صفحه اصلی > اخبار فناوری : بررسی هدست Epos H6Pro
ads

بررسی هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

بررسی هدست Epos H6Pro :

Epos هدست های بازی خوبی می سازد. این شرکت که از جدایی Demant و Sennheiser بیرون آمد، پیش از اولین عرضه خود در سال 2019، سابقه ای در توسعه دستگاه های مبتنی بر صدا داشت. تأکید اصلی ظاهراً همیشه بر کیفیت صدا بیش از هر چیز دیگری بود.

توانایی شنیدن و شنیده شدن دو مورد از مهمترین ویژگی های هر هدست است. و در حالی که هیچ یک از هدست های Epos در لیست بهترین هدست های بازی ما قرار نگرفته اند، آنها در این زمینه به خوبی شناخته شده اند. مطمئناً این مورد در مورد H6Pro ساخته شده این شرکت صادق است، یک هدست سیمی که فقط با یک تناسب ناراحت کننده مانع می شود.

Epos H6Pro – طراحی و ویژگی ها

Epos H6Pro در دو نوع عرضه می شود: مدل آکوستیک بسته و باز (که دومی برای این بررسی استفاده شد). هر دو دارای یک قاب محکم و سبک وزن با یک هدبند فلزی باریک پیچیده شده در لایه نرم هستند. پلاستیک ضخیم قسمت های قابل تنظیم را احاطه کرده است که از طریق یک لولا 2 محوره در گوشواره ها به هم متصل می شوند. ترکیب پلاستیکی و فلزی مشابه فنجان ها با پوشش ضخیم فوم حافظه و طراحی باز آکوستیک جبران می شود. در یک نگاه، H6Pro نسبتاً شیک به نظر می رسد.

هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

گوشواره ها تقریباً برهنه هستند. علاوه بر میکروفون بوم و صفحه مدور بزرگ حجم صدا، هیچ دکمه یا سوئیچ خارجی وجود ندارد. این به ایجاد خطوط بدون درز کمک می کند، جایی که زیبایی شناسی برای ظاهری یکنواخت به یکدیگر وارد می شود. با این حال، برخی از بیت ها برجسته هستند. به عنوان مثال،

فنجان سمت چپ دارای یک سطح مغناطیسی است که میکروفون جداشدنی یا پوشش فلزی را محکم می کند. در زیر آن جایی است که کابل‌های هدست به هم متصل می‌شوند – یا یک کابل کامپیوتر (که به شاخه‌های سبز/صورتی هدست/میکروفون تقسیم می‌شود) یا یک کابل 3.5 میلی‌متری برای استفاده از کنسول و دستگاه تلفن همراه. فنجان سمت راست دارای صفحه تنظیم صدا است که بدون بریدگی های کمی برجسته، در غیر این صورت مورد توجه قرار نمی گیرد.

آینده ربات ها
بیشتر بخوانید

منحصر به فرد این ساخت، طراحی آکوستیک باز است. هر گوشواره دارای نیمه بالایی قابل تنفس است که مقداری از گرمای ایجاد شده در طول بازی را کاهش می دهد. آنها همچنین اجازه انتقال صدای بیرونی را می دهند و شنیدن هر چیزی که در محیط اطراف بازیکن در حال وقوع است را آسان تر می کند. اگر صحبت از صدا شد،

H6Pro دارای اجزای داخلی قوی است. در حالی که نمی توانم در مورد ادعای Epos مبنی بر داشتن بهترین مبدل های موجود در بازار صحبت کنم، می توانم بگویم که این هدست صدای با کیفیت بالایی تولید می کند. بزرگ‌ترین انفجارها، ضعیف‌ترین قدم‌ها، پچ پچ‌های تیمی – شنیدن همه آن‌ها با حداقل تلاش در بیشتر موارد ممکن بود. فقط H6Pro را وصل کنید و بروید.

Epos H6Pro – عملکرد

H6Pro با Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، Nintendo Switch، رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه، همه از طریق اتصال 3.5 میلی متری سازگار است. مهم نیست که روی چه پلتفرمی تست کردم، عملکرد فوق العاده ای داشت. من به راحتی می توانستم با بازیکنان دیگر در بازی های مختلف یا از طریق برنامه هایی مانند Discord ارتباط برقرار کنم.

هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

میکروفون هدست همیشه صدایم را می گرفت. مگر اینکه بخواهم خودم را با بالا بردن آن به سمت هدبند بی صدا کنم. پایین آوردن مجدد میکروفون باعث می شود که یک “کلیک” خوب انجام شود و به من اجازه دهد تا بدانم که می توانم دوباره شنیده شوم.

از طرف دیگر، وقتی نوبت به صداهای درون بازی می رسید، H6Pro مرا غوطه ور نگه می داشت. این در هنگام بازی کردن بازی هایی مانند Back 4 Blood مفید بود. زمانی که می‌توانید صدای دشمنان را بشنوید که در گوشه‌ها کمین کرده‌اند، می‌توان از ضربه زدن به آن جلوگیری کرد. به نظر می رسد هدست تمام صداها را بدون همپوشانی کمی به جلو می راند.

این توسط گزینه‌های صدای فراگیر مجازی در کنسول‌ها – Windows Sonic و صدای سه بعدی/Tempest برای Xbox X/S، PS4 و PS5 – و ظاهراً از طریق Epos Gaming Suite، هنگامی که با کارت صدای خارجی GSX 300 شرکت جفت می‌شود (فروخته می‌شود) تقویت می‌شود. بصورت جداگانه).

