صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5
ads

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5 : 

همانطور که بازی Forza Horizon 5 از خط پایان عبور می کند، نوار مسابقه جهان باز دوباره به روش های مختلف افزایش یافته است. نقشه ای از مکزیک که بزرگتر، بلندتر و بسیار متنوع تر از هر بازی Horizon است. تغییری تازه در نحوه ساخت جشنواره Horizon به تدریج،

که منجر به رویدادهای یکباره بیشتری می شود که عمداً طراحی شده اند تا بازی Forza Horizon 5 را در بهترین حالت خود به نمایش بگذارند. ابزارهای بهبود یافته ای که به ما امکان می دهند رویدادهای کاملاً سفارشی بسازیم که می توانند کم و بیش از مواردی که توسط خود توسعه دهندگان ساخته شده اند غیرقابل تشخیص باشند.

یک ارتقاء بصری عظیم، به ویژه در نور، دود لاستیک، و اثرات گرد و غبار. صدها و صدها قطعه جدید سفارشی، رینگ و مدهای عملکردی، و خودروهایی با شخصیت بیشتر از همیشه. بهبودهای شدید صدا، هندلینگ بهتر، اولویت ها و گزینه های دقیق تر، فعالیت های آنلاین بیشتر. این واقعا در سراسر هیئت مدیره باور نکردنی است.

برای اینکه بفهمیم بازی بازی Forza Horizon 5 چقدر بزرگ است، باید به طور خلاصه به Forza Horizon 4 نگاهی بیندازیم، که واقعاً در سال 2018 به یک غول بزرگ از یک بازی مسابقه‌ای تبدیل شد. Playground Games مسابقات جهانی باز بی‌عیب و نقص تمام Horizon را به خود اختصاص داده بود. بازی‌های تا به امروز،

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

سپس در فصول شبیه‌سازی‌شده، بازنگری چند نفره در دنیای مشترک، و تغییر در نحوه بیان داستان‌های خودروهای کوچک خود توسط تیم. اما آن روز اول بود. پس از آن زمین بازی سه سال دیگر را صرف انجام کارهای بیشتر کرد. لیست پخش جشنواره،

که در آن فعالیت های جدید هر هفته در دسترس بود. The Eliminator، برداشت بسیار هوشمندانه و موثر Horizon برای آوردن قالب بتل رویال به یک بازی مسابقه ای. Super7، جایی که می‌توانیم در مسابقه‌های مسابقه‌ای، رانندگی، و چالش‌های مبتنی بر بدلکاری که توسط دیگران ساخته شده‌اند، شرکت کنیم، به علاوه چالش‌های خودمان را بسازیم و به اشتراک بگذاریم.

همه اینها و مقدار قابل توجهی بیشتر است

آنچه قابل توجه است این است که بازی Forza Horizon 5 فقط این همه هواپیما به نقاط مختلف جهان نیست. این همه این است و مقدار قابل توجهی بیشتر.

مکزیک زیبا

وسعت نقشه فوق العاده متنوع Playground از مکزیک استثنایی است، و به عنوان مجموعه ای از محیط های بسیار عجیب و غریب و جالب است که پس از سه سال در بریتانیای زیبا،

اما به طور کلی یکنواخت تر Horizon 4 در آن گم می شود. ملیله‌های بازی Forza Horizon 5 از مکان‌ها و پس‌زمینه‌های رنگارنگ شباهت بیشتری به Horizon 3 دارد، اما به‌طور قابل‌توجهی گسترده‌تر از ریف قابل توجه Playground در سال 2016 در استرالیا است.

نقد و بررسی بازی Last Stop
بیشتر بخوانید

مکزیک به طور قابل توجهی گسترده تر از ریف قابل توجه Playground در سال 2016 در استرالیا است

باجا، جایی که آسفالت پخته شده در آفتاب، ساحل را در آغوش می‌گیرد، در حالی که صحرای خشک و شنی با ساحل ترکیب می‌شود، و جنگلی عمیق، جایی که مسیرهای گل‌آلود از معابد باستانی، فرودگاه‌های متروکه و بیشه‌زارها عبور می‌کنند. شهر رنگارنگ و جذاب گواناخواتو و شبکه‌های پیچ و خم مانند آن از خیابان‌ها و تونل‌های سنگ‌فرش،

