صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم Plan B
ads

نقد فیلم Plan B

فیلم Plan B

نقد فیلم Plan B

فیلم Plan B : کمدی های نوجوان دلفریب فقط به اندازه اندازه و ماهیت قلبی که جرات می کنند روی آستین خود بپوشند صادقانه و بزرگ باشد. مطمئناً ، شوخی های جنس محور آن می تواند خنده دار باشد ، اما آیا می توانید “Superbad” را دوست داشته باشید بدون دوستی خلع سلاح شیرین Jonah Hill’s Seth و Michael Cera’s Evan در هسته اصلی فیلم Plan B ؟

با مقاله نقد فیلم Plan B همراه بامدادی ها باشید.

این دقیقاً به دلیل آن برادمی است که در طول یک شب غوطه وری که در آن “من عاشق تو هستم” و بینی هایش رد و بدل می شود ، تعمیق می یابد و مبارزه می کند ، ما عاشقانه آن فیلم را دوست داریم. به نظر می رسد که ” فیلم Plan B ” از ناتالی مورالس موافق است ، زیرا همان روشی است که بازیگر تبدیل شده در اولین ویژگی پرزرق و برق و خنده دار دهان بد خود زنده می کند.

فیلم Plan B

فیلم Plan B

در اینجا ، ما دو دوست دختر دبیرستانی را دنبال می کنیم ، یک جفت تیزبین ، شوخ ، موتوری دهان با شیمی و پلامونی غبطه برانگیز ، در یک سفر جاده ای یک شبه ، زیرا آنها به دنبال حل اضطراری برای حاملگی تصادفی احتمالی در محافظه کارانه داکوتای جنوبی هستند محدودیت های انتخابی در همین راستا ، فیلم Plan B مورالس در ردپای تصاویر مختلف زن محور اخیر قدم می گذارد

– کمدی استودیوی بالای صفحه “Blockers” با یک پیام مثبت جنسی ، “Booksmart” بسیار جذاب و تا حدی ، حتی ویرانگر “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” با غوطه وری ترسناک در زمینه های شرم آور ضد سقط جنین در آمریکا.

بیشتر بخوانید: کتاب تهوع ژان پل سارتر

و این کار را با چنین انرژی و تکینگی انجام می دهد ، بخش عمده ای از دو نفره پیشرو – دو ستاره انکار ناپذیر در ساخت. یکی کوهوو ورمای استثنایی است که ممکن است از صحنه کوتاه اما به یاد ماندنی او در “بیمار بزرگ” به عنوان یک مسابقه تنظیم شده با کومایل نانجیانی یادآوری کنید.

(“واقعیت آنجاست!”) او در نقش سانی صاف بازی می کند ، که از سرگرمی های او می توان به جسد مرد در کتاب آناتومی خودارضایی و تلاش برای برآورده کردن انتظارات زیاد از مادر موفق خود اشاره کرد ، در حالی که از چشم های کنجکاو فرهنگ خود دور است. که او “مافیای هند” می نامد.

فیلم بانی و کلاید
بیشتر بخوانید

لوتی پوسته پوسته او توسط ویکتوریا مورولز (کاملاً کاریزماتیک) گرگ بازی می کند ، که از هر لحاظ کاملاً مخالف سانی است – او بی پروا بخار می کند ، پدر عموم سنتی خود را با انتخاب لباس های سرکش خود بدتر می کند ، و نمی کند خیلی به کارهای مدرسه اهمیت بده.

ما با این دو در یک مونتاژ موازی به سبک “تلما و لوئیز” آشنا می شویم که توسط Hot Chocolate به “Every 1’s A Winner” به ثمر رسیده است (شاید فقط برای انداختن مرجع “Frances Ha” در آنجا برای همبستگی با فیلم های دوستی زن) و درک کنید که چقدر غیر مشابه هستند. هنوز هم ، به محض اینکه آنها در راهروهای مدرسه دور هم جمع شوند ، پیوند محسوسی بین این دو نادرست وجود دارد ، که به نظر می رسد آنها این ویژگی را بر علیه بچه های محبوب و کلاسهای معمول خود بسته اند.

اما وقتی مادر سانی به خارج از شهر می رود ، دختران تصمیم می گیرند که به هر حال برای همه مهمانی برگزار کنند ، فقط بهانه ای برای دعوت به کار خود. Sunny’s شکارچی نام دارد که توسط مایکل پرووست با تحسین بازی می کند و یک شوخی دبیرستانی را کاملاً مجسم می کند ، اما یکی با عمق و هوشمندی.

بیشتر بخوانید: تحلیل کتاب دن کیشوت

هنگامی که نقشه اش برای اغوای او از روی ریل خارج شد ، سانی خود را به عنوان تسلی قضاوت نادرست ، یک محاسبه اشتباه در لحظه که برای بعد از صبح ضروری است ، به آغوش دوست مهربان مذهبی ، کایل (میسون کوک) می اندازد. قرص. اما در حالیکه داروساز شهر از فروش آن به آنها خودداری کرد (با استفاده از “بند وجدان” جنون آمیز دولت به عنوان توجیهی) ، دختران راهی نزدیکترین برنامه ریزی شده برای والدین شدند.

سفر آنها پیش بینی سرعت و چاله های مختلفی را نشان می دهد ، اما مورالس و فیلمنامه نویسان جوشوا لوی و پراتیکشا سرینیواسان حتی اگر در درگیری ها و برخی از انحرافات اضافی استفاده کنند ، از کند کردن سرعت خودداری می کنند.

اما با تمام این اوصاف ، لطافت و روحیه ماجراجویانه فیلم همچنان پابرجاست ، مورالس هم از دوستی های زنانه و هم از افرادی که سخاوتمندانه معنی ، واقعیت و شخصیت خود را به یک رابطه زنانه پایدار می بخشند ، ارج می نهد. در این حالت ، خندیدن در کنار سانی و لوپه به راحتی لذت می برد.

بیشتر بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ

زیرا مشاهده رشد آنها در هویت های فرهنگی و جنسی با کمی کمک عاشقانه از یکدیگر و خانواده های حامی آنها است. در حالی که ” فیلم Plan B ” یک فیلم نوجوان کامل نیست ، فیلمی با دلی خوب و فضایی پرتحرک و رنگارنگ ساخته شده توسط یک کارگردان با استعداد است. فقط به همین دلایل ، این سواری است که ارزش آن را دارد پرش شود.

نقد فیلم پسران پوستر
بیشتر بخوانید

پایان مقاله نقد فیلم Plan B

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

هفده − دوازده =