در انتظار نینتندو سوییچ ۲ نباشید
بیشتر بخوانید

در حالی که H6Pro برای استفاده با کنسول‌های مختلف، از جمله سوئیچ عالی بود، بهترین عملکرد را هنگام اتصال به رایانه شخصی من داشت. فقط توانایی تنظیم دقیق صدا باعث شد که این کار باعث ایجاد مزیت شود. و این بدون استفاده از Epos Gaming Suite است. این تا حدی به دلیل عدم وجود ویژگی های خارجی در H6Pro و نحوه طراحی Xbox One، Xbox X/S، PS4 و PS5 است.

هیچ کلید یا کلیدی در H6Pro وجود ندارد که میکسر چت کنسول را کنترل کند. به این معنی که شما باید به صورت دستی صدای چت را برخلاف صداهای درون بازی از طریق تنظیمات صوتی کنسول خود تغییر دهید.

هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

مشکل اینجاست که همه آنها برابر نیستند. در کنسول‌های مایکروسافت، یک میکسر چت وجود دارد که پس از وصل کردن یک هدست سیمی در دسترس قرار می‌گیرد. سونی هم همینطور. تفاوت این است که به نظر می‌رسد کنسول‌های سونی فقط به شما اجازه می‌دهند تمام صدا (برای شنیدن چت و بازی یا فقط چت) یا صدا را در یک مهمانی تغییر دهید.

این بدان معناست که تا زمانی که در PS4/5 در حال چت مهمانی هستم، می‌توانم چت را از صداهای درون بازی جدا کنم. این همچنین در صورتی کار می کند که من با چت درون بازی در مهمانی خود همدلی داشته باشم. اما وقتی یک مهمانی را ترک می کنم، این اثر از کار می افتد. با این حال،

در Xbox One و Xbox Series X من، میکسر تمام چت ها را کنترل می کند. مهم نیست کجا هستم یا در چه بازی ای بازی می کنم، می توانم صداهایی که شنیده می شود را تغییر دهم. اگر H6Pro دارای عملکردهای بیرونی بود که می توانست این تنظیمات را به تنهایی تنظیم کند، همه اینها نفی می شد.

اگر منصف باشیم، این مشکل بزرگی نیست زیرا اکثر میکروفون های سیمی این ویژگی های میکسر چت را ندارند. و با توجه به اینکه اکثر مردم صرف نظر از کنسول مورد علاقه خود تمایل دارند در چت مهمانی شرکت کنند، من شک دارم که کسی واقعاً متوجه شود. با این حال، مایکروسافت در هنگام بازی با گیمرهای تصادفی آنلاین، در تنظیم دقیق چت برتری دارد.

بررسی گوشی iPhone 12 Pro Max
بیشتر بخوانید

هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

وقتی صحبت از شنیدن و شنیده شدن می شود، H6Pro می درخشد. من به خصوص طراحی آکوستیک باز را دوست داشتم زیرا بدون اینکه من را از صحنه خارج کند، من را با محیط اطرافم درگیر می کرد. متأسفانه جلسات بازی من با این هدست به دلیل تناسب اندک آن همیشه کوتاه بود. لولای 2 محوره قرار است به H6Pro کمک کند تا با سر شما مطابقت داشته باشد.

به نظر می رسد که این مکانیسم در واقع خیلی زیاد نیست، که منجر به فشار زیادی می شود. به دلیل درد ناشی از فشار دادن فنجان ها به جمجمه، مجبور شدم یک بار عینکم را در بیاورم. این ممکن است برای همه مشکلی نداشته باشد، اما حداقل برای من، با وجود داشتن فنجان های پوشیده از فوم حافظه و قاب تا حدی انعطاف پذیر، پوشیدن H6Pro بسیار ناراحت کننده بود.

حکم

Epos H6Pro در بخش صدا عالی است. در شنیدن یا شنیده شدن مشکلی نخواهید داشت. همچنین دارای قاب محکم، اجزای شیک است و با اکثر دستگاه ها سازگار است. متأسفانه، طراحی 2 محوره هدست آنطور که باید انعطاف پذیر نیست و در نتیجه تناسب ناخوشایندی ایجاد می کند. این امر به ویژه در صورتی که از عینک استفاده می کنید صادق است. بنابراین، در حالی که من H6Pro را توصیه می کنم، قبل از اینکه فرصتی برای امتحان کردن آن پیدا کنید، از خرید آن احتیاط می کنم.

هدست Epos H6Pro

هدست Epos H6Pro

پایان مقاله بررسی هدست Epos H6Pro

مجله با دوربین 

بیشتر بخوایند:

تعریف چرخه تجاری: ۴ مرحله چرخه تجاری | نقد فیلم ۲۴ فریم | فیلم ضیافت | سبک موسیقی لاتین | بهترین فیلم های وسترن | منتقدان هالیوود ریپورتر ۲۰ فیلم برتر جشنواره کن ۲۰۲۱ را اعلام کردند | فیلم تام کلنسی بدون پشیمانی | تعریف اپرا در موسیقی | نقد بازی مافیا 3 | بررسی بازی Mafia III | نقد فیلم جدایی نادر از سیمین |

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده + 3 =