صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Riders Republic
ads

نقد و بررسی بازی Riders Republic

نقد و بررسی بازی Riders Republic : 

به دنبال سری بازی های Ubisoft The Crew قبل از آن، بازی Riders Republic قصد دارد موتور یک مسابقه آرکید با اکتان بالا را در زیر کاپوت یک دنیای آزاد آنلاین پر کند – به جز این بار موتور پاهای شماست و کاپوت یک دسته است. رویدادهای ورزشی شدید، بنابراین بیش از حد، اواخر دهه 90 را سرخ می کند.

این یک فرمول تا حدودی آشنا است، اما چیزی که واقعاً چشمگیر است این است که (با کنار گذاشتن خرابی قابل توجه و گاه به گاه بازی) به طور قابل توجهی در ارائه فانتزی ورزشی نهایی در سراشیبی موفق است.

چه من با لباس بالدار موشکی خود به آسمان پرتاب می‌کردم یا با گلوله عرق می‌کردم که دوره‌های موانع را با دوچرخه‌ام کامل می‌کردم، بازی Riders Republic متعصب ورزش‌های افراطی درون من را بیدار کرد و من را بیش از 60 ساعت درگیر نگه داشت.

بازی Riders Republic از ساختاری استفاده می‌کند که اگر هر یک از بازی‌های The Crew یا Forza Horizon را بازی کرده باشید بسیار قابل تشخیص خواهد بود: دنیای باز زیبا را کاوش می‌کنید، در مسابقات هیجان‌انگیز و مسابقات حقه‌بازی شرکت می‌کنید، به جستجوی کلکسیون می‌پردازید، و تجهیزات بهتر را باز می‌کنید و موارد دیگر.

بازی Riders Republic

بازی Riders Republic

فعالیت‌های دشوار در حین حرکت – فقط به‌جای رانندگی با وسایل نقلیه در سراسر کشور، بین دوچرخه، بال‌سویت، اسنوبرد و یک جفت اسکی جابه‌جا می‌شوید تا از کوه‌ها فریاد بزنید. بازی Riders Republic به فرمول بازی‌های مسابقه‌ای جهان باز که قبلاً بارها دیده‌ایم بسیار نزدیک است، اما داشتن یک نسخه ورزشی شدید از این مسابقه‌ها چیز بدی نیست.

چه در یک مسابقه ترفند اسنوبرد هوا بگیرید یا در یک مسابقه بال‌سویت در هوای مذکور پرواز کنید، هر یک از ورزش‌های ریدر ریپابلیک فوق‌العاده است. دوچرخه سواری به دقت و مدیریت استقامت سنج دستفروشی شما بستگی دارد، که بسته به زمین شما چالش برانگیزتر می شود. به عنوان مثال، دوچرخه سواری در برف، دستور العملی برای فاجعه است که بهتر است از آن اجتناب کنید. از سوی دیگر،

استفاده از اسکی یا اسنوبورد به منظور کنترل سرعت و حرکت شما در حین سر خوردن در مناطق لغزنده تر است. و برخلاف دوچرخه سواری، اسکی و اسنوبرد در زمین های سخت تر مانند خاک و پیاده رو عملکرد بسیار وحشتناکی دارند. در همین حال،

لباس بال از شما می‌خواهد که جسارت درونی خود را در آغوش بگیرید و به طور خطرناکی نزدیک اجسام سخت با سرعت پایانی پرواز کنید یا موشک کنید. تسلط بر هر دستگاهی که بازی Riders Republic ارائه می دهد چالش برانگیز، متنوع و تضمینی است که منجر به چند نشت خنده دار اما تند و زننده می شود.

نقد و بررسی بازی High On Life | بازی بر پایه مواد
بیشتر بخوانید

مسابقه ها سرعت را نام بازی می کنند

رویدادهایی که از آنها در آنها استفاده خواهید کرد می توانند به همان اندازه متنوع باشند و شما را از ده ها دامنه کوه با اهداف مختلف فراوان به پایین پرتاب کنند تا همه چیز را تکان دهید. مسابقه‌ها سرعت را به نام بازی تبدیل می‌کنند، و می‌توانند برخی رقابت‌های شدیداً پرتنش باشند که رفلکس‌ها و جرات شما را در حین ریزش سراشیبی،

پرواز بر روی شکاف‌ها و طفره رفتن از موانع، آزمایش می‌کنند. اما شما همچنین باید مهارت های خودنمایی خود را در مسابقات بدلکاری تسلط داشته باشید، جایی که کلید موفقیت، ترفندها و کوبیدن بر روی ریل برای به دست آوردن امتیاز به سبک سایر بازی های ورزشی آرکید مانند اسکیت حرفه ای Tony Hawk است.

بازی Riders Republic

بازی Riders Republic

تسلط بر هر دوره از آنجایی که تجهیزات بهتری به دست می آوردم، هر یک از حرفه های ورزشی افراطی خود را ارتقا می دادم، و حتی مسابقات بیشتری را باز می کردم، به طور مداوم رضایت بخش بود، و تعداد باورنکردنی کارها باعث شد که این حلقه هرگز کهنه نشود. به عنوان مثال، پس از کوبیدن سرم به دیوار در مسابقه‌ای چالش‌برانگیز وینگ‌سویت موشک،

برای بازی در مسابقات اسنوبرد کمی استراحت کردم و احساس کردم وارد یک بازی کاملاً متفاوت شده‌ام. با کارهای زیادی که باید انجام دهم، هرگز با بازی Riders Republic به اندازه کافی احساس سوختگی نکردم که بتوانم آن را برای مدت طولانی کنار بگذارم، و این یک شاهکار چشمگیر است با توجه به اینکه معمولاً چقدر راحت من را خسته می کند.

این نقشه همچنین دارای کارهای دیگری است که باید انجام دهید، خواه کلکسیونی برای شکار، مناظر دوست‌داشتنی برای دیدن، یا رویدادهای ارگانیک برای کشف مانند فعالیت‌های بدلکاری پنهان – برخی از آنها از شما می‌خواهند تا کار دیوانه‌واری مانند پاک کردن یک مکان بسیار بزرگ را انجام دهید. شکاف یا سوار شدن بر یک تیر فولادی کوچک در عرض یک دره. جالب اینجاست که نقشه هفت پارک ملی واقعی و 45 مکان دیدنی واقعی را در بر می گیرد و همه آنها را با هم در یک مکان عظیم شکست می دهد،

جایی که قله برفی Grand Teton می تواند به راحتی در کنار طاق سنگی فرشته بنشیند. این تلفیق عجیب مکان‌های دنیای واقعی و بیوم‌های غیرممکن متنوع که همه به هم جوش داده شده‌اند، نه تنها منظره‌ای شگفت‌انگیز برای دیدن است، بلکه باعث می‌شود یک نقشه شبیه چندین نقشه باشد که هرکدام دارای ویژگی‌های قابل توجه، مناظر رنگارنگ، و مسیرهای بسیار متفاوت برای بمباران هستند.

نقد و بررسی بازی Biomutant
بیشتر بخوانید

نقشه همچنین کاملاً با کارهای دیگری که باید انجام شود بارگذاری شده است

در نهایت به اندازه کافی سطح خود را ارتقا می دهید تا به فعالیت های دشوارتر از جمله رویدادهای بزرگ و رویدادهای رئیس دسترسی پیدا کنید. متأسفانه، اینها به طور خاص مطابق با نام خود نیستند، زیرا آنها اساساً شبیه نسخه های کمی طولانی تر از رویدادهای استاندارد هستند.

بازی Riders Republic به جای انجام کارهای احمقانه مانند Forza Horizon’s Showcases از این فعالیت‌ها به عنوان نوعی بررسی مهارت استفاده می‌کند تا تأیید کند که به اندازه کافی لوت به دست آورده‌اید و مهارت‌های خود را به اندازه کافی برای پیشرفت به چالش‌های بعدی ارتقا داده‌اید. این خوب است، اما نه آنقدر هیجان انگیز که از بازی ای که دائماً ویژگی های فوق العاده اش را در چهره شما نشان می دهد، انتظار داشتم.

برای کمک به شما در عبور از برخی از تعهدات چالش برانگیز بازی Riders Republic، در حین پیشرفت، قفل وسایل جدیدی را باز خواهید کرد که کار را بسیار آسان تر می کند. یک لباس بال موشک با آمار بالاتر چرخاندن و استفاده طولانی‌تر از تقویت موشک را برای شما آسان‌تر می‌کند، در حالی که یک اسنوبرد بهتر ممکن است در برف عمیق که معمولاً سرعت شما را کاهش می‌دهد، سریع‌تر شوید.

گرفتن تجهیزات جدید برای رقابت در رقابتی ترین فعالیت ها ضروری است و در حالی که مطمئناً می توان با دنده های پایین تر رقابت کرد، کسانی که (به معنای واقعی کلمه و به معنای واقعی کلمه) برای دنده بهتر آسیاب کرده اند، یک مزیت باورنکردنی دارند. بنابراین، ارتقاء سطح و به دست آوردن تجهیزات جدید به یک اولویت بالا تبدیل می‌شود و بخشی اعتیادآور از یک سندباکس است که ده‌ها دلیل برای ادامه مسابقه به شما می‌دهد.

بازی Riders Republic

بازی Riders Republic

در حالی که بیشتر این ارتقاها را با ارز درون بازی خریداری می کنید، می توانید آن را نیز برای لوازم آرایشی خرج کنید تا شخصیت شما با سبک خاص شما مطابقت داشته باشد – که در مورد من به معنای لباس پوشیدن در مسخره ترین لباس هایی بود که می توانستم پیدا کنم،

مانند یک فیل با کت و شلوار، یک زرافه با لباس رسمی، یا یک اسب شاخدار بنفش به ظاهر گنگ. آن‌ها واقعاً با برخی از گزینه‌ها همه کاره هستند، بنابراین می‌توانید سوار خود را هر طور که می‌خواهید مضحک کنید، و دیدن بازیکنان دیگر در تمام شکوه عجیبشان قطعاً بخشی از سرگرمی است.

