فیلم یک مکان ساکت 2

فیلم یک مکان ساکت 2 یک فیلم ترسناک آمریکایی در سال 2020 و در ادامه فیلم A Quiet Place در سال 2018 میباشد ، که هر دو خانواده ای را دنبال می کنند که مجبور به فرار و زنده ماندن در جهان پس از آخرالزمانی میباشند

که موجوداتی کور با حس حاد آن زندگی می کنند تماشایی فیلم یک مکان ساکت 2 به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی ساخته شده است و در آن بازیگرانی چون امیلی بلانت ، میلیسنت سیموندز و نوح جوپ حضور دارند که نقش های خود را از فیلم اول تکرار می کنند.

سیلیان مورفی و جیمون هونسو نیز به جمع بازیگران پیسوته است ، در حالی که کرازینسکی هم در یک نقش کوچک از فیلم اول بازگشت ، که در سکانس های فلش بک قبل از فیلم اول دیده شد.
کمپانی پارامونت پیکچرز ، استودیوی پشت فیلم اول ، ساخت دنباله ای را در آوریل 2018 به دنبال موفقیت در فیلم گیشه در گیشه آغاز کرد.

در آگوست بعدی ، کرازینسکی در حال نوشتن فیلم یک مکان ساکت 2 و در فوریه 2019 برای کارگردانی استخدام شد. تولید فیلم یک مکان ساکت ۲ ژوئن تا سپتامبر 2019 در غرب نیویورک انجام شد.
اولین بار فیلم یک مکان ساکت ۲ در 8 مارس 2020 در شهر نیویورک به نمایش درآمد و پس از یک سال تعویق به دلیل همه گیری COVID-19 ، قرار است با نمایش تئاتر در 28 مه 2021 در ایالات متحده آغاز شود

آخر هفته تعطیلات روز یادبود در ایالات متحده. همچنین 45 روز پس از اولین نمایش فیلم یک مکان ساکت 2 در پارامونت برای پخش در دسترس خواهد بود.

فیلم یک مکان ساکت ۲

بازیگران فیلم یک مکان ساکت 2

امیلی بلانت در نقش اِولین ابوت ، مادر سه فرزند: ریگان ، مارکوس ، و کودک ابوت و بیوه لی ابوت ، که در فیلم اول درگذشت.

سیلیان مورفی در نقش امت. مورفی شخصیت خود را امت توصیف کرد ، “برای من ، امت جایی را نشان می دهد که قلب جهان در آن قرار دارد ، یعنی: سرانجام احساس می کنم همه آنها دست از کار کشیده اند. در اینجا این دختر [ریگان] می آید که به شما اجازه می دهد بیشتر باور کنید ، این ایده ، من همیشه واقعاً شیفته آن شده ام.

” Millicent Simmonds در نقش Regan Abbott ، دختر ناشنوا Evelyn. سیموندز که در زندگی واقعی ناشنوا است ، توصیف تکامل شخصیت خود را پس از فیلم اول ، “او فشار زیادی دارد تا خیلی زود بزرگسال شود”.

او بیشتر نقش اصلی را در این دنباله دارد و طبق گفته های Syfy Wire ، ناشنوایی و زبان اشاره آمریکایی “ذاتاً با قهرمانی قهرمان آن ارتباط دارند”. سیموندز با یک مربی ASL کار کرد تا مطمئن شود که قراردادش و بیان او تمیز است. وی گفت که احساس “احساس فشار” می کند در موقعیتی که نماینده ناشنوا و کم شنوا است.

نوح ژوپ در نقش مارکوس ابوت ، پسر اِولین.

جیمون هونسو

جان کراسینسکی در نقش لی ابوت ، شوهر متوفی ایولین و پدر فرزندانش. او در سکانس های فلاش بک تازه فیلمبرداری شده ای که قبل از وقایع فیلم اول تنظیم شده اند ظاهر می شود.

کرازینسکی گفت که او خودش را در این دنباله نوشت زیرا اولین فیلم “چنین تجربه شخصی بود” و “نامه عاشقانه” او به فرزندانش. وی گفت ، “ادامه استعاره برای من واقعاً مهم بود و ما در واقع شروع به کار با نحوه شروع این کار می کنیم.”

