بهترین فیلمهای تارانتینو

بهترین فیلمهای تارانتینو : در تاریخ سینما ، آیا هیچ کارگردانی بیش از کوئنتین تارانتینو برای بالا بردن ایده فیلم ها کار کرده است؟ مطمئناً این ایده که می توان توسط طرفداران فیلم ساخت ، حداقل به موج نو فرانسه برمی گردد ، زمانی که گروهی از منتقدان سرسخت پشت دوربین قرار گرفتند. چند سال بعد ، اسپیلبرگ ، لوكاس و نسلی از بچه های مدرسه فیلم از آنچه قبلاً آمده بود شروع كردند.

اما یک کارمند سابق فروشگاه ویدیو و یک فیلم سینمایی B مجبور شد ژانرهایی را که در زمان خود جدی نبوده اند غربال کند و DNA خود را به گونه ای پیکربندی کند که آنها را بیش از هر زمان دیگری جلب کند.

نحوه صحبت شخصیت های او – و مهمتر از همه ، موضوعاتی که آنها را مشغول خود کرده بود – به مخاطبان اجازه می داد درباره فیلم ها (و معنای آهنگ های مادونا) صحبت کنند ، و هر پروژه جدید ارزیابی جدیدی از گوشه و کنار فرهنگ فرهنگ فیلم را به ارمغان می آورد.

اما چگونه آنها در برابر یکدیگر قرار می گیرند؟ تارانتینو با داشتن نه ویژگی به نام خود (تارانتینو “Kill Bill Vol. 1 and 2” را به عنوان یک فیلم به حساب می آورد ، اما ما آنها را جداگانه ارزیابی کرده ایم) و احتمالاً فقط یک مورد دیگر ، Tarantino ساخته است که برای بحث و گفتگو آماده شده است. سینفرهای ساکن ورایتی ، پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن ، این کار را انجام داده اند و فیلمبرداری خود را رتبه بندی کرده و ارزیابی های یکدیگر را ارزیابی کرده اند.

با مقاله بهترین فیلمهای تارانتینو همراه بامدادی ها باشید.

بهترین فیلمهای تارانتینو

1.Pulp Fiction (1994)

 بیش از حد خودآگاه است. بی شرمانه زیاده روی می کند. بی انتها قابل نقل است. از صحنه آغازین ، که در آن تیم روت و آماندا پلامر چهار دقیقه قبل از تهیه یک غذاخوری در لس آنجلس ، برنامه ریزی می کنند ، ” فیلم Pulp Fiction” مخاطبان را به تشخیص اینکه در حال تماشای فیلم هستند دعوت می کند.

هر خط ، هر زاویه و هر نشانه موسیقی احساس می کند که انگار برای تقویت لذت بی گناه آن تجربه طراحی شده است. لمس تارانتینو – که در “Reservoir Dogs” معرفی شد ، و با “True Romance” بسیار مورد توجه قرار گرفت – با این رمیکس ظالمانه و فوق العاده سبک بسیاری از وسواس های عجیب و غریب QT ، از فیلم های دهه 70 گرفته تا ماساژ پا ، به یک روش اصلی تبدیل شد.

” فیلم Pulp Fiction” ممكن است مملو از ارجاعات فرهنگ پاپ باشد ، اما هنگام مشاهده اول احساس غیرقابل پیش بینی بودن می كند: پوست فرعی قلب میا ، حقه بازی در زیرزمین Zed ، خطای ناخوشایند برای ماروین برای چهره او.

این فیلم با وقاحت شخصیت کارگردان خود را بر روی آستین خود می پوشاند و تعداد بی شماری را به لباس ، گفتگو و ساخت فیلم به تقلید مستقیم تحریک می کند. از کلمه بازی تا اسلحه گرفته تا عصرانه در حال رقص تا مرگ انحرافی و “رستاخیز” ونسان وگا از تراولتا ، هر لحظه از شاهکار تارانتینو شما را به آن لحظه وصل می کند ، تا جایی که هیچ فیلم دیگری وجود ندارد که ترجیح دهم باشم که در.

2.Reservoir Dogs (1992)

گروهی از کلاهبرداران مهره سخت در اطراف یک کافی شاپ نشسته و در مورد معنای درونی “مانند یک ویرجین” مدونا بحث می کنند. ما قبلاً آن را ندیده بودیم. اما پس از آن همان لایف لایت ها ، در بندهای سیاه و لاغر خود ، با حرکت آهسته و تند زیر آفتاب LA به همراه ما با “Little Green Bag” از George Baker Selection به سمت ما می روند – سکانسی که با نیروی “Be عزیزم من “خیابان های متوسط” را شروع می کند.

با یک ضربه ی تاول زده ، تارانتینو یک اعلامیه انقلابی می دهد: او نسل بعدی اسکورسیزی خواهد بود. و هر صحنه از اولین ویژگی گیرنده او ، این قول را عملی می کند. هیجان انگیز Heist به اندازه یک کپر Cassavetes واقعی ، با ساختاری منطقی از نوع چوب بری که شما را با قرار گرفتن در داخل سر شما در بر می گیرد.

