امروز برابر است با :30 خرداد 1400
سریال هانیبال

سریال هانیبال

پس از تقریباً یک سال حضور در نتفلیکس ، طرفداران با هر سه فصل هانیبال ، نمایش محبوب – درام ترسناک خداحافظی می کنند که در حال حاضر قرار است در ژوئن 2021 Netflix را در ایالات متحده و کانادا ترک کند.

با وجود لغو آن در سال 2015 ، هانیبال طرفداران محبوب خود را حفظ کرده است ، که تا به امروز در حال تلاش برای احیای مجدد سریال هستند. بنابراین هنگامی که این سریال برای اولین بار در ژوئن سال 2020 وارد نتفلیکس شد ، طرفداران از قبل تصور می کردند که این نمایش احیا شود ، اما بیشتر آنها فقط از اینکه دوباره هر سه فصل را دوباره تماشا می کنند خوشحال هستند.

سریال هانیبال با ورود به ژوئن سال 2020 ثابت کرد که یکی از محبوب ترین نمایش های مجاز Netflix است که شاهد محبوبیت هانیبال و تقاضای طرفداران برای دیدن سریال Netflix به عنوان نسخه اصلی بود.

معرفی سریال هانیبال

چه زمانی سریال هانیبال از نتفلیکس خارج می شود؟

قرار است هر سه فصل هانیبال روز شنبه ، 5 ژوئن 2021 ، نتفلیکس را ترک کنند. این بدان معناست که در زمان نوشتن ، کمتر از یک ماه فرصت دارید تا دوباره درام ترسناک را تماشا کنید.

چرا سریال هانیبال Netflix را ترک می کند؟

هانیبال فقط برای اولین بار تقریباً یک سال تا روز نگارش (5 ژوئن 2020) به نتفلیکس اضافه شد. متأسفانه برای طرفداران این برنامه ، این بدان معناست که Netflix فقط یک پروانه دوازده ماهه برای پخش مستقیم برنامه دارد.

بعد کجا می توانم هانیبال را پخش کنم؟

با توجه به اینکه سریال هانیبال یک برنامه NBC بود اما با توجه به توزیع حق توسط سونی ، طاووس می تواند یک خانه منطقی باشد ، دوست دارد به بالاترین قیمت پیشنهاد شود.

مشخص نیست که آیا آمازون و هولو حق سریال را حفظ خواهند کرد یا خیر. در حال حاضر ، تأییدی وجود ندارد که هانیبال برای پخش جریانی بعدی در دسترس باشد.

آیا سریال هانیبال به نتفلیکس برمی گردد؟

تاریخ مرخصی برنامه ریزی شده به این معنی نیست که هانیبال به طور نامحدود ترک خواهد کرد. Netflix رابطه بسیار مثمر ثمری با سونی دارد ، بنابراین از دیدن مجوز مجدد هانیبال در آینده نزدیک تعجب نخواهیم کرد.

نقد سریال هانیبال
بیشتر بخوانید

نقد سریال هانیبال

آیا نتفلیکس هانیبال را احیا می کند؟

متأسفانه ، بعید به نظر می رسد که نتفلیکس بتواند هانیبال را انتخاب کند ، و این به دلیل کمبود تلاش نیست. Netflix قبلاً علاقه مند به احیای مجدد نمایش بود اما به دلیل قرارداد توزیع انحصاری هانیبال با آمازون ، این کار را بسیار غیرممکن کرده است که ما هرگز شاهد احیا خواهیم بود.

همیشه امید است که هانیبال با برخی ظرفیت ها بازگردد ، که از حمایت کامل اعضای بازیگری که در موارد مختلف اعلام کرده اند خوشحال هستند که دوباره نقش های خود را بازی می کنند ، پشتیبانی می کند.

نقد سریال هانیبال

تماشای “هانیبال” در فصل 1 متوقف شد ، بعد از اینکه یک جسد را در یک ویولنسل تراشیدند ، تارهای صوتی آن مانند رشته ها پاشیدند ، سپس “پخش شدند”. وقتی دکتر فردریک چیلتون ، با بازی رائول اسپارزا که قابل رد و بدل شدن است ، روده هایش را مانند شکمبه های قرمز مانند لینگوینی در حالی که هنوز هوشیار نبود ، از شکم خارج کرد و دوباره تماشا کردم.

وقتی که یک متخصص طب سوزنی سوزن را از طریق کره چشم راند ، من دیگر تماشا نکردم و دوباره پای مردی را که بو داده شد و به او خورانده شد ، دوباره تماشا کردم.

فیلم خشم مردانه

هر بار ، تصمیم گیری مانند یک موقعیت عاقلانه و شاید اخلاقی احساس می شد. فکر کردم ، نیهیلیسم کافی است ، شکنجه کافی است. قاتلان زنجیره ای به اندازه کافی مورد توجه هنرمندان و نوابغ قرار گرفته اند.

اما آن مرتبه عالی هرگز دوام نیاورد. مرتباً به عقب برمی گشتم و از میان انگشتانم نگاه می کردم – یک نگاه اجمالی در اینجا ، یک پرخوری در آنجا – یا خودم را بی حس می کنم یا بسته به دیدگاه شخص ، خودم را به درستی حساس می کنم. کم کم چشمانم با تاریکی سازگار شدند. در اواسط فصل 2 ، “هانیبال” کمتر از یک شاهکار فریبنده ، لذت ناب و جسارت مانند یک آزمایش سخت خون آغشته به خون احساس می شد.

انیمیشن شهر اشباح

با اشاراتی از دیوید کروننبرگ و مایکل مان ، دیوید لینچ و استنلی کوبریک ، بلندپروازی رسمی دارد که برای تلویزیون نادر است. به طور انعکاسی چیزهای عادی را به بیگانه تبدیل می کند و بالعکس. انبوه اجساد بر روی یک تیر توتم کابوس.

سریال halston
بیشتر بخوانید

زنبورها از حفره چشم بیرون می ریزند. مردان پرندگان آواز را کامل می بلعند. با گذشت زمان ، الگوهایی پدیدار می شوند و مراقبه ای نا آرام درباره صمیمیت ، آسیب پذیری بدن انسان و قدرت هنر را نشان می دهند ، توانایی آن برای ایجاد اشتیاق به چیزی که فکر می کنیم برایش نفرت انگیز است.

نویسنده و منتقد سینما