امروز برابر است با :11 آذر 1401
فیلم اسب رویایی

فیلم اسب رویایی

نقد فیلم اسب رویایی / نقد فیلم Dream Horse

فیلم اسب رویایی : در زادگاه من ، دالاس ، تگزاس ، یک تئاتر آرت دکو سه صفحه ای ، اینوود ، وجود دارد که من اغلب در آنجا بزرگ می شدم و از آنجا که افراد تصور می کردند من بر خلاف قوانین کار کودکان کار می کنم (در کالج ، من به طور قانونی در آنجا کار می کردم) ) آخرین باری که با فرزندانم دیدار کردم ، آنها در دو صفحه نمایش “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” و در صفحه سوم “داستان اسباب بازی 4” را نشان می دادند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های گری کوپر

با مقاله نقد فیلم اسب رویایی همراه ما باشید

پول سازان تضمین شده: اگر تئاتر اداره می کنید به تعداد مشخصی از آن نیاز دارید. معادل اینوود با یک فیلم مارول یا پیکسار یک درام کمدی خوش هیجان بود ، معمولاً در مورد گروهی از افراد در یک جامعه کوچک روستایی ، احتمالاً جایی در انگلستان ، استرالیا ، نیوزلند ، ایتالیا یا فرانسه ، که در خدمات یک رویای مشترک.

فیلم هایی مانند “اتاق کاملاً سالن رقص” ، “سینما پارادیسو” ، “عروسی موریل” ، “مونتی کامل” ، “از ماسوره” و “انگلیسی که از یک تپه بالا رفت و از کوهی پایین آمد” در آن تبلیغات آزار و اذیت کردند و نقطه شیرین حیاتی ، روایت یک داستان آرام و در عین حال دقیق ساعت کارانه در حالی که صفحه را با بازیگران شخصیت هایی پر می کنید که به طور معمول فیلم های فرعی را به خودشان نمی رسانند.

” فیلم اسب رویایی ” یکی دیگر از این موارد است: فیلمی که مثل زمان خودش خارج از زمان خودش است. این می توانست در حدود سال 1998 اکران شود و اگر این نسخه بود ، ممکن بود به مدت سه ماه در اینوود بازی کند.

تونی کولت ، ستاره “عروسی موریل” فوق الذکر ، در نقش جان ووکس ، یک متصدی بار در یک شهر کوچک ولز بازی می کند. او زندگی مشترک خسته کننده ای را با همسرش برایان (اوون تیل) ، یک بازنشسته ای که حتی به سختی حتی دیگر به او گوش می دهد ، می کند و آرزو می کند چیزی را که روزمره او را متزلزل کند و کمی انرژی به جامعه افسرده اقتصادی اش تزریق کند.

نقد فیلم دیو و دلبر
بیشتر بخوانید

جان که یک پرورش دهنده باتلاق و کبوتر مسابقه ای است ، تصمیم به پرورش و آموزش یک اسب نر قهرمان می گیرد. او با پیشنهاد یک رویکرد جمع گرایانه هزینه های قابل توجهی را تحویل می گیرد (آنها آن را “ورزش پادشاهان” به هیچ وجه نمی نامند): هزینه های خرید ، تغذیه و نگهداری چند اسب (تقریباً 15000 پوند در سال) در میان ده نفر از مردم شهر گسترش یافته و ماهیانه 10 پوند کمک نمی کند. پس از یک جلسه نه چندان مشاجره محلی ، با اکثریت آرا تصمیم گرفته شد که این اسب “اتحاد رویایی” نامگذاری شود. شریک جان در این طرح یک حسابدار به نام هوارد دیویس (دامیان لوئیس) است که باید بگوییم تجربه بدی با اسب داشت اما آیا مایل است دوباره به زین برگردد؟ متاسف. من تا الان مقاومت کردم