در تضاد با یک شهر ساحلی خواب‌آلود است که از یک طرف با اقیانوس و از طرف دیگر جنگل‌های حرا در کنار آن قرار دارد. زمین‌های کشاورزی سبز غلتکی پوشیده از محصولات کشاورزی و علف‌های بادگیر، و همچنین دره‌ای زیبا که به نظر می‌رسد از یک فیلم وسترن کنده شده است. بیابان نیمه‌خشک فضای داخلی نقشه،

پر از کاکتوس‌های سر به فلک کشیده و درختچه‌های سرسخت، و قله بلند و صخره‌ای آتشفشانی Gran Caldera است. حتی یک استادیوم غول‌پیکر برای شیطنت‌های فوتبال وجود دارد.

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

البته این دقیقاً یک تفریح ​​کامل نیست – همانطور که در تمام دنیاهای Horizon تا به امروز به واقعیت توجهی ندارد و یک چشم انداز تلطیف شده از مکزیک را در جالب ترین حالت خود در کنار هم قرار می دهد. نتیجه یک نقشه خارق‌العاده است – و بزرگترین نقشه در این سری تا کنون با اختلاف چشمگیر.

این اندازه به بهترین وجه از بالای آتشفشان Gran Caldera قابل مشاهده است. تیم Playground Games تاکید کرده است که این بالاترین نقطه در هر بازی Horizon است، اما شما مجبور نخواهید بود حرف آنها را قبول کنید. گسترش جزیره فورچون تغییر گسترده ارتفاع نه تنها یکی از بهترین جاده‌ها را در این سری تا به امروز فراهم می‌کند

– یک مسیر کوهستانی پر از جابجایی که من انتظار دارم به یک مکه رانش برای تیم جانبی تبدیل شود – بلکه نمایشی مهلک از فاصله بسیار زیاد بازی Forza Horizon 5 است. من عاشق بازی هایی هستم که به من احساس کوچکی در فضای جدید و وسیع می دهند و بازی Forza Horizon 5 این کار را بسیار موثر انجام می دهد.

این یک نمایش کشنده از فاصله بسیار زیاد بازی Forza Horizon 5 است

این گاراژ به اندازه خود نقشه بزرگ است، با بیش از 500 وسیله نقلیه، و این مجموعه ای است که هنوز هم تمام رقبای مسابقات جهانی Forza Horizon را تحت الشعاع قرار می دهد. مسلماً تعداد زیادی از اتومبیل‌ها وجود ندارد که کاملاً جدید در این فرنچایز باشند – و آن‌هایی از ما که در چند سال گذشته هر هفته در اطراف Forza Horizon 4 گیر افتاده‌اند و هر ماشین جدید را جمع‌آوری کرده‌اند، قبلاً سهم شیر آنها را دیده‌اند.

نقد و بررسی بازی Astria Ascending
بیشتر بخوانید

اما Playground با افزودن بسیاری از گزینه‌های رینگ جدید و ارتقاء بصری که ممکن است به خودروهایی که قبلاً زیاد دیده‌اید، جان تازه‌ای ببخشد، اندکی این کار را کاهش داده است. تغییراتی که در ویرایشگر ورژن ایجاد شده است، نشان می‌دهد که از طرح‌ها و گرافیک‌های با وضوح بالاتر پشتیبانی می‌کند… اما هنوز نمی‌توانید برگردان‌ها را روی شیشه قرار دهید، که مایه شرمساری است.

با این حال، بین ماشین‌ها و نقشه، بازی Forza Horizon 5 در هر دو جبهه بسیار زیباست. در Xbox Series X این حالت در مورد حالت کیفیت 4K/30FPS و حالت عملکرد 4K/60FPS صادق است. من بیشتر در حالت با کیفیت بازی می‌کنم، زیرا نرخ فریم هرگز و هرگز در هیچ‌یک از حالت‌ها تکان نمی‌خورد – همیشه و در هر شرایطی ثابت باقی می‌ماند – اما بدانید که امتیازات بصری در حالت اجرا معمولا آنقدر کوچک هستند که باید فریز را مطالعه کنم.

