صفحه اصلی > شیوه زندگی : نحوه ساخت میز کار : راهنمای ساخت میز کار خانگی
ads

نحوه ساخت میز کار : راهنمای ساخت میز کار خانگی

ساخت میز کار

7 نوع ساخت میز کار

ساخت میز کار می تواند به همان سادگی که می خواهید درست کنید یا پیچیده باشد. این ایده های میز تحریر به اندازه کافی ساده است که می توانید در خانه از مواد مقرون به صرفه تهیه کنید.

میز تحریر چوب: می توانید از یک تخته چوبی ساده استفاده کنید و یا چند تکه تخته سه لا بهم متصل کنید تا یک میز روستیک و ایستاده ایجاد کنید.

میز تحریر قصابی: میز تحریر قصابی از یک قطعه بلوک قصابی به عنوان میز تحریر ، با پاهای محکم برای پشتیبانی بلوک قصاب سنگین استفاده می کند. این طرح برای پروژه های صنایع دستی سنگین بسیار مناسب است.

میز دال سیمانی: می توانید برای سبک صنعتی تر ، از یک قطعه سیمان ریخته شده به عنوان میز کار خود استفاده کنید. اگر این طرح را انتخاب کردید ، حتماً از یک ماده محکم (مانند لوله های فلزی) برای حمایت از میز کار خود استفاده کنید.

میز رویه شیشه ای: می توانید از پایه های چوبی ساده برای بالا بردن یک صفحه شیشه ای مینیمالیستی استفاده کنید تا یک میز شفاف و رویه شیشه ای ایجاد کنید.

میز شناور: میز شناور رومیزی است که بر روی دیوار نصب شده است و دیگر نیازی به پا ندارد. میز تحریر دیواری ساخت پایه های میز را از معادله خارج می کند ، اما شما می خواهید از یک ماده سبک (مانند چوب) برای میز کار خود استفاده کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند قفسه کتاب را روی میز فوق العاده ای مانند این نصب کنند.

میز ایستاده: اگر ترجیح می دهید از نشستن طولانی مدت در محل کار خود جلوگیری کنید ، می توانید میز کار خود را به دیوار نصب کنید یا پایه های بسیار بلند بسازید تا میز ایستاده درست کنید.

میز تحریر L: اگر می خواهید میز کار خود را در گوشه ای از اتاق قرار دهید ، در نظر داشته باشید یک میز گوشه ای بصورت L شکل بسازید که فضای کار بیشتری به شما بدهد.

آموزش ساخت میز کار

ساخت میز کار

مواد مورد نیاز برای ساخت میز کار

شما می توانید با استفاده از چند ماده ارزان قیمت و برخی از سخت افزارهای ساده که ممکن است از قبل در دست داشته باشید ، میز کار DIY بسازید. در اینجا همه چیزهایی است که برای ساخت یک میز چوبی ساده در خانه نیاز دارید.

بهترین مدل های پرده | چگونه می توان پرده را برای خانه خود انتخاب کرد
بیشتر بخوانید

چوب برای میز کار: برای ساخت میز کار و پایه میز به چوب نیاز خواهید داشت. برای میز کار خود ، می توانید از چند تخته سه لا یک تکه چوب از قبل اندازه گیری شده خریداری کنید یا یک میز کار را مد کنید.

ابزارهای نجاری: برای برش تکه های مختلف چوب خود به اره مدور ، اره میتر یا اره چوبی و دو اره نیاز دارید. یک پایه چوبی یا گیره و چسب چوب در دست داشته باشید تا هنگام کار قطعات شما در کنار هم قرار بگیرند. برای اتمام کار خود به لاک یا لکه چوب نیز نیاز خواهید داشت.

سخت افزار استاندارد: برای تکمیل پروژه میز کار خود به یک نوار اندازه گیری ، مته و پیچ نیاز دارید.

آموزش ساخت میز کار

ساخت میز کار

نحوه ساخت میز کار

خواه با یک فضای کوچک یا یک فضای بزرگ کار کنید ، یک طراحی ساده برای اجرای اولین میز کار خود یک میز چوبی ایستاده است. این آموزش گام به گام را برای ساخت میز کار خانگی ساده خود از چوب دنبال کنید.

فضای دفتر خود را اندازه بگیرید تا برنامه های میز کار خود را تنظیم کنید. فضایی را که میز کار خود را قرار می دهید اندازه بگیرید. میز تحریر استاندارد به طور معمول 4 فوت عرض و 2 فوت عمق و ارتفاع حدود 30 اینچ است.

دسک تاپ خود را منبع دهید. قطعه چوبی را که می خواهید به عنوان میز کار استفاده کنید پیدا کنید. این می تواند یک تکه چوب خام پیدا شده ، یک بلوک قصابی یا یک درب تغییر کاربری شده باشد. همچنین می توانید به فروشگاه سخت افزار محلی خود مراجعه کرده و از آنها بخواهید که یک تکه چوب را به اندازه دسکتاپ مورد نظر خود ببرند.

میز کار خود را بسازید. با استفاده از چند قطعه برش 2×4 می توانید میز کار چوبی خود را بسازید. ابتدا با برش چهار قطعه 2×4 به طول دسک تاپ مورد نظر خود شروع کنید. بعد ، آنها را سنباده بزنید تا آماده لک شدن شوند. تکه های 2×4 خود را از طریق طول با چسب چوبی بهم بچسبانید. سپس ، قطعات 2×4 را بهم بچسبانید تا یک سطح جامد ایجاد شود و اجازه دهید ساختار به مدت سه ساعت خشک شود.

آموزش ساخت شمع در خانه : 4 نکته برای ساخت شمع
بیشتر بخوانید

میز کار خود را لکه دار کنید. میز رومیزی چوبی خود را با لاک یا لکه چوب درمان کنید تا ظاهری روستایی و در عین حال صیقلی به آن ببخشد.

برای پایه های میز خود چوب ببرید. برای ایجاد پایه های میز خود باید شش قطعه 2×4 را برش دهید – چهار قطعه به ارتفاع مورد نظر میز خود برش دهید (منهای ضخامت میز کار) ، و دو قطعه به عمق میز کار منفی ضخامت دو قطعه برش دهید پاهایی که در هر دو طرف قرار می گیرند. این دو قطعه برای پشتیبانی در دو انتهای میز کار شما در زیر رومیزی قرار می گیرند. همچنین می توانید پایه های میز را به کناره های این قطعات پشتیبانی متصل کنید.

(به جای 2×4 قطعه ، می توانید پایه های میز کار خود را از تکه های لوله یا تکه های چوبی مجدد استفاده کنید).پایه های میز کار خود را وصل کنید. در امتداد تکه های 2×4 تکیه گاه خود در زیر میز پیچ کنید ، و فضای جلو و عقب را برای هر پایه بگذارید. سپس هر پایه را بر روی تکه های پشتیبانی کننده 2×4 پیچ کنید تا پایه ها روی میز محکم شود. میز جدید شما اکنون کامل است.

آموزش ساخت میز کار

ساخت میز کار

منبع سایت مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

۱۰ فیلم برتر قهرمان محور|بهترین فیلم های جنیفر لوپز|فیلم جاده مالهالند|مذاکره حقوق |تحلیل کتاب دن کیشوت|طراحی وب سایت چیست|فیلم بدنام|فیلم جهان گمشده: پارک ژوراسیک|نقد فیلم پیچ اشتباه|بیوگرافی لنگستون هیوز|

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + سیزده =