نقد و بررسی بازی Clid The Snail
بیشتر بخوانید

همچنین مجموعه ای از حالت های رقابتی چند نفره جذاب، از جمله مسابقات رایگان برای همه که مهارت های شما را در برابر گروه کوچکی از بازیکنان زنده آزمایش می کند، مسابقات Arena که دو تیم شش نفره را در مقابل یکدیگر قرار می دهند، در حالی که برای کنترل یک پارک اسکیت می جنگید. و مهمترین آنها:

مسابقات دسته جمعی. مسابقات Free for All و 6v6 Arena راه خوبی برای گذراندن زمان و بازی رقابتی هستند، اگر از مسابقه دادن با ارواح بازیکن خسته می‌شوید، اما آنها از حالت‌های آسیاب که قبلاً در بازی‌های دیگر دیده‌ام نیز اجرا می‌شوند. مسابقات دسته جمعی یک جانور کاملاً جدید هستند.

مسابقات دسته جمعی با اعلامیه ای در سراسر سرور شروع می شود که از همه بازیکنان می خواهد تا کاری را که انجام می دهند متوقف کنند و شرکت کنند. اگر به این تماس پاسخ دهید، وارد یک تورنمنت طولانی مسابقه ای با 64 بازیکن و تعداد زیادی XP می شوید و برای کسانی که موفق به کسب یک سکو می شوند، جوایزی در خطر است. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، مسابقه با 63 بازیکن دیگر یک هرج و مرج مطلق است،

اما نوعی هرج و مرج که در بازی Riders Republic به خوبی کار می کند، که به نظر می رسد از آن استقبال می کند و در آن پیشرفت می کند. نمایش وحشتناک مطلق ده‌ها نفر که همگی یکدیگر را از مسیر خارج می‌کنند، از لبه‌های صخره پرواز می‌کنند و با سرعت نهایی به موانع برخورد می‌کنند، حتی اگر خود را در حال نمایش غم‌انگیز ببینید، دیدنی است. و اگر واقعاً موفق شوید برای خود یک تریبون به دست آورید، بازده و حقوق لاف زدن بسیار زیاد است.

بازی Riders Republic

بازی Riders Republic

تنها اشکال این رویدادهای بلندپروازانه این است که، همانطور که ممکن است تصور کنید، مسائل فنی گاهی اوقات همه چیز را به هم می زند. ظاهراً چیزی در مورد جمع کردن 64 بازیکن در یک رویداد به طور همزمان کار آسانی نیست، زیرا حدود 10 درصد از مواقعی که در یکی از آن ها شرکت می کردم،

به منوی اصلی سقوط می کرد – هرچند مسلماً به نظر می رسید که با گذشت زمان بهتر می شود. همانطور که مشکلات سرور راه اندازی خود به خود حل شدند. با این حال، تصادفات و اشکالات مسخره یک اتفاق بسیار معمولی در بازی Riders Republic هستند، حداقل در Xbox Series X جایی که من بازی کردم.

نقد و بررسی بازی Mortal Shell
بیشتر بخوانید

یک بار در نقشه جهان افتادم و با مرگی غم انگیز مواجه شدم، و بار دیگر به شدت با تنه درختی برخورد کردم که بدون هیچ راهی داخل آن گیر کردم. اما اغلب اوقات مواجه نشدن با یک باگ فقط به این معنی بود که فقط با چند کد خطای غیرقابل درک به داشبورد برخورد می‌کرد تا با من همراه باشد.

دیدن این نوع چیزها در یک بازی آنلاین بزرگ مانند این واقعاً تعجب آور نیست، به خصوص در نزدیکی راه اندازی، اما هنوز هم به اندازه کافی در اینجا زیاد هستند که می تواند شروع به ناامیدی کند.

حکم

بازی Riders Republic یک بازی ورزشی جهان باز جاه طلبانه و جذاب است که هر چه بیشتر بازی می کردم بیشتر می خندیدم، عرق می کردم و تشویق می کردم. این بازی مقدار زیادی از دیگر بازی‌های مسابقه‌ای جهان باز مانند آن را وام گرفته است و هنوز هم مشکلاتی دارد که می‌تواند با ثبات سرویس آنلاین خود کار کند – اما این شگفت‌انگیز است که بازی Riders Republic چقدر توانسته است با موفقیت در درون خود جمع‌آوری کند، با تنوع کافی و مداوم سرگرم‌کننده. تا من را برای مدت طولانی بازی کنم.

بازی Riders Republic

بازی Riders Republic

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Riders Republic

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

راهنمای عکاسی از منظره شهری : چگونه می توان عکس های کاملی از خط افقی گرفت | نقد فیلم داستان زمستان | نقد فیلم مرداب | فیلم Stillwater | کسب درآمد اینترنتی از طریق طراحی گرافیک | بهترین کتاب های ادبیات ترکیه | آموزش عکاسی از سوژه متحرک | بیت کوین چیست؟ آشنایی با BTC و سایر ارزهای رمزنگاری شده | نقد فیلم اتاق فرار ۲ | نقد و بررسی بازی Crysis | نقد و بررسی بازی Rust |

دیدگاهتان را بنویسید

5 + سیزده =