صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Far Cry New Dawn
ads

نقد و بررسی بازی Far Cry New Dawn

بازی Far Cry New Dawn

بازی Far Cry New Dawn : سرزمین های نابالغ قهوه ای و مبهم آخرالزمان بازیهای ویدیویی زیادی را در طول سالها به دست آورده است – و به نظر می رسد کسی از Ubisoft گفته است “کافی”.

بازی Far Cry New Dawn  هفده سال پس از یکی از پایان های Far Cry 5 – جایی که ، اسپویلر: همه چیز در مقیاس جهانی رونق می گیرد – بازیکنان را به Hope County ، Montana برمی گرداند اما یک رنگ و زندگی شگفت آور را به جای یک جهنم تاریک دیگر ارائه می دهد.

به نظر می رسد ، با چند بازمانده انسان که برای چند دهه در زیر زمین پناه گرفته اند ، طبیعت با کمترین اثرات سو فرهنگ پاپ ، سطح را احیا می کند که انتظار ما را می کشد. این بدان معناست که هیچ جهش یافته یا هیولای رادیواکتیو وجود ندارد ، اما بسیاری از حیوانات وحشی تهاجمی که عادت کرده اند بشریت چند قلاب را سرنگون کند.

نقد | برسی بازی Far Cry New Dawn

این بدین معنا نیست که بازی Far Cry New Dawn اولین سیم کارت Far Cry کشاورزی یا هر چیزی مشابه آن است که باعث ایجاد آرامش می شود – همانطور که جامعه شروع به بازسازی می کند ، تقریباً تحت تهدید بزرگراه های غارتگر ، به رهبری دوقلوهای وحشی میکی و لو قرار دارد. خود را وارد کنید: قهرمان تخته سنگ سفید که در سلاح ها ، صنایع دستی و انواع کشتارها متناسب با یک محیط جهان باز مهارت دارد.

خوشبختانه بازی Far Cry New Dawn چیزی فراتر از Far Cry 5 با لیسیدن رنگ است. اگرچه این یک دنباله کاملاً spin-off-slash است ، اما به اندازه کافی ترفندهای جدیدی را ارائه می دهد تا آزادی مستقل آن را تضمین کند. در اینجا بیشتر یک رشته بقا وجود دارد ، یکی. پایگاه خانگی ، Prosperity ، برای جلوگیری از حملات Highwaymen ، نیاز به تقویت و ارتقا دارد و انواع سلاح ها و وسایلی که می توانید بسازید بسیار متنوع تر و مبتکرتر از نمونه های قبلی است.

 این به معنای لمس جستجوی بیشتر در حیوانات وحشی است ، اما تعادل درست است – برداشتن مواد اولیه یا نجات همیشه کاری است که می توانید هنگام انجام مأموریت انجام دهید ، به ندرت سرگردان فقط برای برخی گیاهان را ضروری می کنید. از همه بهتر ، احساس زنده بودن در جهان بیشتر است. بزرگراه ها مانند تهدیدهای معتبری احساس می شوند ، قادر به دام انداختن یا ترساندن شما با تاکتیک های انبوه هستند. همه دنیا احساس می کنند این شما را روی پاهایتان نگه می دارد.

نقد و بررسی بازی Party Animals
بیشتر بخوانید

نقد | برسی بازی Far Cry New Dawn

دو ویژگی جدید کاملاً بزرگ نیز وجود دارد. یکی تشدید پاسگاه ، جایی که می توانید پایگاه هایی را که از Highwaymen بازپس گرفته اید ، در سطح دشواری بالاتر دوباره تلاش کنید و پاداش های بهتری کسب کنید. آنها معمولاً هر بار به روشهای مختلف تاکتیکی احتیاج دارند ، تعداد زیادی از دشمنانی که به طور فزاینده ای خطرناک هستند و اغلب بر پنهانکاری تأکید دارند. این مقدار کمی از قابلیت پخش مجدد متنوع را به جای تجربه مشابه ، فقط سخت تر می کند.

سپس Expeditions ، ماموریت های اعتصابی شما را از Hope County به مکان های خاص و محدود منتقل می کنند. در حالی که این حملات در اصل به سیاه چال ها انجام می شود ، معمولاً غارت یا سلاح نادر برای استفاده در بازی اصلی ارائه می شود ، اما آنها همچنین به ساخت جهانی کمک می کنند و عکسهایی از نحوه بهبود – یا عدم بهبود مناطق دیگر – از فروپاشی جامعه ارائه می دهند.

در حالی که مکانیک جدید و تنظیمات تکامل یافته باعث استقبال بازی Far Cry New Dawn از تازه واردان شده است ، اما کسی که از بازی قبلی برگردد احتمالاً بهترین لذت را خواهد داشت. مکان های آشنایی برای کشف مجدد وجود دارد ، تعداد انگشت شماری از شخصیت های زنده مانده که باید خود را دوباره با آنها درگیر کنید ، و تحولات داستانی که گرانش بسیار بیشتری خواهد داشت – یا فقط معنی بیشتری دارند – اگر می دانید چه چیزی قبل از این اتفاق افتاده است.

بازی Far Cry New Dawn

نقد | برسی بازی Far Cry New Dawn

موضوعات توسط عناصر تکراری ، به ویژه با Expeditions ، که تنوع ندارند ، اندکی کاهش می یابد. رویکرد اصلی Far Cry با تمرکز بر شخصیت های شرور پویا نیز کمی قابل پیش بینی است ، با اینکه میکی و لو کاملاً به اندازه شخصیت های شرور فرقه گرایانه Far Cry 5 تأثیرگذار نیستند ، برای طراوت بخشیدن به برخی عناصر گیم پلی تثبیت شده امتیاز ، بازی Far Cry New Dawn چراغی روشن است.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم شام من با آندره | بهترین فیلم های گیرمو دل تورو | بهترین فیلم های آنا د آرماس | فیلم باشگاه مشت زنی | بیوگرافی آدولف هیتلر | نقد فیلم پدرخوانده 1 | The Godfather | عزیمتی به عظمت هنر هفتم |

دیدگاهتان را بنویسید

3 × سه =