صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم پروژه قدرت (Project Power)، پر از کلیشه اما ارزشمند
ads

نقد فیلم پروژه قدرت (Project Power)، پر از کلیشه اما ارزشمند

فیلم پروژه قدرت

نقد فیلم پروژه قدرت (Project Power)، پر از کلیشه اما ارزشمند :

فیلم پروژه قدرت با قیمتی که هنوز در سطح احشایی لذت بخش است ، جدیدترین فیلم Netflix است که از یک الگوی آشنا استفاده می کند: با یک فرضیه جذاب شروع کنید ، با یک ستاره قابل خرید (یا دو) امضا کنید ، از یک مکان عجیب و غریب (یا حداقل غیر استاندارد) استفاده کنید ( در این مورد ، نیواورلئان) ،

و اجازه دهید عمل شعله ور شود. این فیلم شامل سهم خود از لحظات قوی است که بسیاری از آنها در نتیجه اجرای جیمی فاکس و دومینیک فیش بک افزایش می یابد ، اما داستان در کل ناقص به نظر می رسد ، تقریباً گویی فیلم سازان این را به عنوان یک مینی سریال شش قسمتی قرار داده اند. اما وقتی تنها دو ساعت به آن مهلت داده شد ، به سختی توانست داستان خود را متمرکز کند.

فیلم پروژه قدرت

فیلم پروژه قدرت

با توجه به اینکه فیلم های ابرقهرمانی بسیار داغ هستند (و در خطر تبدیل شدن به یک ژانر بیش از حد نمایان می شوند) ، جای تعجب نیست که بسیاری از فیلم های اکشن/هیجان انگیز که به دنبال جذابیت برای جوانان جوان هستند راهی برای ترکیب عناصر کتاب کمیک در بافت روایت پیدا می کنند. در قلب خود ، پروژه قدرت یک فیلم پلیس قدیمی مدرسه است. یکی از شخصیت ها یک کارآگاه جادوگر است که سعی می کند یک ارباب مواد مخدر را پایین بکشد. دیگری پدری است که به دنبال یافتن و آزادی دخترش است که توسط دوندگان مواد مخدر ربوده شده است.

و سومین دختر جوان است که معامله می کند زیرا هیچ وسیله دیگری برای حمایت از یک مادر بیمار ندارد. “سس مخفی” این است که این دارو کوکائین ، هروئین یا مخدر جدید نیست. در عوض ، این یک کپسول از نظر فناوری پیشرفته است که پس از بلعیدن ، به قدرت ابرقهرمانی درونی فرد اجازه می دهد به مدت پنج دقیقه ظاهر شود. نکته: تا زمانی که آن را امتحان نکنید نمی دانید قدرت شما چیست و اگرچه برخی از آنها خنک هستند (کنترل آتش یا یخ زدگی ، سرعت فوق العاده ، قدرت شبیه به هالک ، پوست ضد گلوله) ، برخی دیگر می توانند کشنده باشند.

نقد و بررسی انیمیشن Vivo
بیشتر بخوانید

جیمی فاکس هنر است ، یک نظامی سابق مستأصل که دخترش توسط کارتل مواد مخدر ربوده شده است زیرا او توانایی دسترسی دائمی به قدرتهای خود را نشان داده است ، نه تنها برای فاصله 5 دقیقه ای. آنها او را برای آزمایش های پزشکی می خواهند و وقتی او با میل و رغبت نمی آید او را می برند. هنر در جستجوی او از سیاست زمین سوخته استفاده می کند ، بنابراین کارتل شایعه می دهد که او پشت تهدید است. بدین منظور ،

فیلم پروژه قدرت

فیلم پروژه قدرت

یک ناخدا PD نیو اورلئان (کورتنی بی ونس) یکی از سرسخت ترین افسران خود ، فرانک (جوزف گوردون لویت) را مخفیانه می فرستد تا هنر را بیابد و (در صورت امکان) دستگیر کند. رابین (دومینیک فیش بک) نوجوان با هدیه ای برای رپ (اما نه برای افراد دبیرستانی اش) که بین این دو مرد گرفتار است و برای تأمین مخارج خود مواد مخدر را خریداری می کند. او تأمین کننده فرانک است و هنگامی که آرت می خواهد وارد زنجیره توزیع شود ، هدف آرت می شود.

فیلم پروژه قدرت می تواند یکی از سه فیلم باشد. این می تواند یک داستان بزرگسالانه در مورد روبین باشد-که به احتمال زیاد جالب ترین مسیر خواهد بود. این می تواند یک فیلم سنتی پلیس و افراد بد با تمرکز بر فرانک باشد. یا این می تواند روایتی از نوع بازپرداخت باشد در مورد این که پدر هوشیار برای یافتن دخترش و افرادی که مسئول از بین بردن او هستند ،

راه خود را در زنجیره غذایی کشت. یکی از مشکلات فیلم پروژه قدرت این است که سعی می کند هر سه مورد باشد و در نتیجه ، به خوبی کار نمی کند. کارهای زیادی در حال انجام است و زمان کافی برای توسعه هر یک از شخصیت ها صرف نمی شود.

فاکس کاملاً متعهد است ، این کار را مانند تلنگرهای ذرت بو داده کمتر انجام نمی دهد و بنابراین عنصری از گرانش را به صحنه های او می بخشد. ارائه هنر وقتی که رابین را از خیابان می رباید و او را در صندوق عقب خود می اندازد ، نگران کننده است. یاس از منافذش بیرون می زند و ما احساس می کنیم که اگر تحت فشار قرار گیرد ، ممکن است دختر را بکشد. به نوبه خود ، دومینیک فیش بک قوت و انرژی را ایفا می کند که نقشی نازک دارد.

نقد فیلم Zeros and Ones
بیشتر بخوانید
فیلم پروژه قدرت

فیلم پروژه قدرت

(او به عنوان یک طرفدار تقلید می کند.) او می تواند با بهترین آنها رپ کند ، اگرچه این بیشتر یک ویژگی شخصی است تا یک ویژگی تعیین کننده. به نظر می رسد جوزف گوردون لویت کمتر از Foxx سرمایه گذاری کرده است. او در ورودی ویدئویی اخیر خود ، 7500 ، بیشتر متقاعد کننده بود. هیچ شرور واقعی وجود ندارد ، اگرچه من تصور می کنم رودریگو سانتورو می تواند این عملکرد را به صورت ناچیز انجام دهد ، حتی اگر کل زمان نمایش او کمتر از 10 دقیقه باشد.

فیلم پروژه قدرت در دسته جدیدی از محصولات قابل نصب قرار می گیرد که عمدتا برای تماشای خانه طراحی شده اند. به همین دلیل ، این فیلم همان الزامات را ندارد که یک فیلم سینمایی با شجره نامه مشابه نمایش داده شود. اگر فیلم خوبی داشته باشند و بتوانند توجه خود را جلب کنند ، مردم فیلم هایی مانند این را تماشا می کنند ،

که هر دو در مورد فیلم پروژه قدرت صادق هستند. مواردی که مفقود شده اند-مانند یک داستان قوی ، منسجم و شخصیت های خوب توسعه یافته-وقتی هیچ سفر تئاتر یا قیمت بلیط در میان نباشد ، معامله کننده نیستند. این فیلم سرگرمی با ذرت بو داده قابل قبول است-یک حواس پرتی دو ساعته در عصر COVID-19 که در زمان آزمایش نمی کند ، اما هرگز به آن توجه نشده است.

فیلم پروژه قدرت

فیلم پروژه قدرت

پایان مقاله نقد فیلم پروژه قدرت (Project Power)، پر از کلیشه اما ارزشمند

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم قهرمان اصغر فرهادی | سرگیجه ای در جهان مدرن | آموزش دکوپاژ : چگونه می توان دکوپاژ را در ۶ مرحله انجام داد | تعریف ارکِستر در موسیقی | چگونه نویسنده بازی های ویدیویی شوید | فیلم دختر شیرین | بیوگرافی سیمون بولیوار | ۵ نکته مفید برای بهبود برند تجاری شما | نقد فیلم برف شکن | نقد فیلم آخرین خنده | ایجاد سرعت با افکت Path Blur در فتوشاپ |

دیدگاهتان را بنویسید

18 − 6 =