صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Bloodborne
ads

نقد و بررسی بازی Bloodborne

بازی Bloodborne

نقد بازی Bloodborne : برای کسانی که خود را گیمرهای واقعی و متعهد می دانند ، تعداد کمی از اشیا نسبت به بازی جدید ساخته شده توسط نرم افزار ، احساس انتظار بیشتری دارند. توسعه دهنده ژاپنی به عنوان یک تاجر کامل بدون مصالحه ، شهرت ترسناکی را کسب کرده است ، در درجه اول با دشوار کردن بازی های خود به طوری که برای عبور از آنها ، شما باید آماده مرگ باشید – و به طور مکرر. که مخصوصاً در مورد Bloodborne صدق می کند.

همانند بازی های قبلی From Software ، Bloodborne یک RPG اکشن است اما در این مورد ، تأکید به طرز ماهرانه ای از عناصر RPG (که ساده تر شده اند تا فقط در بهبود ویژگی های شخصیت شما و به روزرسانی سلاح های وی تمرکز شود) و به سمت عمل در حالی که افرادی مانند Dark Souls یک سلاح غوغا را با یک سپر ترکیب کرده اند و شما را به حمله برابر و دفاع مساوی می کند ، بازی Bloodborne سپر را با یک اسلحه جایگزین می کند که آسیب کمی وارد می کند اما در عوض برای جلوگیری از حمله به دشمنان در مسیر آنها استفاده می شود.

بنابراین ، شما دائماً در حالت تهاجمی هستید ، هنگامی که دشمن آخر را به پایان می رسانید ، دشمن جدیدی را هدف قرار می دهید و هنگامی که ضربان خصمانه تهدید می کند شما را باتلاق می کند ، از مسیر خارج می شوید.

بازی Bloodborne

بازی Bloodborne

در Bloodborne ، شما نقش یک شکارچی گمنام را برعهده می گیرید ، و در شهر اسرارآمیز یارنام غوطه ور می شوید ، که در نوعی شیوع است که بیشتر ساکنان آن را بی رحمانه کرده است. با کشتن موجودات ناپسندی که با آنها روبرو می شوید ، از جمله انسان های گرگینه ، پشت بند ، خشم و غول های خوک بزرگ مرد زامبی ، Blood Echoes را که ارز بازی را تشکیل می دهد ، برداشت می کنید.

Bloodborne به طور مبهم به این نکته اشاره می کند که شما قرار است یارنام و اطراف آن را رد کنید تا بفهمید چه اتفاقی افتاده و آن را به شکوه سابق خود برگردانده است و با ساکنان غیر آلوده (عموماً در خانه هایشان حبس شده) روبرو می شوید ، اما هیچ داستان داستانی ندارد حس بازی معمولی. در عوض ، شهر یک روایت برای خود ایجاد می کند ، زیرا میانبرها را باز کرده و برخی از رئیسان ترسناک و شیاد را که برای دسترسی به مناطق جدید تصور می کنید شکست می دهید.

نقد و بررسی iPad Pro 11
بیشتر بخوانید

صحنه های بریده شده به حداقل ممکن رسیده است ، اما محیط اسکابریو – یک منظره شهر گوتیک باشکوه مملو از اسب های مرده و پوسیده و مانند آن – داستان خود را روایت می کند.

بازی Bloodborne

بازی Bloodborne

شما می توانید آنلاین شوید ، که تصاویر ارواحی از نحوه برخورد سایر بازیکنان با دشمنان روی حیله و تزویر به ارمغان می آورد ، و به شما امکان می دهد زنگ بزنید تا بازیکنان دیگر را برای همکاری با شما از طریق سکانس هایی به ظاهر غیر قابل نفوذ احضار کنید. به علاوه می توانید برای ایجاد سیاه چال هایی که به طور تصادفی تولید می شوند از تکه های خرد استفاده کنید تجربه تک نفره بازی Bloodborne به طرز رضایت بخشی گوشتی است و ارزش پخش زیادی دارد.

خیلی اوقات ، مسائل مربوط به نرخ فریم (که قبلاً از طرف نرم افزار گفته اند با آن سرو کار دارند) با مشکل روبرو می شوند و زمان بارگذاری بین مرگ (خیلی زیاد) به طور محسوسی طولانی است. با آزار بیشتر ، دوربین ممکن است گاهی اوقات از بین برود و شواهد خاصی وجود دارد که می تواند منجر به گیر افتادن شما در گوشه و کنار حفره های محیطی در هنگام حمله شود.

بازی Bloodborne

بازی Bloodborne

و بازی Bloodborne برای همه مناسب نیست – مانند هر بازی From Software ، تکمیل آن به شما امکان می دهد ادعا کنید که به عنوان یک بازیگر واقعی جذابیت خود را کسب کرده اید. با توجه به پایین بودن ویژگی های شما هنگام شروع به کار ، مرحله اولیه بازی منتهی به رئیس اول بسیار مضحک و سخت است – به حدی که کسانی که بیش از حد صبر و تحمل ندارند ، ممکن است به راحتی خسته کننده همه افراد در حال مرگ باشند و منصرف شوید ، قبل از اینکه آنها واقعاً شروع به کار کنند.

اما جوایز پیشنهادی بازی Bloodborne بسیار زیاد است. غلبه بر یک بازی با سطح دشواری بالا رضایت مضاعفی را به وجود می آورد و دنیای پر پیچ و خم بازی یک مکان باورنکردنی غوطه وری است که می توانید خود را در آن از دست دهید. سرانجام ، پلی استیشن 4 یک بازی انحصاری واقعا جذاب را در قفسه خود دارد.

نقد و بررسی بازی Mortal Shell
بیشتر بخوانید

منبع سایت مداد 

بشیتر بخوانید:

هنر و معماری باروک | آموزش گیتار : راهنمای مبتدیان برای آکورد و انواع گیتار | کتاب خوشه های خشم | فیلم حضور | سریال Vincenzo | میکا والتاری | فیلم ۴۰۰ ضربه | فیلم لبخندهای یک شب تابستانی | سبک رمانتیسم در نقاشی | راهنمای خرید چراغ مطالعه |

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده − 6 =