که ما از اسکن اطراف آنها پیدا کرده ایم ، و آنها تقریباً حذف شده آشکار هستند.

به نظر می رسد Netflix با ارائه زیرنویس سازگارتر است ، اگرچه باز هم ، این فقط بر اساس نگاهی گذرا به انواع فیلم های مشابه است.

Netflix vs Amazon Prime Video: محتوا

Netflix وقتی از نظر مقدار محتوای اصلی صحبت می کند – و صادقانه ، از نظر کیفیت نیز کاملاً برنده می شود. هزینه های Netflix برای تلویزیون ، فیلم و مستند پوچ است و فراوانی اکران ها به این معنی است که هر هفته چیزهای جدیدی برای تماشا وجود دارد ، حتی اگر گاهی اوقات این فقط یک سریال متحرک است که به آن اهمیت نمی دهید یا یک عاشقانه خسته کننده که نوجوانان را هدف گرفته است.

قطعاً آمازون دارای نسخه های اصلی و تعداد زیادی فیلم به عنوان فیلم های انحصاری است ، اما Netflix هنوز از نظر محتوای جدید بسیار چشمگیر است. با این وجود ، آمازون پرایم چندین بار نشان داده است که می تواند در فیلم های بزرگ تأثیر بگذارد – Coming 2 America و The Tomorrow War با Chris Pratt دو مورد از هیولاهای پلتفرم هستند.

بخش بزرگی از ارزش هر دو سرویس بستگی به محل زندگی شما دارد. به عنوان مثال ، در انگلستان ، Amazon Prime Video و Netflix هر دو برای فیلم های قدیمی عالی هستند.

Netflix ممکن است هر هفته در سال 2021 هر هفته از یک فیلم اصلی جدید استفاده کند – حتی اگر همیشه مخلوط باشد – اما Amazon Prime Video همیشه کتابخانه ای وسیع از فیلم ها دارد که می توان بدون توجه به آن از آن لذت برد. همان تعداد انگشت شماری از فیلم های محبوب دهه 80 ، 90 و 00 تمایل دارند بین دو پخش کننده و Sky در انگلستان حرکت کنند.

سرویس پخش

سرویس پخش

در ایالات متحده ، رقابت بسیار بیشتری وجود دارد ، به این معنی که ممکن است فیلمهای قدیمی بهتری را بین این دو سرویس و HBO Max ، در میان دیگران پخش کنید.

Netflix داغترین سال خود را تا سال 2021 برای بازگشت برنامه های تلویزیونی پشت سر نمی گذارد – و شما احساس می کنید که این را می داند ، شاید به همین دلیل است که امسال تاریخ های زیادی را برای نمایش برنامه هایی مانند The Witcher ، Cobra Kai یا Locke و کلید

مشکل این است که در زمان قبل از همه گیری ، Netflix قبلاً به مدت یک سال استراحت سنتی بین شبکه های تلویزیونی ، بین فصل های نمایش هایی مانند Ozark یا Stranger Things وقفه های طولانی مدت داشته است.

بررسی هدست Epos H6Pro
بیشتر بخوانید

در حال حاضر ، آن زمانبندی زمانبندی انتشار بیشتر بازگشته است تا کمی آن را اذیت کند ، زیرا همراه با تاخیر در تولید ناشی از همه گیری ، به این معنی است که برخی از این مجموعه ها سفر بسیار کندی به اتاق نشیمن شما داشته اند.

به عنوان مثال فصل 4 Stranger Things قرار است حداقل دو سال و نیم بعد از فصل 3 از راه برسد. فصل دوم Witcher تا زمان ورود به صفحه نمایش ما دو سال طول کشیده است.

با این حال ، وقتی فصل 3 آموزش جنسی در ماه سپتامبر آغاز می شود ، باید آغاز بهمن چیزهای جدید و هیجان انگیز از پخش کننده باشد.

با این حال ، Netflix هنوز موارد زیادی را که دوست داریم در سال 2021 ارائه کرده است. Inside Bournham’s Inside تحسین برانگیزترین کمدی ویژه سال است – حتی اگر بتوانید آن را کمدی بنامید. سریال متحرک Castlevania با سبک پایان یافت. لوپین نمونه دیگری از تبدیل Netflix به یک سریال غیر انگلیسی زبان به یک موفقیت بزرگ جهانی است. نمایش طرح من فکر می کنم شما باید با تیم رابینسون ترک کنید مورد پسند کسانی است که با نوع طنز خود کلیک می کنند. کتاب اقتباسی کتاب شیرین دندان شیرین به وضوح مورد توجه قرار گرفت.

فقدان برخی از تلویزیون های بزرگ Netflix به این معنی است که آمازون امسال ما را با آنچه در مقایسه با آن ارائه کرده است تحت تأثیر قرار داده است. ما شکست ناپذیر را بر اکثر سریال های نتفلیکس در سال 2021 ترسیم می کنیم-این یک ضربه چاقو به یک انیمیشن ابرقهرمانی بزرگسال است که واقعاً کار می کرد و تصورات مردم را به خود جلب می کرد ، بدون مزیت داخلی ساخته شدن بر اساس کمیک مارول یا دی سی.

سرویس پخش

سرویس پخش

چاقوي خود نتفليکس به ابرقهرمانان ، ميراث مشتری ، به همان روش آتش نگرفت.

راه آهن زیرزمینی ، جدیدترین اثر بری جنکینز که به طور انحصاری در Amazon Prime Video موجود است ، تحسین برانگیزترین مجموعه سال تاکنون است. بنابراین آمازون در واقع سال بسیار خوبی را پشت سر می گذارد ، حتی بدون موفقیت های خود مانند The Boys و The Marvelous Mrs. Maisel ، که انتظار می رود هر دو در سال 2022 بازگردند.

بنابراین ، هر دو پخش کننده هنوز آثار تعطیلی همه گیر 2020 را تجربه می کنند – اما تا پایان سال 2021 ، هر دو سهم عادلانه خود را از موفقیت های موفقیت آمیز خواهند داشت.

Netflix vs Amazon Prime Video: آینده

شما می توانید اشتراک خود را برای Netflix و Amazon Prime Video در هر زمان لغو کنید ، که یک تسکین مبارک است. اما نظرات شما در مورد هر یک ممکن است در چند سال آینده تغییر کند ، زیرا پخش کننده ها وارد مرحله بعدی جنگ محتوایی خود می شوند – و این جایی است که شرط ها بسیار بزرگتر می شوند.

آمازون که از موفقیت The Boys و Invincible برخوردار است ، در تلویزیون ژانر خود دو برابر شده است. چرخ های زمان ، ارباب حلقه ها و دختران کاغذی شبیه به چیزهای عجیب همه قرار است هنگام ورود به سرویس ، سر و صدای زیادی به راه بیندازند-مانند راه اندازی مجدد آقای و خانم اسمیت با بازی دونالد گلاور و فیبی والر بریج به

واضح است که استراتژی خرده فروشی بیشتر به سمت برنامه های جلب توجه است ، نه سریال های موثری مانند موتزارت در جنگل یا Red Oaks که در ابتدا خروجی آن را مشخص می کرد. در سمت فیلم ،

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس
بیشتر بخوانید

استودیوی فیلم MGM خریداری شده است ، البته باید مورد تأیید قرار گیرد ، به این معنی که پخش جیمز باند به زودی در دسترس خواهد بود و دنباله ای بر جنگ فردا است (آیا پیشنهاد می کنیم نام آن را روز بعد از جنگ بگذاریم؟) اینها حرکتهای عظیم و تغییر بازی هستند-MGM اساساً یک کتابخانه فیلم دائمی قوی را یک شبه به آمازون می دهد که می تواند در سراسر جهان پخش شود.

در همین حال ، Netflix چیزهای زیادی در پیش دارد-فصل های بعدی برای بریترتون و The Witcher بسیار زیاد خواهد بود. ما تعجب نخواهیم کرد که ببینیم هر دو در سالهای آینده تبدیل به حق رای دادن گسترده شده اند.

همچنین اقتباس های متحرک بزرگی مانند Cowboy Bebop و The Last Airbender در دست ساخت است و نمایش های بیشتری که قطعاً می خواهید به لیست تماشای خود اضافه کنید. به نظر می رسد هیولای رایان مورفی: داستان جفری دهمر با بازی ایوان پیترز یک موفقیت بزرگ باشد. دیوید بنیوف و دی بی بنیانندگان بازی تاج و تخت وایس در حال کار بر روی مشکل سه بدن ، اقتباسی علمی تخیلی از Netflix است. نمایش Resident Evil با بازی لنس ردیک در دست ساخت است.

این فقط سطح را خراش می دهد-و از جنبه فیلم ، از بین چیزهای زیادی که باید منتظر آن باشید ، فیلم مهیج جاسوسی برادران روسو ، مرد خاکستری با رایان گاسلینگ و کریس ایوانز ، احتمالاً بزرگترین فیلم است. به

همه اینها باید به این معنا باشد که هزینه اشتراک شما در آینده نزدیک هرکسی که به آن بازگردید هدر نمی رود.

Netflix vs Amazon Prime Video: چه کسی برنده است؟

اگر فقط می توانید یکی را خریداری کنید ، آن Netflix است. اگر می توانید دو پول تهیه کنید ، هر دو است.

حقیقت این است که عضویت آمازون پرایم به دلیل مزایای آن بسیار مناسب است به طوری که شما حتی نمی توانید آن را به عنوان یک سرویس سرویس جریان تصور کنید. با این حال ، Netflix ، با قیمت های بالای 10 دلار در ماه / 10 دلار استرالیا ، به خرید بیشتری نیاز دارد.

Netflix هنوز جایی است که بسیاری از تلویزیون هایی که دوست داریم در حال ورود هستند – حتی اگر 2021 تا کنون سال آرام تری بوده است. ویدئو آمازون Prime هنوز هم به عنوان یک سرویس پخش ثانویه برای ما از جهات مختلف احساس می شود و حتی با افزایش قیمت ، Netflix همیشه چیزی برای جلب توجه ما دارد.

سرویس پخش

سرویس پخش

با این حال ، در یک سال ، چه کسی می داند؟ شاید سرمایه گذاری های بزرگ آمازون در کل استودیوی فیلمسازی و مجموعه ای بر اساس آثار JRR تالکین آن را در موقعیت قطبی قرار دهد.

در حال حاضر ، سرمایه گذاری Netflix بر روی محتوا در حال نتیجه دادن است. اما بعید به نظر می رسد که آمازون به رتبه دوم بسنده کند.

پایان مقاله Netflix vs Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش در سال 2021 برنده می شود؟

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

چگونه یک تمرین نوشتن روزانه ایجاد کنیم | دوره رنسانس در موسیقی | فیلم عاشقانه | معرفی موسیقی پاپ | فیلم ۱۲ مرد خشمگین | سریال نه غریبه کامل | برندگان جایزه نوبل ادبیات | سریال ویچر | نقد و بررسی وبسایت آموزشی اسکیل شر ( Skillshare ) | نیکولو ماکیاولی کیست ؟ |

دیدگاهتان را بنویسید

13 + 2 =