امروز برابر است با :9 خرداد 1402
فیلم بی نهایت

فیلم بی نهایت Infinite 2021

معرفی فیلم بی نهایت Infinite 2021

مارک والبرگ در حال مذاکره برای به عهده گرفتن کریس ایوانز در فیلم بی نهایت آینده آنتوان فوکو است. گفته می شود که ایوانز به دلیل درگیری برنامه ریزی شده در چند هفته گذشته مجبور به خاموش شدن در جلوی تریل اکشن شد. ستاره انتقام جویان: پایان بازی در ماه فوریه سال جاری به پروژه پیوست که اقتباسی از رمان مقاله های تناسخ مجدد اثر D. Eric Maikranz است. اوانز در حال حاضر سعی دارد طرفداران خود را به سینماها برگرداند تا آخر هفته برای دیدن این Endgame دوباره تلاش کنند تا این پروژه به بالاترین میزان فروش فیلم در تمام دوران تبدیل شود.

با مقاله معرفی و نقد فیلم بی نهایت با بامدادی ها همراه باشید.

نقد فیلم بی نهایت

فیلم بی نهایت

تاریخ اکران فیلم بی نهایت پارامونت اخیراً 7 آگوست سال 2020 اعلام شد و این تاریخ به احتمال زیاد باقی خواهد ماند ، اما مارک والبرگ به جای کریس ایوانز در آن حضور دارد. رمان «ارک مایکرنز» رمان «مقاله های تناسخ» متمرکز بر شخصیت اصلی آشفته اوان مایکلز است ، مردی که خاطرات دو زندگی گذشته او را تحت تعقیب قرار نمی دهد.

او بعداً به یک جامعه مخفی قرنها متشکل از افرادی شبیه به خودش که Cognomina را تشکیل می دهند ، برخورد می کند. Cognomina یک جامعه مخفی از افرادی است که کاملاً از زندگی گذشته خود یادآوری می کنند. مایکلز می خواهد به عضوی از انجمن مخفی درآید.

فیلمنامه بینهایت توسط یان شور نوشته شده است. اگر مارک والبرگ رسماً این نقش را به عهده بگیرد ، در فیلم مورد انتظار ایوان مایکلز ایفای نقش می کند. لورنزو دی بوناونتورا تهیه کنندگی این پروژه را با مارک وحرادیان بر عهده دارد. جان زائوزیرنی در Bellevue Productions نیز تهیه کنندگی را برعهده دارد و رافی کرون نیز تهیه کننده آن است. والبرگ مورد علاقه پارامونت است ، بنابراین این خبر نباید واقعاً برای کسی شوکه کننده باشد.

اعتقاد بر این است که مشکلات برنامه ریزی کریس ایوانز مربوط به مجموعه تلویزیونی آینده تلویزیون اپل ، دفاع از یعقوب است. این بازیگر در طولانی مدت به عنوان کاپیتان آمریکا برای جهان سینمایی مارول در حال آمدن است و پس از Endgame ، به نظر می رسد که ممکن است برای همیشه به پایان برسد. او و رابرت داونی جونیور در مورد ترک مهمانی قاطعانه بودند قبل از اینکه از آنها خواسته شود که آنجا را ترک کنند و طرفداران می دانستند که پایان کار به ترتیب قبل از نمایش Infinity War و Endgame به ترتیب در سال های 2018 و 2019 به سینماها آمد. اکنون که دوره مسئولیت وی در MCU به پایان رسیده است ، تقریباً همه افراد هالیوود به دنبال ایوانز هستند.

نقد فیلم خون بپا خواهد شد | There Will Be Blood 2007
بیشتر بخوانید

 فیلم بی نهایت Antoine Fuqua’s از زمان معرفی اولین بار بسیار مورد انتظار بوده است. مقالات Reincarnationist Papers “مسحورکننده” خوانده شده اند و در مورد فیلمنامه مشخصات ایان شور کاملاً سر و صدا شده است. با دیدگاه Fuqua و اکنون بازیگران بالقوه مارک والبرگ و فیلم شانس موفقیت در اواخر تابستان در آگوست 2020 را جفت کنید. با این گفته ، هیجان زیادی برای دیدن کریس ایوانز در یک نقش بزرگ خارج از MCU باید تعجب کرد که آیا طرفداران بالقوه قبول نقش والبرگ را قبول می کنند؟ ورایتی اولین کسی بود که گزارش داد مارک والبرگ جایگزین کریس ایوانز در فیلم بی نهایت شد.

این مارک والبرگ در مقابل Chiwetel Ejiofor در دومین و احتمالاً آخرین تریلر آخرین اقدام اکشن علمی تخیلی Paramount + Infinite است. این زوج در طول فیلم به عنوان اعضای یک گروه نخبه که می توانند از طریق تناسخ مهارت های کافی را کسب کنند ، مشت ، شلیک و تعقیب خواهند کرد ، داستان با اوان مک کالی تنها آغاز می شود که کشف می کند توهمات او واقعاً چشم اندازهای زندگی گذشته است.

