صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های جورج لوکاس
ads

بهترین فیلم های جورج لوکاس

بهترین فیلم های جورج لوکاس

بهترین فیلم های جورج لوکاس

بهترین فیلم های جورج لوکاس : جورج لوکاس یک افسانه زنده است ، هر دو جنگ ستارگان و ایندیانا جونز را خلق کرده است. او به کارگردانی و تهیه کنندگی شهرت دارد ، اما بیش از هر چیز نویسنده بوده است.

او فیلمنامه های زیادی را نوشته است ، گرچه گاهی اوقات فقط قبل از اینکه فیلمنامه فیلمنامه نویسی نویسنده دیگری داستان را بنویسد ، داستان فیلم را می نویسد. این لیست نگاهی خواهد انداخت به بهترین فیلم هایی که وی در نویسندگی دستی داشته است و شامل مواردی فراتر از فیلم های دو خلاقیت بزرگ وی است. اگرچه ، اینها کاملاً نشان داده می شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های تاریخی

این لیست با استفاده از IMDb رتبه بندی شده است. رتبه بندی برخی از این فیلم ها آنقدر خوب است که در لیست 250 فیلم برتر IMDb قرار دارند. در اینجا بهترین فیلم های جورج لوکاس ، طبق IMDb وجود دارد.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

با مقاله بهترین فیلم های جورج لوکاس همراه ما باشید.

Star Wars: The Empire Strikes Back (1980) – 8.7
امپایر در رتبه 14 در IMDb قرار دارد. لوکاس داستان را در حالی نوشت که فیلمنامه توسط لارنس کاسدن و لی براکت نوشته شده است. Empire اغلب به عنوان یکی از بزرگترین دنباله های تمام دوران در نظر گرفته می شود و الگویی است که بسیاری از دنباله ها هنوز هم با امروز مقایسه می شوند. گرچه وادر پدر لوقا بودن امروزه از دانش های رایج است ، اما در سال 1980 این یک اتفاق تکان دهنده بود و همچنان یکی از بزرگترین چرخش های تاریخ فیلم است.

امپایر همچنین برای پایان دادن به صخره های برجسته برجسته است. لوک دست خود را از دست داد و نمی دانست که وادر واقعاً پدر او است یا خیر و هان در کربنیت منجمد شد و توسط بوبا فت گرفته شد. ما می دانیم که همه چیز در پایان کار کرده است ، اما فیلم شانس هایی را به همراه داشت که از نظر قصه و سرگرمی نتیجه داد.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

بیشتر بخوانید: بهترین مینی سریال های نتفلیکس

جنگ ستارگان: یک امید جدید (1977) – 8.6
یک امید جدید در رتبه 26 در IMDb قرار دارد. لوکاس تنها نویسنده فیلمنامه اصلی جنگ ستارگان بود. این فیلم پدیده ای فرهنگی را رقم زد که بیش از چهل سال به طول انجامیده است. با وجود عمق و ماندگاری این سریال ، لوكاس سریال را با یك داستان ساده از خیر و شر شروع كرد. اپرای فضایی لوکاس فقط آغاز یک اتفاق خاص در سال 1977 بود و اکنون داستان یک پسر مزرعه دار ، یک شاهزاده خانم و یک قاچاقچی که یک امپراتوری شیطانی را به دست گرفت تقریباً برای همه آشنا است.

بیوگرافی کیتی هلمز
بیشتر بخوانید

در ابتدا با عنوان ماجراهای Luke Starkiller پیش بینی می شد ، فیلم اصلی به سادگی با عنوان جنگ ستارگان منتشر شد ، در نهایت قسمت شماره چهار و زیرنویس A New Hope را دریافت کرد. چهل سال بعد ، داستان اصلی لوکاس تأثیرات بیشتری از تصور دیگران داشت.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

Raiders Of The Lost Ark (1981) – 8.4

Raiders of the Lost Ark در رتبه 55 در IMDb قرار دارد. لوکاس داستان را با فیلیپ کافمن نوشت ، در حالی که لارنس کاسدن فیلمنامه را نوشت. لوكاس دوستش اسپیلبرگ را روی فیلم قرار داد در حالی كه آنها در تعطیلات به هاوایی در حال ساختن قلعه ماسه بودند. آنچه نتیجه گرفت یک فیلم اکشن و ماجراجویی بود که ژانری را برای دهه ها تعریف کرده است.

Raiders در حالی که ایندیانا جونز را دنبال می کند دنبال Ark of the Covenant می رود و بسیاری از صحنه های فیلم کلاسیک می شوند. هنگامی که ایندی شمشیرباز را شلیک می کند ، یک لحظه بدون شرح و مشهور اتفاق می افتد. در تونس هوا بسیار گرم بود و هریسون فورد اسهال خونی داشت و در نتیجه یک مبارزه طراحان جایگزین شد و یک اندی بدون تأثیر برای شلیک یک گلوله به پایان رسید.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های خارجی

جنگ ستارگان: بازگشت از جدی (1983) – 8.3
Return of the Jedi در رتبه 250 رتبه 250 برتر IMDb قرار دارد. لوکاس داستان را نوشت و فیلمنامه را با لارنس کاسدن نوشت. فیلم سوم این سه گانه تغییرات زیادی در پیش تولید داشت. وکی ها به اووکس تغییر یافتند ، پس از اینکه هریسون فورد گفت هان باید کشته شود ، هان سولو به زندگی ادامه داد و یودای غایب اصلی نیز اضافه شد تا به لوک تأیید کند که وادر پدر او بود

لوکاس و بقیه سازندگان فیلم توانستند نتیجه مطلوبی را رقم بزنند ، با پیروزی شورش و لوک پدرش را به نور سمت برگرداند. در حالی که لوکاس داستان پردازی جنگ ستارگان را تمام نکرده بود ، این فیلم آخرین داستان زمانی این مجموعه تا سال 2015 بود که “نیرو بیدار می شود”.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

بهترین فیلمهای دیکاپریو
بیشتر بخوانید

ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی (1989) – 8.2
آخرین جنگ صلیبی در 118 امین رتبه 250 برتر IMDb قرار دارد. لوکاس و منو میجس داستان را نوشتند در حالی که فیلمنامه را جفری بوام نوشت. رویکردی راحت تر پس از Temple of Doom ، فیلم سوم ایندی و پدرش را پیدا می کند که در جستجوی جام مقدس هستند ، در حالی که شان کانری با درخشش هنری جونز پدر را به تصویر می کشد.

فیلمنامه قبل از انتخاب داستان نهایی ، نسخه ها و بازنویسی های زیادی را پشت سر گذاشته است. اسپیلبرگ به لوكاس پیشنهاد كرد كه پدر ایندی را به داستان اضافه كنند و روابط پدر و پسر در فیلم های اسپیلبرگ موضوعی مكرر باشد.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های درام تاریخ سینما

ایندیانا جونز و معبد رستاخیز (1984) – 7.6

لوکاس داستان را برای معبد رستاخیز نوشت ، در حالی که گلوریا کاتز و ویلارد هویک فیلم نامه را نوشتند. برای جلوگیری از استفاده مجدد از نازی ها به عنوان شرور دو فیلم پشت سر هم ، یک سال قبل از Raiders of the Lost Ark اتفاق می افتد.

این فیلم بدون شک تاریک ترین فیلم ایندیانا جونز است که صحنه ای از قلب انسان را در می آورد و ایندی را مجبور به نوشیدن خون می کند که وی را تحت کنترل ذهن خود در می آورد. والدین از خشونت در این فیلم و همکاران Gremlins با درجه PG شکایت کردند ، که منجر به پیشنهاد درجه PG-13 توسط استیون اسپیلبرگ شد. این فیلم همچنین دارای هیجان انگیزترین اکشن های مجموعه به ویژه تعقیب و گریز ماشین مین در سومین اقدام است.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

Star Wars: Revenge Of The Sith (2005) – 7.5
لوکاس تنها نویسنده فیلم Revenge of the Sith و همچنین بقیه سه گانه مقدمه بود. با سومین قسمت تقویمی جنگ ستارگان ، سرانجام لوکاس دقیقاً توضیح داد که چگونه آناکین اسکای واکر به سمت تاریکی رو آورد و دارت ویدر شد. این شامل نشان دادن پایان جنگ های Clone ، اجرای دستور 66 برای از بین بردن Jedi ، ظهور امپراتوری و برخی از دوئل های هیجان انگیز چراغ های برقی بود.

بهترین فیلم های مریل استریپ
بیشتر بخوانید

در حالی که برخی اظهار داشتند که چرخش آناکین به سمت تاریک بسیار سریع است ، اما فیلم هنوز هم به بی اعتمادی وی به جدی قبل از نوبت اشاره دارد. مجموعه انیمیشن The Clone Wars نیز بعضی مواقع Anakin را نشان می داد که در حال رفتن به Dark Side بود ، که با قوس داستانی Lucas که در Revenge of the Sith به تصویر کشیده شده است ، به خوبی تکمیل می شود.( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های جنگی

پایان مقاله ( بهترین فیلم های جورج لوکاس )

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × 4 =