صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Road 96
ads

نقد و بررسی بازی Road 96

بازی Road 96

نقد و بررسی بازی Road 96 : 

به طور معمول ، سخت ترین تصمیمات در سفر جاده ای بین شهری گرفته می شود و به این ترتیب می توانید میان وعده های شور در ایستگاه خدمات تهیه کرده و کنترل رادیو در دست شما باشد ، اما حرکت در بازی Road 96 شما را از تعدادی بزرگراه خارج می کند. با سهم قابل توجهی بالاتر این ماجراجویی مبتنی بر روایت ،

ازدواج غیرممکنی را از طریق رویکرد Telltale Games در انتخاب و پیامدها و تکرارهای تکراری روگوئلی ایجاد می کند و به نوعی آن را به عنوان یک سفر منسجم و پیوسته به مقصد نهایی خود تبدیل می کند.

این سفری است که تا حد زیادی به دلیل جذابیت بازیگران مکرر شخصیت های اصلی که در تلاش برای عبور از مرز و فرار از کشور تخیلی پتریا ، با آنها ملاقات می کنید ، موفق می شود. پتریا که در دهه نود قرار دارد اما ظاهراً از آمریکا ترامپ الهام گرفته است ، کشوری است که تقسیم شده است ،

و بنابراین افرادی که ملاقات می کنید در نقاط مختلف طیف سیاسی نشسته اند. آنها از روزنامه نگار راست گرای خنده دار گرفته تا آنارشیست هک کامپیوتری و نیهیلیست تراویس بیکل متغیر هستند ، مورد اخیر خطرناک ترین لحظات بازی Road 96 را فراهم می کند ، در حالی که شما سعی می کنید با تعدادی از موقعیت های جنجالی با اسلحه راه خود را حل کنید.

بازی Road 96

بازی Road 96

همه چیز مرگ یا مرگ نیست ، اما مطمئناً باید مراقب باشید که برخی از شخصیت ها را در کنار خود نگه دارید و همچنین اعتقادات سیاسی خود را تبلیغ کنید ، که هر دو نتیجه نهایی بازی Road 96 را شکل می دهند. از بین بردن هرگونه نگرانی ناشی از تصمیم گیری مداوم ، انواع مختلفی از فعالیت های سرگرم کننده جانبی در هر توقف در کنار جاده است ، خواه برای صرف پول اضافی ،

و هم برای متقابل و مینی بازی های پمپاژ بنزین ، یا کمک به پلیس زن در تحقیقات با مصاحبه با مهمانان متل و حذف آنها. مظنونان بر اساس پاسخ های خود ، مانند یک بازی حدس بزن چه کسی؟ برخی از این انحرافات بسیار دور از ذهن هستند-مانند زمانی که مجبور بودم در حین رانندگی با یک ماشین سرقت شده یک بازی ویدیویی خانگی را روی لپ تاپ آزمایش کنم-اما نه کمتر سرگرم کننده و به یاد ماندنی.

نقد و بررسی بازی Horizon Zero Dawn
بیشتر بخوانید

دوباره در جاده

هر سفر به مرز پتریان حداکثر یک ساعت به طول می انجامد و می تواند با فرار موفقیت آمیز شما از کشور به پایان برسد ، اما بسته به اقدامات شما ، می تواند در هر نقطه ای از مسیر به دستگیری یا حتی مرگ ختم شود. صرف نظر از این که دوره شما چگونه به پایان می رسد ، شما دوباره به عنوان یکی دیگر از اعضای ناشناس جوانان محروم شروع به کار می کنید و همزمان با نزدیک شدن روزها و ماه ها به اوج بازی Road 96 ،

یعنی انتخابات ریاست جمهوری پتریان ، به طور متوالی به آزادی عکس می گیرید. این دورهای برگشتی هر بار اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت های اصلی نشان می دهد و شما را در تعاملات جدید به صورت تصادفی بدون هیچ گونه تکرار سناریویی سوق می دهد. ممکن است یک لحظه شما بر دیوار دوربین های امنیتی نظارت کنید تا به یک جفت سارق بدشانس کمک کنید ،

در حالی که چند مایل دیگر در جاده ممکن است خود را در نقش یک فیلمبردار در یک تجمع سیاسی تحت فشار قرار دهید. در تمام این مدت ، بازی Road 96 همچنان از یک وضعیت شگفت انگیز به وضعیت دیگر منحرف می شود.

بازی Road 96

بازی Road 96

بازی Road 96 همچنان از یک وضعیت شگفت انگیز به وضعیت دیگر منحرف می شود

با باز کردن قفل های قدرتمند بین دو دوام ، مانند مهارت قفل کردن برای سرقت پول از صندوق های اداری یا تقویت هوشمندی که قفل گزینه های اضافی گفتگو را باز می کند ، انعطاف پذیری بیشتری به مرز وارد می شود. با گذشت زمان ، ارتباطات بین شخصیت های اصلی جاده 96 آشکار می شود ، و اگرچه هیچ پیچش تکان دهنده ای وجود نداشت ، اما من هنوز از کشف راز پیرامون یک تراژدی بزرگ در گذشته پتریا که ایدئولوژی های متفاوت ساکنان آن را تعریف می کرد ، لذت بردم.

همچنین یک استراتژی سبک در تعیین نحوه دقیق حرکت شما از یک توقف به ایستگاه دیگر وجود دارد. گرفتن اتوبوس یا تماس با تاکسی به شما این فرصت را می دهد که استراحت کرده و سلامتی از دست رفته را بازیابی کنید ، اما هردو هزینه دارند ، که به شدت محدود است.

