صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های کریستین بیل
ads

بهترین فیلم های کریستین بیل

فیلم های کریستین بیل

بهترین فیلم های کریستین بیل : از نظر شخصیت کریستین بیل کیفیت بی مزاحمی وجود دارد – چه از روی صفحه و چه از خارج – این از زمان مارلون براندو مشخصه بازیگران این بازیگر بوده است. به نظر می رسد هر کاری که انجام می دهد با حداکثر شدت و حداقل بیهودگی انجام می شود ، به ویژه در موارد مختلفی که در طول سال ها برای نقش های مختلف وزن زیادی از دست داده یا از دست داده است.

با مقاله بهترین فیلم های کریستین بیل با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین فیلم های کریستین بیل

 فیلم های کریستین بیل

آن بازیگر کودک نادر که به یک شخصیت برجسته و برجسته تبدیل می شود ، بیل بدنامی مشهور است. و او رابطه عاشقانه و خشمگینانه ای با کار خود دارد ، یک بار گفت: “لحظاتی از نفرت واقعی از آن وجود دارد و فکر می کند این ترحم انگیزترین ، خنده دارترین و مسخره ترین حرفه ای است که می توانید انتخاب کنید. و این مانند هر چیزی شبیه هنر است. این احساس تا آنجا که می توانید از هنر دور باشید. و سپس لحظات دیگر جایی که می روید ، ‘من آن را دوست دارم! همه آن چرنداتی است که با آن همراه است. گه مقدس! من هم آن را دوست دارم.'”

این شدت می تواند هر دو راه را کاهش دهد. در بهترین حالت ، برنده 46 ساله اسکار اجراهایی را ارائه می دهد که احساس استخوان می کنند ، شخصیت های او هنگام مبارزه با شیاطینی که نمی توانند کنترل کنند ، قسمت هایی از روح آنها را می ریزد. در بدترین حالت او ، خوب ، شما لحظاتی مانند فریاد بدنام او در سال 2009 در فیلمبردار فیلم نابودی ترمیناتور شین هورلبوت دارید ، وقتی که دزدان دریایی پر از فحش او توسط صدا ضبط شد و به سرعت ویروسی شد. و با این وجود ، دو پروژه ای که در لیست بهترین های ما در رتبه های برتر قرار دارند ، به طرز شگفت آوری تعدیل می شوند ، حتی امور بی صدا. گاهی اوقات ، بیل در رفتار خود یا همه چیز زیاده روی می کند ، اما می تواند پیچیدگی و انسانیت را برای ابرقهرمانان نمادین و روانگردان های خندان به ارمغان بیاورد.

به افتخار بیستمین سالگرد American Psycho ، ما تصمیم گرفته ایم که حرفه بازیگر را دوباره مرور کنیم. آنچه در زیر می آید ، خلاصه از 37 فیلم او است که رتبه بندی ما به کار او بستگی دارد ، نه لزوماً کیفیت فیلم. (حداقل در یک نمونه ، عظمت بیل به راحتی از پروژه برجسته تر است.) همه گزینه های وی برنده نبوده اند ، اما در این لیست بسیار رقت انگیز یا مضحک وجود دارد.

1. American Psycho (2000) فیلم
آیا تا به حال خلاصه ای بهتر از عظمت این اجرا از این واقعیت که ایوانکا ترامپ فیلم را دیده و گفته است که پاتریک بیتمن بیل “مرد ایده آل” او بوده است ، وجود داشته است؟ بیل متوجه شد که ماری هارون ، نویسنده و کارگردان ، از آغاز کار چه کاری انجام می دهد ، و موافقت کرد که این فیلم را انجام دهد زیرا فکر می کرد این فیلم خنده دار است ، که البته هدفش همگی این بود. Bale’s Bateman یک هیولا است ، اما بیش از هر چیز ، او آخرین هیولای آمریکایی است: جامعه شناسی او گسترش منطقی یک رفتار اخلاقی قاتلانه از خود واقعی سازی ، تحقق خود و مراقبت از خود است. بتمن حرص و طمع وال استریت است (و مین استریت ، واقعاً) و تا حدی کابوس است ، و این می گوید تمام آنچه شما باید در مورد فیلم و نبوغ بیل در آن بدانید که او می تواند افراد بی شماری را از راه های وحشتناک بکشد و ایوانکا ترامپ می یابد او در آن غیر ممکن سکسی. میدونی چیه؟ او یک جورهایی درست است. بی باکی و تعهد کامل بیل نقش و کارگردان عالی را در اینجا پیدا کرد و هرگز با آن مطابقت نخواهد داشت. کمتر بازیگری می توانست. حالا اگر او را بهانه کنید ، مجبور است چند نوار ویدیویی را برگرداند.( فیلم های کریستین بیل )

