صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم مامان هرزه
ads

نقد فیلم مامان هرزه

فیلم مامان هرزه

نقد فیلم مامان هرزه : فقط به این دلیل که شما ایزابل هوپرت هستید به این معنی نیست که هر فیلمی که در آن نقش اصلی را بازی می کنید باید یک کار نویسنده تحریک کننده باشد. آخرین تصویر دیوا فرانسوی که با توجه به عنوان کاملاً دقیق انگلیسی ” فیلم مامان هرزه ” از “La daronne” انگلیسی که برای چیزی شبیه “The Mum” فرانسوی است ، در ایالات متحده منتشر شده است ، همان چیزی است که ما در ایالات متحده دوست داریم آن را بنامیم سرگرمی محکم.

با مقاله نقد فیلم مامان هرزه با بامدادی ها همراه باشید.

فیلم مامان هرزه به کارگردانی ژان پل سالومه از فیلمنامه ای که با آنتوان سالومه نوشت ، اقتباس از یک رمان محبوب هانلور کایر (که در اینجا با عنوان ترجمه شده به “مادرخوانده” ظاهر شد) ، ” فیلم مامان هرزه ” روایتی دارد که با منطق نابجای پیشرفت می کند از سقوط دومینو. هوپرت نقش صبور را بازی می کند ، که به عنوان مترجم در بخش مواد مخدر در یک منطقه پلیس فرانسه کار می کند.

نقد فیلم مامان هرزه

نقد فیلم مامان هرزه

(این گروه پوستر حماسه جنگ مواد مخدر سودربرگ “ترافیک” را بر روی دیوار اتاق جنگ خود قرار داده است.) او پس از یک جنجالی پر حادثه ، به همکار فیلیپ (هیپولیت غیراردوت برجسته) می گوید که آن را داشته است. وی تأکید می کند: “کارساز نیست” ، وجودی است.

سرانجام ، این کار است – او بیشتر و بیشتر از بی عدالتی جنگ مواد مخدر فرانسه آزار می دهد. وقتی فهمید که یکی از بچه ها – برای بسیاری از هشدارهای هش خیلی بیشتر از بچه ها نیست – او در حال ردیابی پسر پرستاری است که از مادر صبر و مریض صبر مراقبت می کند ، صبر برای ترجمه مطمئن تر در زنجیر کشیده نشده است. سرانجام Afid (یاسین هوئیچا) سقوط می کند – اما نه قبل از اینکه صبر بتواند حق حضانت یک محموله سنگین حشیش را به ارث ببرد.

صبور با کمک یک بوقلمون ژرمن شپرد پذیرفته شده به نام DNA و برخی مبدل های دوستانه مسلمان ، شخصیت جدیدی را ایجاد می کند ، “La daronne” ، که می خواهد لوازم خود را روی چند پسر سطح پایین با نام های Scotch و Cocoa Puff قرار دهد. او زیرزمین آپارتمان خود را دوباره ایجاد می کند تا فضای ذخیره سازی غیر قابل نفوذ برای مواد ایجاد کند. او اجاره خانه و پولی را که به مرکز مراقبت از مادرش بدهکار است پرداخت می کند. سرانجام او با استفاده از کد با صاحبخانه ساختمان خود (Nadja Nguyen) شروع به استفاده از کد برای اطمینان از علاقه وی در یک طرح پولشویی می کند. علاقه وجود دارد.

نقد فیلم بانی و کلاید
بیشتر بخوانید

نقد فیلم مامان هرزه

نقد فیلم مامان هرزه

علاقه به فیلیپ نیز وجود دارد ، که حتی با وسواس بیشتری برای صید ” فیلم مامان هرزه ” بیشتر مورد تحمل صبر قرار می گیرد. نبوغ صبوری می بیند که او کلیدهای قفسه ای برای اسکاچ و پودر کاکائو را در بسته های کلوچه در بازار محلی می گذارد. یک فروشگاه لباس بزرگ صحنه فرار باریک و سریع برای صبر است که فیلیپ و تیم در آنجا به آنجا می روند.

هوپرت با ذکاوت و نوعی احتیاط فاحش صبر را تحمل می کند که ورود شخصیت به تماشای آن را به دنیای جنایت سرگرم کننده می کند. وقتی فیلیپ ” فیلم مامان هرزه ” را “بانوی پیر” توصیف می کند ، او مسواک می زند. شاید ، او می گوید ، نام مستعار به معنای پیر بودن نیست بلکه “او مادر است. یک زن با وقار. ” او صادقانه اظهار بی اعتنایی نسبت به سیستمی می کند که “بچه ها را به زندان می فرستد تا برای سه گرم هش رادیکال شوند.” او چهره ای ریشه دار است و فیلم از این نظر به او یا تماشاگران اجازه نمی دهد.

در حالی که سالومه چیزی غیر از یک کارگردان اصلی نیست ، اما او یک فیلم خوب است و فیلم را به فینال جذاب و جذاب خود می رساند. ” فیلم مامان هرزه  جنبه عجیب و غریب دارد ، به خصوص که قوانین ماری جوانا در سراسر جهان آزاد می شوند (خوشبختانه) ، اما با این وجود سر و صدای گرمی ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم جدایی نادر از سیمین

نقد فیلم پینوکیو

مکتب سورئالیسم

بهترین فیلم های ایناریتو

تفاوت موسیقی راک و پاپ

راهنمای خرید چراغ مطالعه

نقد فیلم The Power | روحی در قامت پرستار

بهترین کتاب های ادبیات یمن

فیلم پنجره پشتی

دیدگاهتان را بنویسید

2 × سه =