 فیلم بی نهایت از روی رمان “مقاله های تناسخ” توسط D. Eric Maikranz در سال 2009 اقتباس شده است ، Infinite مارک والبرگ را به عنوان Evan McCauley ، مردی با مهارت هایی که هرگز یاد نگرفته است و خاطرات مکانهایی که هرگز به آنها نرفته است ، زندگی روزمره اش می کند. خود پزشکی و در آستانه یک شکست ذهنی ، اوان توسط گروهی مخفی که خود را “بی نهایت” می نامند ، جستجو می شود و برای او فاش می شود که خاطراتش ممکن است واقعی باشد اما از زندگی های متعدد گذشته است.

نامحدودها اوان را به دنیای خارق العاده خود می آورند ، جایی که به تعداد کمی از افراد مستعد توانایی تولد دوباره با خاطرات و دانش جمع شده در طول قرن ها را دارد. با اسرار حیاتی که در گذشته خود دفن شده است ، اوان باید با بی نهایت تلاش کند تا پاسخ های خاطرات خود را در یک مسابقه با زمان باز کند تا بشریت را از یکی از خود (Chiwetel Ejiofor) نجات دهد که به دنبال پایان دادن به همه زندگی است تا آنچه را که به نظر می رسد متوقف کند چرخه نفرین و بی پایان تناسخ.

نقد فیلم سریع خشن 9
بیشتر بخوانید

بازیگران و عوامل فیلم بی نهایت

 فیلم بی نهایت به کارگردانی فیلمساز The Equalizer و Training Day ، آنتوان فوکو ، توسط یان شور با بازی تاد استین در حال نوشتن داستان روی صفحه ، اقتباس شده است. بازیگران این گروه از سوفی کوکسون ، جیسون مانتزوکاس ، روپرت فرند ، لیز کار ، توبی جونز و دیلن اوبراین تشکیل شده اند.

نامحدود در ابتدا برای اکران نمایشی در آگوست سال 2020 تنظیم شده بود ، اما این فیلم یکی از فیلم هایی بود که با تاخیر روبرو شد و به مه 2021 منتقل شد. اندکی پس از این تغییر تاریخ با تأخیرهای بیشتری روبرو شد و پس از اکران به سپتامبر 2021 دنباله ترسناک فیلم یک مکان ساکت 2 به اسلات مه 2021 منتقل شد. بدیهی است که این استودیو از تمام تغییرات جدید خسته شده و برای نگهداری از سایر نسخه ها ، بی نهایت را به سمت انتشار جریانی منتقل کرده است ، بدون شک بخشی از فشار آنها به سمت پروژه های پارامونت + است.

نقد فیلم بی نهایت

فیلم بی نهایت

دور شدن از یک نمایش سنتی تئاتر به جریان ، در میان اوضاع جهانی جاری به یک سایت آشنا تبدیل شده است ، زیرا چنین تغییراتی برای خلاقان درگیر تعجب آور بوده است ، که گزارش می شود فیلم بی نهایت . به گفته منابع ، مشخص شد که “والبرگ ، کارگردان آنتوان فوکوآ و تهیه کننده لورنزو دی بوناونتورا هیچگونه اعلامیه ای در مورد اعلام خبر نداشتند” ، تیم پشت سر فیلم بی نهایت گفت: “یک تماس قبل از اعلامیه ادعای فیلم بی نهایت از پارامونت” انتقال به پارامونت + یک “امکان” بود. به گفته “یک نفر نزدیک به تیم بینهایت” اوضاع “به خوبی کنترل نشده است.”

فارغ از سناریوی پشت صحنه ، تماشاگران و طرفداران فیلم های اکشن مجبور می شوند در خانه بنشینند و در هنگام اکران فیلم در اواخر این ماه ، مارکی مارک و چیوتل اژیوفور را با استفاده از مجموعه مهارت های خاص خود ، پاره کنند. برنامه فیلم بی نهایت قرار است در 10 ژوئن 2021 به پارامونت + برود. این با مجوز از One Media ارائه می شود.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم قهرمان اصغر فرهادی | سرگیجه ای در جهان مدرن
بیشتر بخوانید

کتاب های سارتر|نقاشی دورا مار و گربه|بهترین فیلم های لارس فون تریه|فیلم ال دورادو|۱۰ رمان برتر ادبیات آلمان|سریال اوزارک|رمان های برتر ادبیات فرانسه|نقد فیلم کارخانه آمریکایی|موتزارت کیست؟|فیلم گزارش فرانسوی|بزرگان موسیقی کلاسیک|دانته آلیگیری|بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی|بهترین فیلم های دنیل رادکلیف|بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی|بهترین فیلم های ویم وندرس|بهترین فیلم های جیمز کامرون|معرفی موسیقی کلاسیک |بهترین فیلم های برگمان|معرفی دستگاه شور در موسیقی ایرانی|رمان های برتر ادبیات فرانسه|بهترین فیلم های وودی آلن|نقد سریال هانیبال|بهترین فیلمهای رومن پولانسکی|کسب درآمد از اسپاتیفای

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =