صفحه اصلی > شیوه زندگی : نحوه طراحی حمام : 7 نکته برای دکور حمام
ads

نحوه طراحی حمام : 7 نکته برای دکور حمام

طراحی حمام

نحوه طراحی حمام : 7 نکته برای دکور حمام : 

تزئین یک اتاق از ابتدا یک کار دلهره آور است. بنابراین ، وقتی صحبت از فضایی مانند حمام شما می شود ، ایجاد یک فضای آرام و آرام که هم لوکس و هم دنج احساس می شود ، کلیدی است.

7 ایده طراحی حمام

این که آیا شما به سادگی در حال دکوراسیون مجدد هستید یا در حال تغییر کامل حمام هستید ، این ایده های طراحی می تواند به شما در راهنمایی کمک کند.

طراحی حمام

طراحی حمام

1.یک تخته خلق و خو ایجاد کنید. هنگامی که ایده های حمام را طوفان مغزی می کنید ، می توانید یک تخته خلق و خو ایجاد کنید و مواد ، پارچه ها و سایر اشیاء را که چشم اندازی را برای فضا القا می کند ، اضافه کنید. پارچه هایی برای حوله حمام یا پرده دوش ، سنگ هایی برای کاشی های کف و دیوار ، نمونه هایی برای الهام بخشیدن به هنر دیوار و فلزاتی برای شیرآلات و دستگیره ها به چیزهایی که باید به تخت حمام خود اضافه کنید.

2.داستانی با رنگ بیان کنید. با افزودن کمی رنگ از حمام سفید و استریل فاصله بگیرید. چه دیوار لهجه باشد یا کل اتاق ، رنگ راهی مقرون به صرفه برای اظهار نظر و بیان یک داستان بصری است. فقط مطمئن شوید که از رنگ حمام یا رنگ نیمه براق استفاده می کنید تا از اسپور شدن قالب جلوگیری شود. شما می توانید با پارچه هایی که انتخاب می کنید ، با رنگ بازی کنید ، مانند استفاده از حوله های رنگی یا حمام.

طراحی حمام

طراحی حمام

3.آینه اضافه کنید شما می توانید فوراً با افزودن یک آینه بزرگ ، یک حمام کوچک را بزرگتر نشان دهید ، که راهی ساده برای تغییر فضای شما است. آینه ها را می توان در سقف ها ، روی قالب ها ، روی دیوارها قرار داد – کاربردها بی نهایت هستند ، دقیقاً همان چیزی که یک آینه به یک فضا می دهد. برای دستیابی به عمق ، می توانید یک سری آینه های کوچکتر را برای طراحی حمام خود قرار دهید.

4.ایجاد فضای بصری با طراحی وسایل مبلمان که دارای پاهای تزئینی ، قابل توجه و چشم نواز هستند ، مانند حمام پنجه ، فضای بصری را به حمام خود اضافه کنید. پاها به چشم اجازه می دهند به جای توقف در پایه مبلمان ، فراتر از بدنه آن را ادامه دهد ، که معمولاً با قطعات سطح پایین اتفاق می افتد.

پماد هیدروکینون چیست و چه تاثیری در درمان لک صورت دارد
بیشتر بخوانید
طراحی حمام

طراحی حمام

5.یک میز کار با دوام انتخاب کنید. میز آشپزخانه حمام شما فرسودگی زیادی را تحمل می کند ، بنابراین انتخاب یک ماده محکم مانند سنگ مرمر یا گرانیت یک سرمایه گذاری است که ارزش سرمایه گذاری دارد. هر قطعه سنگ منحصر به فرد است ، بنابراین سعی کنید خودتان از حیاط سنگ دیدن کنید تا قطعه ای را انتخاب کنید که مناسب شماست. اگر فضا کوچکتر باشد ، می توانید یک تکه سنگ زیبا را برای میز جلوتر با پاهای ظریف تر متعادل کنید.

6.فضای خود را به حداکثر برسانید. صرف نظر از وسعت فضای شما ، حمام ضروری است. با بزرگتر کردن فضای ذخیره سازی ، حمام کوچک خود را بزرگتر نشان دهید. هنگام تزئین مساحت حمام خود را در نظر بگیرید و مبلمانی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی خود را به حداکثر برسانید ، مانند کابینت های دارویی آینه ای برای پنهان کردن لوازم بهداشتی ، ظروف با فضای ذخیره سازی اضافی در زیر ، قفسه های داخلی یا قفسه های شناور.

7.لوازم جانبی این که آیا شما چانه زنی می کنید یا غارت می کنید ، لوازم جانبی یک راه عالی برای ایجاد حس شخصی در فضای شما هستند. لوازم جانبی می تواند بر اساس سلیقه شما ، مانند گلهای تازه و سبزیجات (گیاهان تقلبی در حمام با نور طبیعی کمی مناسب هستند) ، دستگاه های صابون گیر ، حوله ، حصارهای دیواری یا حتی دیوار گالری برای دیوارهای حمام شما باشد.

نحوه طراحی حمام : 7 نکته برای دکور حمام

طراحی حمام

طراحی حمام

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی لنگستون هیوز | نقد و بررسی بازی Rift Apart | تحلیل نقاشی تعمید مسیح | بهترین فیلم های الیا کازان | کسب درآمد از سایت خبری | راهنمای روغن درخت چای : ۵ استفاده از روغن درخت چای در مراقبت از پوست | مکتب رئالیسم جادویی | بهترین فیلمهای جانی دپ | فیلم کسانی که آرزو دارند من بمیرم | سریال mine |

دیدگاهتان را بنویسید

سه × دو =