فیلم یک مکان ساکت ۲

تولید فیلم یک مکان ساکت 2

توسعه ، نگارش و انتخاب بازیگران فیلم یک مکان ساکت 2

کمپانی پارامونت پیکچرز با هزینه 17 میلیون دلاری فیلم اول ، یک مکان آرام را تولید کرد. این استودیو این فیلم را در آوریل 2018 در ایالات متحده و کانادا منتشر کرد و در آخر هفته افتتاحیه 50.2 میلیون دلار فروخت ، که بسیار بالاتر از پیش بینی میانه 20 میلیون دلار بود. بعداً در ماه آوریل ، جیم جیانوپولوس و مدیر عامل پارامونت اعلام کردند که دنباله ای در دست ساخت است. فروش فیلم اول 188 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا و در نهایت 340.9 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

جان کرازینسکی ، که نویسنده ، کارگردان و بازیگر فیلم اول بود ، گفت که او این فیلم را “یکبار مصرف” می داند. وی در ابتدا از اطمینان از یافتن موفقیت مشابه در دنباله ، به پارامونت گفت كه به دنبال نویسنده و كارگردان دیگری باشد. اسکات بک و برایان وود نویسندگان فیلمنامه فیلم اول برای ادامه این فیلم برنگشتند. وودز گفت آنها علاقه ای به رویکرد حق رای دادن ندارند و ترجیح می دهند “برای ایجاد ایده های اصلی” تلاش کنند و از اعتبار نوشتاری خود “به عنوان فرصتی برای فشار دادن چندین پروژه” استفاده کنند.

بک گفت ، “به جای تمرکز بر دنباله ها به خودی خود ، این کار در مورد سرمایه گذاری مجدد در اکوسیستم ایده های اصلی در یک بازار عظیم است.” سه ماه پس از انتشار یک مکان آرام ، کراسینسکی تصمیم گرفت که ایده های دنباله ای را ایجاد کند. طبق گفته کراسینسکی ، پارامونت سایر نویسندگان و کارگردانانی را که بیش از حد حق رای دادن به حساب می آمدند ، رد کرد. او گفت ، “من این ایده کوچک را داشتم ، این بود که Millie [Simmonds] را به عنوان سرآمد فیلم معرفی کنم … شخصیت او در را به تمام موضوعاتی که در فیلم اول با آنها سر و کار داشتم باز می کند.”

  استودیو او را به نوشتن متن براساس ایده خود دعوت كرد. تا آگوست 2018 ، کرازینسکی در حال نوشتن فیلم بود.در فوریه بعد ، او برای کارگردانی دنباله استخدام شد و بازیگران امیلی بلانت ، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ تأیید شدند که دوباره نقش های خود را بازی می کنند. در ماه مارس ، سیلیان مورفی به جمع بازیگران فیلم یک مکان ساکت 2 پیوست. در ماه ژوئن بعدی ، برایان تیری هنری به جمع بازیگران فیلم یک مکان ساکت 2 پیوست ، اما او به دلیل مشکلات برنامه ریزی فیلم را ترک کرد. در اوت جیمون هونسو جایگزین او شد.

طراحی صدا فیلم یک مکان ساکت 2

برای طراحی صدای دنباله ، سردبیران نظارت بر صدا ، اریک آداهل و اتان ون در راین و میکسر ضبط مجدد ، براندون پروکتور ، نقش های آنها را دوباره بازی کردند. کراسینسکی به آنها دستور داد که “طبق قوانین” تعیین شده در فیلم اول تلاش کنند و در مورد این تجربه گفت: “آنچه که ما با این کار پیدا کردیم و سعی نکردیم خونسرد باشیم ، در نهایت چیزهای بیشتری از گذشته کشف کردیم. توانسته ام [در غیر این صورت]. »
این مطلب ادامه دارد با بخش سینما و تلویزیون سایت مجله بامدادی ها همراه باشید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (2 رای)

فیلم Creed 3

فیلم Creed 3

7 اردیبهشت 1400
فیلم شب شکارچی

فیلم شب شکارچی

18 اردیبهشت 1400
معرفی سبک موسیقی رپ

معرفی سبک موسیقی رپ

13 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

سه + 19 =