البته لازم به ذکر است که عجیب ترین صحنه شکنجه در تاریخ فیلم (تنظیم شده برای یکی دیگر از Super Sound های دهه 70 ، “در وسط با تو گیر افتادیم”) ، “Reservoir Dogs” داستانی خون آلود از نیرنگ و وفاداری است که انسانیت ناامید و پاک ناپذیر را در هر اعتراف و اعتراف می یابد.کسی که همه چیز را شروع کرد ، “Reservoir Dogs” صدای تارانتینو را تأسیس کرد و سینمای ژانر را کاملاً متحول کرد. او حتی خودش را برای ارائه بخشی از آن گفتگوی تغییر دهنده بازی انتخاب کرد.

بهترین فیلم های تام هاردی

مقاله بهترین فیلمهای تارانتینو ادامه دارد…

3.Inglourious Basterds (2009)

حماسه جنگ جهانی دوم هیجان انگیز تارانتینو عنوان خود را از یک فیلم اکشن جنگی ایتالیایی 1978 گرفته است ، اما این هنوز هم یکی از فیلمهای QT است که زیبایی آن ریشه در دهه 60 دارد – در آخرین لحظه عملکرد کامل سیستم استودیو ، کارگردانانی مانند رابرت آلدریچ (“دوازده کثیف”) و برایان جی هاتن (“قهرمانان کلی”) نسخه ای سه تایی از محافظ قدیمی هالیوود را در نمایش نبرد با نازی ها پیدا کردند. بهترین فیلمهای تارانتینو

با این وجود تارانتینو ، پیچیدگی های روایی و مخاطرات را نیز افزایش می دهد. وی از آن توضیح می دهد که از مونولوگ افتتاحیه کریستوف والتز در نقش سرهنگ هانس لاندا ، افسر آلمانی که چیزی بیش از باور به یهود ستیزی دارد ، این یک برخورد جدی جنگ و خودخواهی است که در اطراف قطعات آهسته سوز ساخته شده است. و منفجر شود. این بازی ها کمال یکنواختی دارند ، از برد پیت به عنوان ستیزه جوی آلدی راین ، مبارز نازی ، بسیار خنده دار و سرگرم کننده نازی ، تا مایکل فاسبندر به عنوان سرباز مخفی منتقد فیلم ، تبدیل به یک سرباز مخفی ، آرچی هیکوکس ، تا دایان کروگر به عنوان بازیگر صالح جاسوسی بریجیت فون Hammersmark. و اگر تارانتینو ، در اوج ، احساس آزادی در بازنویسی پایان جنگ جهانی دوم را دارد ، این کار را با جسارت متکبرانه ای انجام می دهد که معارف هالیوود را “بدخواهان ناخوشایند” به خود جلب می کند و آنها را در بازی خودشان بدل می کند.

در ادامه بهترین فیلمهای تارانتینو میرسیم به یک شاهکار از این فیلسماز بزرگ

4.Kill Bill: Volume 1 (2003)

این روزها مخاطبان به انتظار طولانی بین فیلم های تارانتینو عادت کرده اند ، اما در سال 2003 ، شش سال تأخیر کافی بود تا ما را نگران کند: آیا کوئنتین فیلمسازی را از دست داده است؟ چگونه می توانست آنچه را که قبلاً آمده بود مطابقت دهد – خیلی کمتر از اوج؟ و سپس قسمت اول حماسه انتقام دو قسمتی او کاهش یافت و چنین شک و تردیدهایی از بین رفت. به نوعی ، نویسنده ادای احترام موفق شده بود فیلمی ارائه دهد که همزمان تازه و آشنا به نظر برسد ، از نظر لحن و سبک تعجب آور باشد ، حتی اگر توانایی بی نظیر تارانتینو را در بازآفرینی تروپ های تفاله و فیلم B به عنوان هنر پست مدرن گسترش دهد. در اینجا ، منابع وی شامل کونگ فو شرقی و فیلم های جنایی ، یک ریف طولانی برایان دی پالما (سکانس بیمارستان داریل هانا) و یک بازگشت فوری به عنوان انیمه است. “Kill Bill” متفاوت و متفاوت از فیلم های قبلی او به نظر می رسید و فرهنگ پاپ مورد توجه قرار گرفت ، بلافاصله ایده های خود را جذب کرد – و شش ماه دیگر منتظر ماند تا ببیند پایان کار چگونه است.

ادامه مقاله بهترین فیلمهای تارانتینو

5.فیلم جکی براون

 “Inglorious Basterds” ممکن است عنوان خود را از یک فیلم ماموریت WWII غیرممکن به دست آورد، اما تنها سازگاری واقعی در Oeuvre کارگردان “جکی براون” است که در آن تارانتینو “رم پانچ” المر لئونارد را گرفت و رمان کاپور را به دست آورد احترام به طول عمر به PAM GREER.