بهترین فیلم های آلفونسو کوران
بیشتر بخوانید

2. فیلم های شوالیه تاریکی (2005 ، 2008 ، 2012)
بازیگر انگلیسی با بازی بروس وین چه حقی داشت؟ همچنین هیت لجر و کریستوفر نولان کسانی بودند که شوالیه تاریکی را به یک شاهکار تبدیل کردند. و ، به طور جدی ، با آن صدای رشد یافته بتمن چه خبر بود؟ این شکایات و شکایات دیگر از زمانی که کریستین بیل گاو نر را برای Batman Begins تهیه کرده است ، مطرح می شود ، فیلمی که بسیار به دنبال نمایش حساس و هوشمندانه او از بروس خرابکار و بی طرفی بود که سرانجام بزرگ می شود (و با جرم مبارزه می کند). قبل از بیل ، بتمن های ما کمیک یا ژامبون بودند – ما هرگز بروس وین را به درستی زمین گیر نکرده بودیم – اما سه گانه شوالیه تاریکی با همه اسباب بازی های جالب تصور جهان را نسبت به playboy تنظیم کننده جت تغییر داد. اشرار او بسیار پر زرق و برق بودند ، اما بروس غمگین بود ، اکراه داشت – هیچ ابرقهرمانی روی صفحه به طور محسوسی با نخواستن ابرقهرمان مبارزه کند. در مورد لجر ، همانقدر که در شوالیه تاریکی فوق العاده است ، این بیل بتمن است که پیچ و تاب نهایی و خردکننده آن فیلم را فراهم می کند. برای فیلم هایی که میلیاردها دلار درآمد کسب کرده اند و از آن زمان تاکنون به طور بی وقفه در اینترنت مورد بحث و گفتگو قرار گرفته اند ، بسیار ممکن است که هنوز به حق بازیگری که نقش اصلی را بازی کرده پرداخت نشده باشد.( فیلم های کریستین بیل )

بهترین فیلم های کریستین بیل

فیلم های کریستین بیل

3. فیلم جنگنده (2010)
بیل اسکار خود را برای بازی در نقش دیکی اکلوند ، رقیب توانا که در حال فرو رفتن از اعتیاد در اعتیاد بود ، مشاهده کرد. این اولین باری نبود که بیل برای یک نقش وزن قابل ملاحظه ای از دست می داد ، اما تعهد او به این تغییر و تحول فیزیکی به تأکید بر میزان زیادی که اکلوند به معنای واقعی کلمه از دست داده بود ، کمک کرد و زمینه را برای رقابت تلخی که با برادر بچه اش ، میکی داشت ، فراهم کرد. (مارک والبرگ) ، که ممکن است شکوه را در حلقه ای پیدا کند که از او دور شد. در اجرا درد و غم زیادی وجود دارد ، اما همچنین عشق به دلیل تجمع اکلوند برای تبدیل شدن به بزرگترین قهرمان میکی ، مایل است که میکی برنده ای شود که خودش هرگز نبود.( فیلم های کریستین بیل )

بهترین فیلمهای استنلی کوبریک
بیشتر بخوانید

4. The Big Short (2015) فیلم
مایکل باری مدیر صندوق های تامینی بود که واقعیت را قبل از هرکسی می دید: بازار مسکن به دلیل وام های فرعی خطرناک در آستانه فروپاشی بود. کاری که بوری در پاسخ انجام داد تنها یک جنبه از درام چند روایی بسیار سرگرم کننده آدام مک کی است که می تواند به عنوان داستان اصلی رکود بزرگ شناخته شود. بیلی ، فردی تنها با خاردار ، ضد اجتماعی که عاشق اعداد و هوی متال بود ، توسط بیل ، که او را یک نابغه منزوی می داند که قرار است از همه اطرافش باهوش تر باشد – و این دانش او چیز زیادی به او نمی دهد ، به نور واضح و دلسوزانه ای منتقل می شود. آسایش عملکرد کمی جذاب است ، اما بیل او را چنان فردی وحشیانه باهوش می کند که شما را در شدت تب و تاب او غرق می کند. سایر عناصر The Big Short جالبتر هستند ، اما بیل شاید با روح ترین فرد فیلم باشد.( فیلم های کریستین بیل )

5. American Hustle (2013) فیلم
ادای احترام / ریپاف / کاسپلی اسکورسیزی دیوید او راسل ، از بسیاری جهات ، نوعی علاقه به بازیگری است ، با یک بازیگر بزرگ از بازیگران Big Name ، از بردلی کوپر تا جنیفر لارنس تا جرمی رنر گرفته تا ، لویی سی کی ، همه چیز را بازی می کند تا آنجا که می توانند بسیار بالاتر از بالا هستند. گاهی اوقات م worksثر است ، اما بیشتر اوقات اینطور نیست ما هنوز کاملاً مطمئن نیستیم که نقش لارنس در این فیلم چیست ، به جز یک سکانس بزرگ رقص و لب. به همین دلیل مرکز توجه و تمرکز بیل بسیار جالب توجه است. او دارای یک نوار چسب بد و روده بزرگ و کمد لباس شیاد دهه 70 و 80 است ، اما این اوست ، به همراه امی آدامز ، که مدام American Hustle را از افراط و تفریط های بداهه خود عقب می کشد و آن را در یک رفتار واقعی و باورپذیر انسانی نگه می دارد. لحظه پایان ، هنگامی که او و آدامز یک کنفرانس خصوصی برای خود برگزار می کنند ، تقریباً مانند یک مخفیگاه از بقیه فیلم احساس می شود: با این دو نفر آرامشی وجود دارد که در هیچ جای دیگری وجود ندارد.( فیلم های کریستین بیل )

بیوگرافی کریستین بیل
بیشتر بخوانید

6. Ford v. Ferrari (2019) فیلم
برای اولین بار در کار خود ، بیل مجبور شد از لهجه طبیعی ولزی خود در اینجا استفاده کند ، اگرچه به خبرنگاران گفت که این در واقع یک تغییر عجیب و غریب است ، یک گویش متمایز که کمی متفاوت است ، و هرچقدر که به زندگی صادق باشد ، اینجا آواز می خواند و می خواند و می خواند: این فیلمی است که در آن خواهید دید ساعت ها بعد سعی می کنید مانند کن مایلز بیل صحبت کنید. او به عنوان یک مکانیک سخت و خوی که یک راننده درخشان است اما در عین حال سازش ناپذیر ، نقشی ضخیم و گوشتی دارد. او با شریک ایده آل خود در Matt Damon’s Carroll Shelby ملاقات می کند ، که تمایل بیشتری به انجام بازی شرکتی دارد … اما فقط تا یک نقطه این یک اجرای بیل بسیار دوست داشتنی است ، عملکردی که کمی کمتر به نمایش در می آید اما هنوز هم به او اجازه می دهد تا خط الرأس عالی و عالی را برای استقرار و ساختن خودش پیدا کند. این نیز یکی از معدود فیلم هایی است که بیل در آن نقش پدر را بازی می کند. او در این کار عالی است.( فیلم های کریستین بیل )

7. فیلم امپراتوری خورشید (1987)
بیل 12 ساله بود که استیون اسپیلبرگ او را در نقش فوق العاده چالش برانگیز جیم ، پسر یک خانواده ثروتمند انگلیسی که در طول جنگ جهانی دوم از هم جدا می شود و در یک اردوگاه زندان ژاپن قرار دارد ، بازی می کند. در ابتدا به کارگردانی دیوید لین ، امپراتوری خورشید به عنوان ادای احترام به لین توسط اسپیلبرگ به عهده گرفته شد ، و گرچه ممکن است لزوماً حساسیت ها و مهارت های این دو فیلم سازگار نباشند ، دیدن اسپیلبرگ با یک نوسان بزرگتر و گسترده تر سرگرم کننده است از قبل. همه اینها کارساز نیستند ، اما بیل اساساً عالی است ، هم بی گناهی و هم بیگانگی فزاینده قهرمان جوان خود را به تصویر می کشد. از بسیاری جهات ، نسخه کودک و بازیگر بیل بسیار متفاوت از بیل بزرگسال و ریسک پذیر است. اما می توانید همپوشانی را در اینجا ببینید. هم بازیگری را می توانید ببینید و هم بازیگری که می شود.( فیلم های کریستین بیل )