فریم هایی برای تشخیص تفاوت به هر حال. انتخاب عنصر بصری مورد علاقه ام دربازی Forza Horizon 5 دشوار است، اما فکر کنید که ممکن است اثرات دود و گرد و غبار به شدت بهتری داشته باشد – و به خصوص نحوه تعامل نور با ذرات موجود در هوا. درخشان به نظر می رسد.

رویای مسابقات جهانی باز

البته، در حالی که گرافیک‌های برجسته بازی Forza Horizon 5 بیشتر اکسیژن را از اتاق می‌مکند، پیشرفت‌های بسیار دیگری در فرمول Horizon در اینجا وجود دارد که دشوار است بدانیم از کجا شروع کنیم.

ترفندهای هندلینگ به طرز فریبنده ای گسترده هستند، با ترمز ABS معتبرتر، احساس فرمان پذیری سریعتر، و بهبود سیستم تعلیق که منجر به احساس قانع کننده تری در خارج از جاده شده است.

صدای کاملاً اصلاح‌شده فوق‌العاده است و تعداد اتومبیل‌هایی که اکنون به‌طور آشکار با یکدیگر متفاوت هستند، منفجر شده‌اند. من به خصوص از شنیدن تغییراتی که قطعات عملکردی من در صدای ماشینم ایجاد می‌کنند در زمان واقعی لذت می‌برم – رفتاری که با توانایی چرخاندن دور موتور در حین کار ارتقاء تشویق می‌شود.

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

در اینجا خیلی پیشرفت‌های دیگری در فرمول Horizon وجود دارد که سخت است بدانید از کجا شروع کنید

حتی قبل از راه‌اندازی، ابزارهای جدید رویدادسازی در حال حاضر منجر به برخی از دوره‌ها، مسابقات و فعالیت‌های برجسته و خلاقانه شده است که بین بازیکنان اولیه به اشتراک گذاشته شده است. با امکانات بسیار بیشتر و گزینه های بسیار دقیق تر از ابزارهای ساخت Horizon 4، من انتظار دارم برخی از محتوای تولید شده توسط کاربر برای بازی Forza Horizon 5 به طرز شگفت انگیزی خوب باشد.

نقد و بررسی بازی Horizon Forbidden West
بیشتر بخوانید

بازنگری در نحوه باز شدن حالت شغلی باعث شده است که Playground یک سیستم امتیازی جدید اضافه کند که به شما امکان می‌دهد مسئولیت مراکز رویداد و مسابقات ویژه‌ای را که می‌خواهید باز کردن قفل را در اولویت قرار دهید، به عهده بگیرید. این امتیازها یا «تحسین‌ها»

برای دستیابی به موفقیت‌های مهم و جزئی اعطا می‌شوند و اساساً به‌عنوان نسخه گسترده‌ای از چالش‌های آجری در گسترش لگو Forza Horizon 4 عمل می‌کنند. کاری که به Playground اجازه انجام آن را داده است اضافه کردن تعداد انگشت شماری از درایوهای نظارتی اضافی به بازی Forza Horizon 5 است که به آن Expeditions می گویند.

این اکسپدیشن‌ها کمی از طعم مونتاژهای درایو افسانه‌ای اما زودگذر سری Horizon به حرفه اصلی بازمی‌گردند، جایی که استیج Playground وسایل نقلیه، نور روز و آب و هوا را برای سفرهای به یاد ماندنی که Horizon 5 را به نمایش می‌گذارد، مدیریت می‌کند.

در بهترین حالت یکی از شما می خواهد در حالی که صاعقه به زمین پیش رو می زند در میان درختان مسابقه دهید، در حالی که یکی دیگر از شما می خواهد در حالی که فواره های بخار زمین اطراف شما را می شکنند، در آتشفشان خروشان با سرعت بالا و پایین برگردید.

One Expedition شما را به مسابقه در میان درختان می‌رساند که رعد و برق به زمین می‌رسد

ماساژ چند نفره قابل توجهی نیز وجود دارد. این بار Playground بازی رتبه بندی را برای چیزی که فشار کمتری دارد کنار گذاشته است و این شما را به خاطر آداب بد مسابقه ای دیگران جریمه نمی کند.

حالت‌های PvP بازی Forza Horizon 5 تحت یک چتر واحد گروه‌بندی شده‌اند و اکنون به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با پیشرفت مسابقات قهرمانی، بازیکنان جدید را در آغوش بکشند، به این معنی که برخلاف Horizon 4، به نظر می‌رسد که دیگر نباید در گروه‌های رو به کاهش بازنده‌های دردناک که بازیکنان را مانند مسابقات خون‌ریزی می‌کنند، غرق شویم. راه خود را بروند

رویدادهای ساعتی Forzathon Live از Horizon 4 نیز به نفع Horizon Arcade که به تازگی نامگذاری شده است کنار گذاشته شده است. عملکرد آن مشابه Forzathon Live است – آنها هنوز هم رویدادهای تعاونی هستند که در آن همه به یک هدف مشترک کمک می کنند – اما تنوع بیشتری از رویدادها وجود دارد.

نقد و برسی بازی Persona 5 Strikers
بیشتر بخوانید

آن‌ها می‌توانند منظره‌ای سرگرم‌کننده باشند – به‌ویژه زمانی که ده‌ها پینیاتا از آسمان می‌بارند – اما من متوجه می‌شوم که وقتی 10 دقیقه کامل می‌روند، می‌توانند به آرامی فرود آیند.

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

Horizon Arcade مانند Forzathon Live عمل می‌کند، اما تنوع بیشتری از رویدادها وجود دارد

سپس چیزهای کوچکی وجود دارد که هنوز همه چیز جمع می شود. یک نمایشگر بصری تر مجموعه خودرو که به شما امکان می دهد به سرعت چندین اتومبیل جدید برای گاراژ خود خریداری کنید و از به هم زدن منو در صفحه نمایش های نمایندگی صرفنظر کنید.

یک فعالیت زیبا که در آن ماشین‌ها را از گاراژ خود مخفی می‌کنید تا بازیکنان دیگر در انبارهایی که در اطراف نقشه کشف کرده‌اید پیدا کنند. جهنم، در نهایت حتی توانایی جابه‌جایی بین انتخاب اندازه‌گیری‌های متریک اما حفظ اسب بخار برای اندازه‌گیری قدرت وجود دارد. (کیلووات برای جاروبرقی است.)

حکم

بازی Forza Horizon 5 یک نیروانا ماشینی عمیق و ظریف است که برای افراد revhead و auto geeks برای جمع آوری، سرهم بندی و آزمایش بی پایان است. این همچنین یک بوفه بسیار در دسترس از تماشای مسابقه است که برای همه باز است، از نسخه دلوکس تا عشایر Game Pass – فارغ از مهارت رانندگی یا دانش مکانیکی آنها.

این یک ولنتاین گاهی مضحک اما همیشه جدی به فرهنگ جهانی مکزیک است، و یک سرود عاشقانه برای جادوی سفرهای جاده ای از طریق مناظر تعطیلات بی نقص کارت پستال. این مسابقه‌ای طولانی‌مدت و الهام‌گرفته از MMO است که با مسابقات، فعالیت‌ها و انواع رویدادهای بیشتری نسبت به آنچه که به راحتی در برخی از قسمت‌های نقشه جای می‌گیرد،

در حال انفجار است – و با این حال، همیشه احساس آرامش می‌کند تا دلهره‌آور. هرگز شما را در کاری که نمی‌خواهید انجام دهید محبوس نمی‌کند و به طور پیوسته به شما پاداش می‌دهد تا هر طور که آن را بازی کنید.

زیبا به نظر می رسد، صدایی باشکوه دارد و بازی با شکوه است. بله، بازی Forza Horizon 5 چیزهای زیادی است. با این حال، مهم‌تر از همه، این نتیجه یک استودیوی مسابقه‌ای در اوج مهارت و بهترین بازی مسابقه‌ای جهان باز است که تا به حال بازی کرده‌ام.

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

آموزش عکاسی در فضای باز | فیلم قاصد | بهترین فیلم های آنجلینا جولی | ژان پیر ملویل | راهنمای معماری ژاپنی | معرفی سبک موسیقی بلوز | نحوه افزودن موسیقی به ویدئو | تبلچر چیست | ساعت هوشمند | نقد فیلم هشت و نیم فلینی |

دیدگاهتان را بنویسید

4 × 4 =