با “داستان های پالپ”، تارانتینو زندگی تازه ای را به حرفه های بروس ویلیس و جان تراولتا نفوذ کرد، اما در مورد نشان دادن همان احترام به یک بازیگر نقش مکمل زن بازیگر شناخته شده در درجه اول برای فیلم های Blaxploity، چیزی بسیار جسورانه بود (توسط استانداردهای جنسیت، نژادپرستانه صنعت) ، انحراف پایین با عناوین مانند “قفس پرنده بزرگ” و “شیبا، کودک”. به اندازه کافی به اندازه کافی، “Jackie Brown” یک فیلم ترانتینو با روح است، که بر روی یک ارتباط عاشقانه بین یک هواپیمای ناامید کننده (GRIER) و اوراق قرضه وثیقه (Robert Forster) که به او کمک می کند تا از رئیس دستگیری خود استفاده کند (Samuel L. جکسون). Tarantino زمان را به افراطی های جدید گسترش می دهد، در حالی که مخاطبان را دعوت می کنند تا از شرکت شخصیت های خود لذت ببرند. بهترین فیلمهای تارانتینو

6.فیلم اتاق مرگ

نیمی از Tarantino از ویژگی Schlock-Double Bill “GrindHouse” یک مزاحم سقوط و سوزاندن به سبک جاده ای از “نقطه ناپدید شدن” و “تب خط سفید” است، و این بدان معناست که بیشترین شناختن فروپاشی درایو را دارد – لگد زدن او تا به حال گرفته شده است. این فیلم دارای یک نشت گوشتی است که از جلسه جمجمه ای از دختران زباله صحبت نمی کند که اقدام به عملکرد مرگ و میر کرت راسل را به عنوان Stuntman Mike به خشونت آمیز دیوانه از تصادف اتومبیل (تنظیم شده به سویه های Jaunty از دیو د، Dozy، Beaky، Mick & Tich “Hold That!”) که نیمه اول فیلم را به خود اختصاص می دهد. با این حال، اگر “اثبات مرگ” چیزی بیش از یک شوهر در هیجان های ارزان نبود، ممکن است به مقدار زیادی اضافه نکنند. این واقعا یک افسانه نبوی از ظهور زنان است، و هنگامی که Rosario Dawson و Zoë Bell چرخ را دریافت می کنند، مرحله نهایی مسابقات که اتفاق می افتد، سرعت، خشونت خشن و سعادت است.  بهترین فیلمهای تارانتینو

7.فیلم جانگوی رها از بند

فیلم مالی موفق تر ترانتینو، روحیه رویزیونیسم تاریخی رادیکال را گسترش می دهد زمانی که “Basterds” او “او را کشته بود هیتلر را کشته و برده ای را به نام جونگو به نام جونگو به نام” انتقام خونین، انفجاری به کسانی که شلاق زده، فروخته و سرکوب کرد. Tarantino شخصیتی را نوشت (نامش از یک قهرمان غربی اسپاگتی غربی) برای ویل اسمیت، اما عملکرد دقیق تر و برانگیختگی از “اشعه” اسکار “ستاره جیمی فوکس، که با لئوناردو دیکاپریو در بیشتر مناظر به دست می آید، به دست آورد. عملکرد جویدن از Oeuvre کارگردان تا به امروز – یک نوار که در حال حاضر به شدت افزایش یافته است در حال حاضر توسط کریستوف والتز و ساموئل L. جکسون افزایش یافته است. Tarantino همیشه با استفاده از کلمه N-Word کمی بیش از حد لیبرال بوده است، هرچند سیاست های نژادی این فیلم بی نهایت جذاب است، و آمریکا را مجبور به مقابله با تاریخ انقباض خود می کند، در حالی که راه را برای “12 سال برده” سال بعد می کند . بهترین فیلمهای تارانتینو

8.فیلم روزی روزگاری در هالیوود

Tarantino عمیق به صنعت فیلم و صنعت تلویزیون لس آنجلس در سال 1969، زمانی که سنگهای محو شده از سیستم استودیو با Hipster Hipsster از هالیوود جدید، زمانی که ظهور مد Spangly و Top 40 باعث شد جهان درخشان و حضور پنهان چارلز منسون آن را لرزاند و زمانی که یک ستاره تلویزیونی مانند ریک دالتون (لئوناردو دیکاپریو) بود، می توانست همه چیز را برای ساخت اسپاگتی غربی، با غرفه صالح صمیمی (براد پیت) در کنار او چاک کند. این نزدیکترین چیزی است که Quentin به یک فیلم آویزان ساخته شده است، و این یک خنده دار و فریبنده است، هرگز بیشتر از زمانی که مارگوت رابی شارون تیت به یک ماته می رود تا خود را بر روی صفحه نمایش ببیند. اما این نیز یک داستان است که در آن نور از هالیوود با تاریکی در افق ملاقات می کند، و هنگامی که در نهایت اتفاق می افتد، فیلم به یک کارتون ترسناک اشتباه فرو می رود.

بهترین فیلمهای دیوید لینچ

مقاله بهترین فیلمهای تارانتینو به پایان رسید.

0 دیدگاه