نقد و بررسی بازی Biomutant
بیشتر بخوانید

در حالی که پیاده روی یا اتومبیل سواری رایگان است ، اما اولی سلامت شما را تضعیف می کند در حالی که هرگز نمی دانید دقیقاً چه کسی قرار است شما را در دومین سفر سوار کند – آسانسور راننده کامیون ممکن است آرامش بخش باشد یا ممکن است مانند شما به خشونت کشیده شود.

مجبور شد به او در دفاع از محموله خود در برابر راهزنان کمک کند. مدیریت ذخایر بهداشتی و نقدی در تعیین چگونگی عبور از مرز به سمت آزادی بسیار مهم است ، در صورتی که به سمت شمال حرکت کنید ، زیرا گزینه های متعددی در اختیار شما قرار می گیرد که شامل تحمل یک پیاده روی سخت در کوهستان یا رشوه دادن به یک مرز است. نگهبان گشت به جهت دیگری نگاه کند.

بازی Road 96

بازی Road 96

جاده در دست تعمیر است

با این حال ، سوار شدن برای سواری تنها نوع مشکلی نبود که در بازی Road 96 تجربه کردم. در خارج از شخصیت های اصلی ، فقط تعداد کمی از چهره ها برای سایر شهروندان پتریانی که ملاقات می کنید مجدداً استفاده می شود ، که باعث می شود هر بار که از یک متل مقرون به صرفه به یک همبرگر سفر می کنید گرفتار یک نمایش ترومن بین قاره ای شده اید.

و صاحبان و حامیان همه شبیه یک بازیگر کوچک پشتیبان هستند. در همین حال ، هر زمان که واقعاً در جاده هستید ، به طرز عجیبی غیرطبیعی وجود دارد که درختان و بیلبوردها در حالی که به سمت افق حرکت می کنید ظاهر می شوند که تا حدی از چشم اندازهای پر جنب و جوش جاده 96 منحرف می شود.

همچنین گاه به گاه ناهماهنگی هایی بین اجرای داستان وجود دارد. به عنوان مثال ، در پایان یک دویدن ، من برای پشت سر گذاشتن یک کامیون حمل و نقل ، از پشت مرز تصمیم گرفتم و فقط زنده ماندم زیرا از سلامت کافی برخوردار بودم تا بتوانم نفس خود را برای مدت زمان کامل بررسی لحظه ای حفظ کنم.

نگهبانان گشت مرزی با این حال ، بلافاصله دویدن من با یک بولتن خبری GNN در مورد نوجوانی آغاز شد که در پشت کامیون مخفی شده بود و دستگیر شد. مطمئناً مواقعی وجود داشت که درزهای بین وصله پیچیده بخش های داستان جاده 96 بیش از سایرین قابل مشاهده بود ، اما خوشبختانه این لحظات نامتعارف فقط به حفره های کوچک و نه حفره های اصلی طرح تبدیل شد.

نقد و بررسی بازی Rust
بیشتر بخوانید

گزینه های گفتگو در کنار شخصیتی که با آن صحبت می کنید به طور بالقوه آسیب رسان تر است و بنابراین تمایل دارد هر زمان که شخصی سرگردان است روی صفحه حرکت کند. در اواخر بازی از من خواسته شد که ظاهر یک شخصیت خاص را توصیف کنم ، اما با انتخاب پاسخ من ناگهان جعبه های گفتگو پریدند و در نهایت روی یکی از اشتباهات کلیک کردم ،

در آن زمان یک غول بزرگ ظاهر قاتل باقی می ماند پیام ناشناخته روی صفحه ظاهر شد. فقط می توانم تعجب کنم که اگر من انتخابی را که در آن لحظه در نظر داشتم انجام می دادم چقدر متفاوت می شد ، زیرا هرگز فرصتی به من داده نشد تا آنها را دوباره تشخیص دهم.

بازی Road 96

بازی Road 96

در نهایت از نحوه حل شدن سفر هشت ساعته من در بازی Road 96 راضی بودم. این به همان خوبی است ، زیرا به گفته توسعه دهندگان ، به دلیل ماهیت رویه ای جاده 96 ، در مجاورت هزار مسیر مختلف وجود دارد و هیچ کاری برای شروع مجدد وجود ندارد. وقتی شکلی از قصه گویی دارید که بسیار به انتخاب شما بستگی دارد ، شرم آور است که تعادل را می توان با چنین ویژگی ساده ای با رابط کاربری برهم زد.

حکم

بازی Road 96  یک ماجراجویی جذاب و غالباً پرتنش است ، یکی از شخصیت های عجیب و غریب و انحرافات بی نظیر که باعث شد هر پیاده روی من بی نظیر و کاملاً ارزشمند باشد.

چند نقص گرافیکی و رابط کاربری و گهگاه گسستن بین سکانس های داستان باعث ایجاد حواس پرتی های ناخواسته می شود ، اما من به راحتی می توانم آنها را به نفع شگفتی های سرگرم کننده زیادی که در طول مسیر لذت بردم نادیده بگیرم – کمی شبیه به راه اندازی ایستگاه رادیویی مورد علاقه ام به منظور نزاع بچه ها را در صندلی عقب خفه کنید

بازی Road 96

بازی Road 96

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Road 96

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

۷ عادت سرمایه گذاران سهام | به سمت ثروت حرکت کنید | بهترین لپ تاپ های Dell 2021 | بهترین فیلم های آدری هپبورن | فیلم زیبایی ربوده‌ شده | نقد فیلم Days | فیلم روزها 2021 | سریال رچد | نقد و بررسی بازی Outriders | زندگینامه ایزاک نیوتن | اصول عکاسی محصول: ۳ ویژگی ضروری تجارت الکترونیک تصاویر محصول | معرفی فیلم رستگاری در شاوشنک |

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 5 =