صفحه اصلی > سینما : نقد و بررسی فیلم ترسناک آنتبلوم ؛ رویت را برگردان تا نبینی! |
ads

نقد و بررسی فیلم ترسناک آنتبلوم ؛ رویت را برگردان تا نبینی! |

فیلم ترسناک آنتبلوم

نقد و بررسی فیلم ترسناک آنتبلوم ؛ رویت را برگردان تا نبینی! | :

فیلم ترسناک آنتبلوم ، یک فیلم هیجان انگیز در منطقه گرگ و میش از نویسندگی/کارگردانی دو نفره جرارد بوش و کریستوفر رنز ، قبل از انتقال به چیزی کاملاً متفاوت ، وقت می گذارد تا خود را به عنوان یک چیز ثابت کند. ماهیت غیر گاه شماری روایت (به نظر می رسد که عمل دوم در یک بازه زمانی متفاوت اتفاق می افتد اما در واقع یک بازگشت به عقب است) می تواند سردرگمی ایجاد کند ، اما فیلم هرگز اهداف دوگانه خود را از دست نمی دهد: تعلیق را حفظ کرده و بر پیامی در مورد ماندگار تأکید می کند. ، قدرت مخرب نژادپرستی.

برای صاحبان مزارع ، Antebellum South بهشت ​​روی زمین بود – یا حداقل در برخی از ادبیات این گونه به یادگار مانده است. اما تصاویر زیبا از عمارت های رنگ آلاباستر که در آفتاب گرم تابستان می درخشند ، مزارع پر از پنبه می درخشد و کودکان سفیدپوستی که روی چمن های مرتب و آراسته چلپ چلوپ می کنند ،

زیر بنای زشت موتور اقتصادی جنوب را نادیده می گیرند. عکس ردیابی اولیه فیلم ترسناک آنتبلوم این تصاویر عاشقانه را با کابوس اصلی مخلوط می کند. این کار با تصویری از یک عمارت دوران جنگ داخلی جنوبی آغاز می شود. سپس دوربین شروع به بازدید از مزارع می کند که سربازان خود را برای نبرد آماده می کنند و بردگان در حال کار هستند. سرانجام ، در محلی در پشت محله برده ها استراحت می کند که گروهی از بردگان فراری “تحت مراقبت” قرار می گیرند.

فیلم ترسناک آنتبلوم

فیلم ترسناک آنتبلوم

به نظر می رسد فیلم ترسناک آنتبلوم در حدود 35 دقیقه درامی درباره وحشت های زندگی برده در این شرایط است. این نه به اندازه ده ها اثر که اسطوره دیکسی را تجزیه کرده اند ، بصیرت انگیز و قانع کننده است ، از مجموعه تلویزیونی ریشه ها گرفته تا برنده اسکار 12 سال بردگی ، اما بدون قدرت نیست. شخصیت اصلی ،

برده ای که نامش به اجبار به “عدن” تغییر یافته است (جانل مونا) ، با تسلیم شدن در برابر هوس های ارباب وحشی خود (اریک لانگ) ، که هر شب خود را به زور به رختخوابش می کشد ، یاد می گیرد که زنده بماند. زمانی فرا می رسد که خیلی زیاد می شود … و آن زمانی است که می آموزیم فیلم ترسناک آنتبلوم آن چیزی نیست که به نظر می رسد.

نقد فیلم Cuties | فیلم نانازها
بیشتر بخوانید

(برخی از موارد زیر ممکن است خرابکار باشد ، اگرچه Lionsgate این “پیچ و تاب” را آشکارا در مطالب تبلیغاتی نشان می دهد.) Eden در واقع ورونیکا هنلی ، فعال/نویسنده موفق (از کتاب “Shedding the Coping Persona”) است که در یک سطح عالی زندگی می کند.

