صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Chronicles: India
ads

نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Chronicles: India

نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Chronicles: India  :  

درست از روی داستانهای آغازین شگفت آور رنگارنگ ، بازی Assassin’s Creed Chronicles: India وعده می دهد متفاوت از فصل گذشته چین باشد – و این اتفاق می افتد ، اما نه همیشه به شیوه های مناسب. از لحاظ گرافیکی ، روح بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد ، اما ACC: هند به طرز وحشتناکی در مکان هایی که بازی نمی کند ،

دچار مشکل می شود. به عنوان یک بازی مخفی کاری ، اتکای آن به تاکتیک های ارزان Gotcha و اهداف مبهم مأموریت با شکست فوری ، گامی به عقب برای مجموعه ای spinoff است که به نظر می رسد در جهت درست ، حداقل از نظر گیم پلی ، پیش رفته است.

خیلی بد است ، زیرا همه چیز نسبتاً امیدوار کننده است. ارباز ، ستاره نمایش ، به اندازه او اتزیو از علاءالدین دیزنی در خود دارد و صداپیشه اش با وجود فیلمنامه ای که کمتر از آن تاثیر می گذارد ، به اندازه کافی شایسته کار می کند. داستان هرگز به چیزی بیشتر از پیروی از افراد بد به هر جایی که قصد انجام کارهای بد و متوقف کردن آنها را دارند تبدیل نمی شود ، اما حداقل مانع از این کار نمی شود.

یک قدم اشتباه

با این حال ، آنچه مانع از راه می شود ، ACC است: وابستگی شدید هند به کشورهای شکست ناگهانی به عنوان نوعی چالش. آیا آن مأموریت های دم را می شناسید که هیچ کس در بازی های اصلی Assassin’s Creed دوست ندارد؟ در اینجا چند نفر وجود دارد که با پسر عموی خود به همان اندازه مورد نفرت قرار گرفته اند ، ماموریت “اگر حتی یک بار دیده شوید یا شنیده شوید” فوراً شکست می خورند.

بازی Assassin’s Creed Chronicles: India

بازی Assassin's Creed Chronicles: India

در ابتدا این موارد را به عنوان استثنا در طراحی سطح ، که به طور کلی قابل احترام بود ، نوشتم. اما با پیشرفت من ، آنها احساس کردند که بیشتر شبیه به قانون هستند. من را از آزمایش به نفع فقط تلاش برای انجام هرچه سریعتر یا مطلوب تر برای جلوگیری از شکست ، منصرف می کند.

نقد و بررسی بازی The Texas Chain Saw Massacre
بیشتر بخوانید

من اگر از این حقیقت که مجموعه ابزارهای مخفی کاری در ACC استفاده می کند ، تقدیر نمی کنم: هند دارای پتانسیل های زیادی است. شما می توانید اجساد را جابجا کرده و مخفی کنید ، قفل ها را انتخاب کنید ، از محیط برای منحرف کردن حواس پرت کننده یا کشتن مستقیم نگهبانان دشمن و بسیاری از ترفندهای دیگر استفاده کنید. این چیزی است که هرگز در یک بازی مخفی کاری ندیده اید ،

اما شگفت آور است که چقدر از آن در چارچوب یک platformer 2D کار می کند. این بسیار ناامید کننده است که این مجموعه نسبتاً قوی از ابزارهای مخفی کاری را در اختیار شما قرار دهند و سپس اساساً مجبور شوید تنها در خفه کننده ترین و مصلحت آمیزترین روش ها با آنها درگیر شوید.

عادلانه است یا خیر ، این نوع چالش هرگونه حس ریتمی را که کرونیکال سعی در ایجاد آن دارد ، تضعیف می کند

همه چیز فقط در نیمه راه کمپین کوتاه پنج ساعته دیوانه کننده تر می شود ، هنگامی که موانع جدید و دشمنانی که می توانند شما را فوراً بکشند ، با قدرت ظاهر می شوند. من به طور کلی با این نوع چالش وقتی که به وضوح منتقل می شود ، مشکلی ندارم ،

بازی Assassin’s Creed Chronicles: India

بازی Assassin's Creed Chronicles: India

اما در اینجا ، به ندرت وجود دارد. تله های مختلف نوری که در سطوح پیش ساز با ظاهر چشمگیر یافت می شوند ، به خوبی نشان می دهند که تهدیدی که ایجاد می کنند را نشان می دهند ، اما برخی دیگر ، گاهی اوقات با طراحی. سیم های انفجاری گاهی اوقات درست با پس زمینه ترکیب می شوند و یک سری مخفی کاری خوب اجرا شده را متوقف می کنند.

دشمنان قاتل جدید در سایه ها پنهان می شوند و در حین فرار شما را فوراً می کشند مگر اینکه تصادفاً با Eagle Vision در حال قدم زدن باشید تا قبل از پیشروی آنها را از بین ببرید و با آنها برخورد کنید. وقتی بدانید آنجا وجود دارد ، برخورد با هیچ یک از آنها واقعاً دشوار نیست ، فقط یک راه ارزان و تشدید کننده برای افزایش مصنوعی طول کمپین به نظر می رسد.

نقد و بررسی بازی Assassin's Creed Odyssey
بیشتر بخوانید

عادلانه است یا خیر ، این نوع چالش هر گونه حس ریتمی را که کرونیکال سعی در ایجاد آن دارد ، تضعیف می کند. این مشکلی است که به ویژه در سطوح سریع فرار از سبک ظاهر می شود ، که از قضا برخی از بهترین بخشهای ACC هستند: هند. آنها کنترل های عبور سیال را در جلو و مرکز قرار داده و در عین حال از منظره زیبایی که ACC: چین به شدت فاقد آن است ،

استفاده می کنند. شکوفه های رنگی بسیار مورد نیاز این بار تنظیمات لایه ای و زیبا را مشخص می کند. و در عین حال شادی مسابقه با آنها در حالی که از آتش خمپاره فرار می کنید و به فیل ها حمله می کنید به طور مرتب توسط چیزی که شبیه به یک قاتل قاتل استاد است که روی پوست موز می لغزد و گردنش را می شکند ، قطع می شود.

حکم

از نظر ارائه ، بازی Assassin’s Creed Chronicles: India حس سختی از شادی را که در بازی Assassin’s Creed Chronicles: India وجود دارد ، با تزریق رنگ و شخصیت بیشتر در هر کجا که ممکن به نظر می رسد ، برطرف می کند. این تجدید انرژی فقط باعث ناامیدی بیشتر می شود که ماموریت های خوب طراحی شده جای خود را به مرگ و میرهای فوری ارزان قیمت داده است. در حالی که پایه و اساس گیم پلی در اینجا هنوز صلاحیت دارد ، بازی Assassin’s Creed Chronicles: India راه های بسیار کوچک و مزاحم زیادی پیدا کرده است تا من را از لذت واقعی آن باز دارد.

بازی Assassin’s Creed Chronicles: India

بازی Assassin's Creed Chronicles: India

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Chronicles: India 

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم Contact | فیلم سوزاندن | راهنمای استفاده از کولون و نقطه ویرگول | نقد فیلم دنیایی که در راه است | کیسی افلک در یک درام عاشقانه | تعریف سونات در موسیقی | فیلم دردسر در بهشت | فیلم برج مینو | بهترین فیلمهای جان وین | نقد فیلم پری | تایپوگرافی چیست و چرا مهم است؟ راهنمای مبتدیان |

دیدگاهتان را بنویسید

5 + شانزده =