امروز برابر است با :26 اردیبهشت 1401
فیلم عشق سیلوی

فیلم عشق سیلوی

فیلم عشق سیلوی : یک نمایش بی پایان از عکس های خیره کننده در “Sylvie’s Love” ، ملودرام دوره swooning یوجین آش وجود دارد که در یک احساس کلاسیک نفس گیر و ریتم های پر جنب و جوش آزاد است. اولین موردی که خود را در حافظه شما نقش می بندد – شاید حتی با زیبایی بسیار کمی قلب شما را بشکند – از فراموش نشدنی ترین فیلم است.

در اینجا شخصیت ارادی تسا تامپسون ، سیلوی ، دیدی زیبا توسط خیمه شب بازی خیره کننده به سبک دهه 60 است ، که خود را با آرامش و لطف در یک گلدان آبی سلطنتی حمل می کند ، درست قبل از اینکه به شخصی که سالها پیش از آن دور شده بود ، برود.

بیشتر بخوانید : بهترین فیلم های جنگی

تقریباً انگار کسی به آرامی “Old Hollywood” به گوش شما زمزمه می کند ، و شما را از روی پا پاک می کند ، شما را به سرزمین داگلاس سیرک – یا همتایان ساخته شده قرن 21 آن ، “دور از بهشت” و “Carol” توسط تاد هینز – جایی که جو سرسبز است ، رنگ ها و احساسات بیشتر می شود و لباس ها رویایی هستند.

تصاویری از فیلم عشق سیلوی

Sylvie's Love

در آن لحظه دلهره آور متوجه می شویم که نویسنده / کارگردان Ashe در آستانه ارائه ویژگی روایت درجه دوم خود با تلاش برای احیای مجدد نوعی فیلم عاشقانه است که به نظر می رسد دیگر آنقدرها کار نمی کنند ، چیزی آرامش بخش به ما می دهد.

فقط به همین دلایلی که اخیراً “بروکلین” ساخته جان کراولی وجود داشته است ، “عشق سیلوی” کاملا عصیانگر است ، و جرات وجود با کیفیت قدیمی غیرتعطیری خود را دارد در زمانی که به نظر می رسد بسیاری از جنون ها عاشقانه های صادقانه به خدا و تصاویر افتخار زنان را رد می کنند به عنوان جزئی و منسوخ

اما چیز دیگری وجود دارد که باعث می شود عاشقانه های عاشق به روش خود سرکش و پیشگامانه باشد. و چیزی بیشتر از بازیگران گروه هیجان انگیز فیلم که تقریباً به طور کامل بازیگران Black و PoC بازی می کنند ، به دنبال آن نیستند.

بیشتر بخوانید : بهترین فیلمهای کمدی سال ۲۰۲۰

فیلمی که در برخی از ویژگی های عصر طلایی لاک زده شده است ، اما ” فیلم عشق سیلوی ” درباره شخصیت هایی است که این دوران اغلب در تولید آنها نادیده گرفته می شود ، و آنها نمی توانند آنها را به عنوان قهرمانان داستان های خود تشخیص دهند. Ashe بهترین کار را پس از اولین نمایش ساندنس “Sylvie’s Love” در ژانویه انجام داد ، و خاطرنشان کرد که پس از دیدن عکس های شاد قدیمی از خانواده خود از دهه 1950 ، او برای نوشتن فیلمنامه خود الهام گرفته است.

فیلم بانوی حوا
بیشتر بخوانید

او که دید اجدادش چگونه خود را با عشق و عزت حمل می کنند ، تصمیم گرفت تا حقیقتی را که در آن تصاویر یافت ، منعکس کند. واقعیتی جایگزین که حتی در امروز ، اغلب در سینما از تجربه سیاه منعکس نمی شود. وی گفت: “من می خواستم فیلمی بسازم که سیاه پوستان آن دوران از طریق سختی وجود ندارند ، بلکه از طریق عشق وجود دارند.”

با رابطه بارها و بارها سیلوی بید و مدبر و رابرت (نامندی آسوموگا) همیشه کاریزماتیک – عشق از پیش گمشده وی – اشه دقیقاً همین کار را می کند. او برشی از اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 ایجاد می کند ، جایی که نژادپرستی دوران ، دامن زدن به ضرب و شتم حقوق مدنی و قدرت بخشیدن به جنبش آزادی زنان به طور واضح و آشکاری وجود دارد

 تصاویری از فیلم عشق سیلوی

Sylvie's Love film

فیلم عشق سیلوی پیش از زمان ما “عرفان زنانه” بتی فریدان را در بالاخره یک صحنه – اما مبارزاتی که آنها انجام می دهند قطعاً محور اصلی داستان نیست. در عوض ، Ashe لنزهای خود را بر روی عادی زندگی روزمره دوران محکم نگه می دارد ، لوکسی که قبلاً تقریباً منحصراً به داستان های سفیدمحور آن دوره تعلق می گرفت.

بیشتر بخوانید :‌ ۱۰۰ فیلم برتر مجله هالیوود ریپورتر

ما با سیلوی در اواخر دهه 50 در نیویورک آشنا می شویم به عنوان یک زن جوان ایده آلیست که در فروشگاه ضبط پدرش کار می کند و منتظر بازگشت نامزد پاشنه خود لسی (آلانو میلر) از جنگ است و اوقات فراغت خود را صرف خوشگذرانی و روحیه بهتر می کند دوست مونا (آجا نائومی کینگ).

یک تابستان رابرت نوازنده ساکسیفون خوش تیپ و جذاب همراه می شود. او یک کار نیمه وقت را در مغازه انجام می دهد ، دوستی آتشین با سیلوی برقرار می کند که به طور قابل پیش بینی در تاریخ های تصادفی و آغوش شبانه در خیابان های سنگفرش شده دودی به عشق تبدیل می شود ، لنزهای بافتی Declan Quinn ، فیلمبردار ، این فیلم 16 میلی متری را به زیبایی می گیرد.

اما زندگی این زوج به یک شکل چرخش ناخوشایند انجام می شود ، با موسیقی حرفه ای رابرت فراتر از رویاهای وحشیانه او (جامیا کرکی با بازی خوشمزه بازی می کند و نقش مدیر قدرتمند خود را بازی می کند) و بارداری بدون برنامه ریزی سیلوی او را مجبور می کند که با لسی که دوباره قبول می کند بزرگ شود فرزند سیلوی. (البته به سبک ملودرام واقعی ، سیلوی بارداری خود را از رابرت دور نگه می دارد تا از به خطر انداختن حرفه شکوفایی موسیقی او جلوگیری کند.)

نقد فیلم منهتن
بیشتر بخوانید

در زیر لباس های غنی و متنوع دوره Phoenix Mellow از کمرهای چسبیده ، شلوار سیگار ، دامن های کامل و کفش راحتی و طرح تولید پرنعمت چشم نواز Mayne Berke که گفته می شود یک هارلم پرنعمت را در بسیاری از استودیوها ساخته است ، Ashe داستان عشق را به طور مطلوبی متعارف نگه می دارد.

تصاویری از فیلم عشق سیلوی

عشق سیلوی

بیشتر بخوانید : فیلم خوشه ‌های خشم

وقتی این دو دوباره با عکس فوق الذکر ملاقات می کنند ، عشق آنها یک بار دیگر متورم می شود و آنها جایی را که متوقف کرده بودند بر می دارند. جایی که آش با ماجراجویی بیشتری روبرو می شود ، زندگی حرفه ای سیلوی به عنوان تهیه کننده تلویزیون است.

امتیازات فیلم عشق سیلوی

در کنار نمره اصلی و شگفت آور Fabrice Lecomte و آهنگهای کلاسیک bebop ، ما شاهد پیشرفت زن جوان به عنوان دستیار تولید کننده برجسته شبکه (به ویژه یک زن سیاه پوست با بازی رایان میشل باته) هستیم و خواسته های زندگی در خانه خود را با Lacy با او بازی می کنیم.

مسیر در حال رشد حرفه ای. هنگامی که او دوباره با رابرت بازگشت و ظهور موتاون آینده روبرت را به عنوان یک موسیقی دان جاز محدود کرد ، Ashe همچنین هوشمندانه مشاغل عاشق جفت عاشق را در مسیرهای رقابتی قرار می دهد ، به آرامی محل تلاقی عشق و فداکاری را از طریق تزئینات رضایت بخش و پیچ خورده بررسی می کند تا داستان.

دقیقاً یک اسپویلر نیست که فاش کند این یک داستان است که عشق را تسخیر می کند. تا حدی به دلیل شیمی انکار ناپذیر بین تامپسون و آسوموگا و عملکردهای بسیار زیبا و تصفیه شده آنها ، حتی غم انگیزترین پیشرفت در اینجا با یک زیرآسایش راحتی مقابله می کند که نشان می دهد در پایان همه چیز خوب خواهد شد.

بیشتر بخوانید : فیلم بیوه سیاه Black widow

اما ماهیت کم فیلم “عشق سیلوی” که زندگی افرادی را که ما بیشتر عادت داریم در موقعیت های پر مخاطب ببینیم متهم می کند ، دقیقاً همان چیزی است که فیلم اش را به یک قمار خطرناک تبدیل می کند. گرایش پیروزمندانه آن رادیکال ، حتی شاید بی سر و صدا انقلابی احساس شود.

نویسنده و منتقد سینما