خانه واشنگتن دی سی به همراه همسر و دخترش و در سراسر جهان به بحث درباره مسائل حقوق مدنی و سخنرانی می پردازد. ورونیکا توسط یک زن (ینا مالون) با نیت های نامشخص اما بدخواهانه تحت تعقیب قرار می گیرد. در شبی که او در سفر به نیواورلئان با دو دوست قدیمی شام می خورد ، ورونیکا به دام می افتد. او بدون اینکه بفهمد چگونه به آنجا رسیده و چگونه به خانه برود ، در ناحیه فیلم ترسناک آنتبلوم جنوبی بیدار می شود و بیدار می شود.

فیلم ترسناک آنتبلوم

فیلم ترسناک آنتبلوم

فیلم ترسناک آنتبلوم به وضوح به سه عمل تقسیم می شود. اولین قویترین و با عمیق ترین ریشه است. مورد دوم ، که پیشینه ورونیکا را در حین ارائه زندگی امروزی اش مشخص می کند ، تمایل به پیچ و خم دارد. این یک پیوند ضعیف (اما در نهایت ضروری) است. در این بخش از فیلم ،

فیلمسازان به برخی از نمرات آسان مانند دربان که به ورونیکا به دلیل سیاه پوست بودن او توجهی نمی کند و رستورانی مجلل که او را در نزدیک آشپزخانه نشسته است ، توجه می کنند. سومین اقدام یک الگوی هیجان انگیز نسبتاً سنتی را شامل می شود ، از جمله برخورد فیزیکی در اوج.

در مورد تصاویر چیزی نگران کننده است و هنگامی که پرده به عقب کشیده می شود ، طرح نگران کننده تر می شود تا مشخص شود واقعاً چه می گذرد.

فیلم ترسناک آنتبلوم

فیلم ترسناک آنتبلوم

نکته بوش و رنز در مورد ابتذال شرارت چیز جدیدی نیست و هیچ چیز ظریفی در ارائه آن وجود ندارد ، اما این ارتباط مبهمی بین شمایل نگاری کامل جنوب قدیم و واقعیت آنچه باعث شد عمارت ها اینقدر مجلل باشند و زمینه های بسیار وسیع مواقعی وجود دارد که فیلم ترسناک آنتبلوم سنگین می شود اما نمی توان فیلمسازان را متهم کرد که به همان اندازه که جوردن پیل هنگام بازی در خارج از زمین مهارت داشت ، ماهر نبودند.

تاریخ اکران جهانی فیلم Terrifier 3 مشخص شد
بیشتر بخوانید

فیلم ترسناک آنتبلوم به عنوان یک فیلم هیجان انگیز تا حد زیادی موثر است زیرا Janelle Monae خود را به آن قسمت می اندازد و شخصیتی را به عهده می گیرد. تمرکز فیلم بر طرح و پیام رسانی شخصیت های آن را از بین می برد. به غیر از ورونیکا ، هیچ کس به چند بعدی بودن نزدیک نمی شود. با این حال ،

این یک اشکال بزرگ نیست ، زیرا تفسیر رمز و راز بزرگ توجه ما را جلب می کند و پایان رضایت بخشی را برای داستانی فراهم می کند که می تواند در یکی از نقاط مختلف به راحتی از ریل خارج شود. به موقع بودن اغلب به اندازه برنامه ریزی و تصادف است و به هیچ وجه فیلمسازان نمی توانستند محیطی را که فیلم ترسناک آنتبلوم در آن منتشر می شد تصور کنند. لایه فوریت اضافه شده توسط جو اجتماعی کنونی باعث افزایش تولید می شود که حتی اگر در زمان دیگری عرضه می شد ، محکم بود.

پایان مقاله نقد و بررسی فیلم ترسناک آنتبلوم ؛ رویت را برگردان تا نبینی! |

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد | بررسی بازی Far Cry 5 | بهترین آثار موسیقی کلاسیک تاریخ | سفر مرگ | فیلم روشنایی شهر | کسب درآمد اینترنتی از تولید محتوا | تونر صورت چیست و چرا برای پاکسازی پوست توصیه می‌شود | بهترین آثار بتهوون | ۵۰ فیلم جنگی برتر تاریخ | سریال A Chorus Line | فیلم یک شب در میامی |

دیدگاهتان را بنویسید

هشت − 7 =