8. The Machinist (2004) فیلم
بیل معروف 62 پوند از دست داد – به 120 می رسد! – برای نقش یک کارگر خط مونتاژ که از دیدگاه ها و شاید گناه یک جنایت سرکوب شده وحشتناک نگران است. بیل در واقع می خواست تا 98 پوند پایین بیاورد ، اما سازندگان فیلم به او اجازه نمی دهند و دشوار است تصور کنید که او ناراحت کننده تر از آنچه در اینجا می کند به نظر برسد. او تعهد جسمی را با یک تعهد عاطفی مطابقت می دهد: او در حال بازی در نقش مردی است که واقعاً از هر لحاظ ممکن گم شده است ، از راه هایی که هنوز حتی در موردش فهمیده نیست. ماشینیست کمی خودآگاهانه مضطرب است و نمی تواند همین تأثیر را داشته باشد – شخصیت اصلی به خاطر ترك با صدای بلند به نام ترنت رزنور نامگذاری شده است – اما بیل الان مثل آن زمان غافلگیركننده است. و خوشبختانه ، او سرانجام دوباره شروع به خوردن غذا کرد.( فیلم های کریستین بیل )

بهترین فیلم های آنا د آرماس
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های کریستین بیل

بهترین فیلم های کریستین بیل

9. The Prestige (2006) فیلم
به نظر می رسید که بیل پس از موفقیت مشترک در کریستوفر نولان در Batman Begins ، از بازی در نقش شخصیتی لذت می برد که مخلوطی از تاریکی و نور ، این بار بیش از گذشته به شخصیت قبلی علاقه داشت. جادوگر بیش از حد رقابت بوردن با مبارز خود ، آنجیر (هیو جكمن) درگیر نبردهای مرگبار است و آنچه در مورد The Prestige همچنان جذاب باقی می ماند این است كه بازیگران و كارگردان این فیلم چقدر فداكار به تصویر كشیدن این رقابت بین دو قهرمان كاملاً جذاب نیستند. منظور ما این است که به عنوان یک تعارف: به ندرت یک خصومت بسیار ناپسند و ناامید کننده به نظر می رسد ، و به نظر می رسد بیل همبازی خود را به اعماق کوچکی بیشتری می رساند ، هر شخصیت آنقدر در پیروزی وسواس دارد که هیچ چیز مانعی برای او نخواهد بود. بوردن یک اسکنه مامان را بر روی شانه خود لرزاند و لرزاند ، یک پسر عوضی فوق العاده است و به اعتبار بیل ، او هرگز از ما نمی خواهد که با آن پسر همدردی کنیم. جای تعجب نیست که این فیلم – و این اجراها – جایگاه فرقه ای کسب کرده اند. خیلی عالی است.( فیلم های کریستین بیل )

10.فیلم شافت (2000)
این اقتباس / راه اندازی مجدد فیلم سینگل جان سینلتون از فیلم Blaxploitation Classic به خصوص جالب نیست – گرچه حدود 4 میلیون برابر بهتر از دنباله لنگ سال گذشته است – اما به نوعی از هیچ جا یک عملکرد شرور کاملا هیجان انگیز از بیل دارد. او نقش والتر وید جونیور ، وارث لغزنده املاک و مستغلات را دارد که با یک ارباب مواد مخدر همکاری می کند تا Samuel L. Jackson’s Shaft را از بین ببرد. این یک عملکرد نسبتاً کوچک است ، اما اینکه بیل در کل فیلم چقدر به چشم می آید کاملاً قابل توجه است. یخبندان او در اینجا به خوبی به او کمک می کند تا هم پاتریک باتمن و هم بروس وین بازی کند. و خوب ، آیا او به عنوان یک خراش نژادپرستانه کاملاً قانع کننده است.( فیلم های کریستین بیل )

پایان مقاله بهترین ( فیلم های کریستین بیل )

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های راسل کرو|فیلم ترس روح را می‌خورد|نحوه ایجاد افکت مارپیچ|طراحی افکت متنی|فیلم نور زمستانی|فیلم بانوی حوا|فیلم خط باریک قرمز|بیوگرافی کارل مارکس|فیلم دراکولای برام استوکر|معرفی سبک موسیقی هیپ هاپ|بهترین فیلم های اورسن ولز|۱۰۰ فیلم برتر مجله هالیوود ریپورتر|100 فیلم برتر تاریخ

 

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

17 − چهارده =