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های لارس فون تریه

” فیلم اسب رویایی ” دراماتیزه کردن یک مستند موفق از چند سال پیش ، “اسب تاریک” (عنوان بهتر ، IMO) است ، و مانند بسیاری از نسخه های تخیلی داستان های واقعی ، این یکی تمایل به تسطیح برخی از ویژگی های متعارف و احساسات را کمی بیشتر شبیه به آنچه در یک تصویر هنری هنری تجاری تجاری که کودکان بزرگسال می توانند در یک بعد از ظهر یکشنبه با والدین خود ببینند ، رخ دهد. هیچ چیزی در مورد این نوع فیلمها وجود ندارد که ذاتاً “فرمولیک” کمتر از آنچه در هنگام دیدن یک فیلم مارول ، “جنگ ستارگان” یا “سریع و خشن” به دست می آورید باشد. این فقط نرم تر و مقیاس انسانی تر است.

عقبگردها و برگشتهای ناراحت کننده ای از ثروت وجود دارد که دقیقاً در همان مکانی قرار گرفته است که شما انتظار دارید باشد و البته شخصیت ها راه های مبتکرانه و دلچسب را پیدا می کنند تا از هر مشکلی که پیش بیایند بالاتر بروند.

وقتی یک مربی هشدار می دهد که اسب محبوب ما احتمالاً هرگز به مصدومیتی فاجعه بار دیگر مسابقه نخواهد داد ، مانند صحنه های فیلم های “راکی” است (همه آنها یکی داشتند ، با “راکی II” شروع می شدند و از طریق تصاویر “creed” ادامه می یابند) جایی که یک پزشک یا مربی هشدار می دهد که اگر مبارز دوباره به حلقه برود ، کور یا ناشنوا می شود یا دچار آسیب غیرقابل برگشت مغزی می شود یا طحال و هر دو شست خود را به طور همزمان از دست می دهد (آخرین اخطار هرگز اتفاق نیفتاده است ، اما نمی دانید آسیب دیدگی راکی ​​یا کرید در پایان کار). اکنون واقعی باشید:

نقد فیلم جزر و مد | Tides 2021
بیشتر بخوانید

اگر فیلم اسب رویایی داستان گروهی از افراد بود که سعی داشتند کاری بزرگ انجام دهند فقط به این دلیل است که به دلیل بی عدالتی های جامعه ، بی رحمی شانس یا آسیب شناسی های خاص خود ، آن را در چهره خود منفجر کنند ، هرگز تأمین مالی نشده اند. یا این که احتمالاً توسط مایک لی یا کن لوچ برای تغییر جیب ساخته شده بود و مخاطبان پس از آن در مورد چقدر تند و زننده صحبت می کردند ، سپس به خانه می رفتند تا بخوابند و تا سپیده دم در سقف خیره می شدند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های مارتین مک دونا

اما گرچه هیچ چیز قابل توجه و تعجب برانگیزی در مورد فیلم اسب رویایی از طرف کارگردان Euros Lyn و فیلم نامه نویس نیل مک کی وجود ندارد ، اما دوست نداشتن آن تقریباً غیرممکن است. و برای دیدن ضربان های داستان از قصه پردازی بسیار خوب ماشین و احساس خوب (از جمله مونتاژ “Rocky” زیبا در مورد اینکه اسب جوان مرتب شده و روی آن قرار گرفته و از بطری تغذیه می شود و مردم شهر پول را درون پاکت می گذارند ، حرفی برای گفتن است).

به داستانی اعمال می شود که در آن هر آنچه روی صفحه رخ می دهد واقعاً می تواند اتفاق بیفتد – یا اتفاق افتاده است. همچنین دیدن تونی کولت و دامیان لوئیس ، که اخیراً توسط آمریکایی های احساسی آشفته و / یا بی امان در قصه های ناخوشایند و بی امان تعریف شده اند ، نوعی از افرادی است که ممکن است در فروشگاه یا شهر با آنها روبرو شوید اتوبوس ، و داستانهای خارق العاده ای که شما هرگز نمی دانید ، مگر اینکه تصمیم بگیرید با آنها صحبت کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های جنیفر لوپز

پایان نقد فیلم اسب رویایی

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =