امروز برابر است با :12 خرداد 1402
فیلم های سلما هایک

بهترین فیلم های سلما هایک

بهترین فیلم های سلما هایک : این بازیگر حرفه خود را در Telenovela Teresa در اواخر دهه 80 آغاز کرد ، قبل از اینکه در سال 1991 به Tinseltown برود – و بقیه تاریخ است.

با مقاله بهترین فیلم های سلما هایک با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین فیلم های سلما هایک

بهترین فیلم های سلما هایک

1) فریدا (2002)
بیوگرافی زندگی پررنگ و جنجالی هنرمند فریدا کالو.

این فیلم که در مکزیکوسیتی واقع شده است ، رابطه طوفانی و مادام العمر وی با مربی اش ، همراه با امور نامشروع او با تروتسکی و زنان مختلف را ترسیم می کند.

نگرش های هنری ، سیاسی و جنسی آینده نگرانه او مورد بررسی قرار می گیرد زیرا شاهد یک زن پرشور و پرشور اوایل دهه 1900 هستیم که نامزد اسکار برای سلما شد.

2) Grown Ups (2010)
یک مرد مجرد که زیاد می نوشد. پدری با سه دختر که بندرت او را می بیند. پسری که اضافه وزن و بیکار است. یک زن خانه دار نوک مرغ. یک نماینده موفق هالیوود با یک طراح لباس ازدواج کرد.

این پنج مرد چه چیزهای مشترکی دارند؟

آنها قبلاً در مدرسه برای یک تیم بسکتبال بازی می کردند.

اکنون مربی سابق آنها درگذشته است و آنها در مراسم خاکسپاری وی دوباره به هم پیوستند. آیا این گروه اوراق قرضه قدیمی را کشف خواهد کرد؟

3) From Dusk Till Dawn (1996)

در حال فرار از یک سرقت از یک بانک که منجر به کشته شدن چندین افسر پلیس شد ، ست گکو و برادر پانوروئید و توپ شلیک وی ، ریچارد ، آن را تا مرز مکزیک پیاده کردند.

ربودن واعظ جیکوب فولر و بچه هایش ، جنایتکاران دزدکی از مرز در RV خانواده قرار می گیرند و در میله ای بدون بال سوراخ می شوند.

متأسفانه ، این نوار همچنین محل استقرار گروهی از خون آشام ها است و برادران و گروگان های آنها باید برای خروج خود مبارزه کنند.

4) Desperado (1995)

ماریاچی هنگامی که دنبال خون دنباله دار به بدنبال آخرین فرمانروایان بدنام مکزیکی ، بوچو ، برای یک مسابقه پر از حشره و گلوله می رود ، با سر خود به مرز تاریکی فرو می رود.

بهترین فیلمهای دیکاپریو
بیشتر بخوانید

ماریاچی با کمک بهترین دوست خود و یک صاحب کتابفروشی زیبا ، بوچو را ردیابی می کند ، ارتش خود را از دسپرداوس می گیرد و رد خون او را ترک می کند.

بهترین فیلم های سلما هایک

بهترین فیلم های سلما هایک

5) محافظ همسر هیتمن (2021)

کشنده ترین زوج عجیب و غریب جهان – مایکل برایس بادیگارد و مرد داریوش کینکاید – برای یک مأموریت تهدید کننده زندگی دیگر بازگشتند.

هنوز که مجوز ندارد و تحت مراقبت است ، همسر حتی ناپایدار داریوش مجبور به عمل می شود.

به زودی ، هر سه بالای سرشان است که یک توطئه شوم یک دیوانه ، تهدید به ترک اروپا در هرج و مرج کامل می کند.

6) Fools Rush In (1997)
سه ماه پس از یک شب اقامت با ایزابل فوئنتس در لاس وگاس ، الکس ویتمن توسعه دهنده املاک و مستغلات در شهر نیویورک از بارداری خود مطلع شد.

الکس علی رغم اینکه یک لیسانس پایانی است ، به سمت ایزابل گرایش پیدا می کند و این زوج ازدواج می کنند. پدر ایزابل ، میگل ، مظنون است که الکس قصد بدی دارد و این زوج متوجه می شوند که تحت فشار خانواده هایشان قرار دارند.

وقتی به الکس پیشنهاد ارتقا می دهند ، او بین زندگی جدیدش در لاس وگاس و موفقیت در نیویورک درگیر است.

7) روزی روزگاری در مکزیک (2003)
بازگشت قهرمان اسطوره ای اسلینگ گیتار ، ال ماریاچی ، در قسمت آخر سه گانه ماریاچی / دسپرادو.

این حماسه در حالی ادامه می یابد که ال ماریاچی در یک چشم انداز ناهموار در مسیر خون Barrillo ، یک پادشاه کارتل با آخرین امتیاز برای تسویه حساب که قصد کودتا علیه رئیس جمهور مکزیک را دارد ، پیش می رود. ال ماریاچی که به عضویت سندز ، یک عامل فاسد سیا درآمد ، خواستار قصاص شد

بهترین فیلم های سلما هایک

فیلم های سلما هایک

8) Savages (2021)
کارآفرینان کالیفرنیایی بن و چون یک کسب و کار پردرآمد در زمینه تولید ماری جوانا اداره می کنند و یک عشق منحصر به فرد را با O زیبا دارند.

زندگی در لاگونا ساحل برای آنها یک نوع ایده آل است ، تا اینکه النا ، رهبر بی رحم کارتل باخا مکزیک ، به آنجا می رود و بخشی از عمل را می خواهد.

لوکینو ویسکونتی
بیشتر بخوانید

با این حال ، النا پیوند ناگسستنی این سه نفر را دست کم می گیرد و بن ، چون و او با کمک یک مأمور سایه DEA وارد جنگ می شوند.

پایان مقاله بهترین فیلم های سلما هایک 

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

کسب درآمد از اینستاگرام|فیلم موسیو وردو|باخ کیست؟|فیلمهای آلفرد هیچکاک|روانشناسی ۶ رنگ مهم و دلیل انتخابشان|معرفی فتوشاپ برای مبتدیان

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =