صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Metro Exodus
ads

نقد و بررسی بازی Metro Exodus

بازی Metro Exodus

Metro Exodus از تنظیم مترو عناوین دو بازی قبلی این مجموعه صرف نظر می کند ، در عوض بازیکنان را به روسیه تحت تابش بالاتر از سطح زمین می فرستد. به نظر می رسد که کمی آفتاب ، هوای تازه و اثرات هسته ای برای تیرانداز دیستوپین خوب است ، زیرا Exodus بهترین ورود فرانشیز است.

اعتبار زیادی به دلیل توسعه ماهرانه توسعه دهنده 4A Games از دنیای گسترده این عنوان است. به جای طراحی یک دنیای واقعی واقعی – کامل با نقشه ای بی نظم و پراکنده و فضای خالی یکپارچه – استودیو یک رویکرد کاملاً هوشمندانه و متناسب با آن اتخاذ کرده است. جهان که به سطوح بزرگ و با دقت ساخته شده ماسهبازی تقسیم شده است ، آزادی عمل و پخش بسیار بیشتری نسبت به اقساط قبلی ارائه می دهد ، اما نه به قیمت ارائه یک تجربه سینمایی و مبتنی بر داستان.

دنیای Exodus یکی از غوطه وری ترین زمین های بایر است که تا به حال لذت بقا در آن را داشته ایم.

بازی Metro Exodus

دنیای زمستان پس از هسته ای دقیقاً به اندازه کافی محکم شده است تا امکان تعاملات شخصیت جذاب ، لحظات حماسی و وقایع فیلمنامه ای با روایت را فراهم کند ، در حالی که همچنین جمعیتی را که دوست دارند گاه گاهی مسیر خود را جعل کنند نیز فراهم می کند. این تعادل درخشان است که همچنین به گیم پلی متنوع و محیط های خاص فصل Exodus گسترش می یابد. ترکیبی از عناصر مخفی کاری ، اکشن و بقا کاملاً مشهود است ، در حالی که تنظیمات مختلف – از جنگل های سرسبز گرفته تا بیابان های غرق در خورشید – دارای جزئیات جزئی و تنوع چشمگیر است.

Exodus همچنین رویکرد HUD محدود این سری را حفظ کرده و عناصر رابط کاربر سنتی را برای نشانه های ظریفی که به طور ارگانیک در اسلحه ها و چرخ دنده های قهرمان Artyom بافته شده است ، معامله می کند. منوها ، مترها و نمادها صفحه را شلوغ نمی کنند ، اما بر روی شخصیت زندگی می کنند و در زمان واقعی کار می کنند.

به یک چرخه پویا در روز / شب ، جلوه های روشنایی خیره کننده و شرایط آب و هوایی واقع بینانه بپردازید که به معنای واقعی کلمه شما را از عناصر ماسک گاز خود پاک می کند ، و دنیای Exodus یکی از همه جاذبه ترین زمین های بایر است که ما تا به حال لذت برده ایم زنده ماندن در

نقد و بررسی بازی Metro: Last Light
بیشتر بخوانید

در حالی که نمایش چشمگیر Exodus و ردیابی عالی نمایش را به سرقت می برد ، همچنین دارای مجموعه ای متنوع از جهش یافته های واقعا وحشتناک ، جناح های مختلف انسانی با انگیزه ها و داستان های جالب توجه و برخی از جالبترین طراحی های سلاح موقت است که هرگز توسط یک پست قهرمان آخرالزمانی. البته ، مراقبت از زرادخانه خود و ارتقا it آن با قطعات جدید نیز تا حد زیادی در جذب بقای بازی بازی می کند.

بازی Metro Exodus

داستان گاهی اوقات دچار تلو تلو خوردن می شود ، خصوصاً وقتی سکوت ناخوشایند آرتیم همه تنش دراماتیک را از یک مکالمه بالقوه احساسی دور می کند ، اما این یک انتخاب ناچیز است. در غیر این صورت ، Exodus نه تنها در ژانر تیرانداز ، بلکه در میان میلیون ها دنیای دیگر ماسهبازی که برای زمان ما رقابت می کنند – و پزشکان گرانبها ، از جمعیت متمایز است.

منبع سایت مداد 

بیشتر بخوانید:

آموزش نکات مهم برای آواز خواندن | از کریستینا آگیلرا | اسپین اف گیم اف ترونز : دو انیمیشن دیگر در حال توسعه است | انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها | فیلم بالاتر از سوظن | فیلم تام کلنسی بدون پشیمانی | مارگارت اتوود: ۶ رمان برجسته مارگارت اتوود | فیلم مکان ساکت ۳ | بهترین فیلم های ژان لوک گدار | طراحی افکت متنی |مستند معلم اختاپوس من |

دیدگاهتان را بنویسید

چهار + چهار =