صفحه اصلی > موسیقی : بهترین خواننده های تاریخ جهان
ads

بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان : شما می خواهید مطمئن باشید که با نوازندگان پرشور بحث می کنید؟ از آنها بپرسید که در لیست 10 خواننده برتر در همه زمان ها قرار دارد. با توجه به زمان کافی حداقل 50 نام خواهید داشت زیرا بیشتر این موارد به ذائقه و ترجیح می رسد.

با مقاله بهترین خواننده های تاریخ جهان با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

خوشبختانه ، از آنجا که بسیاری از ما نظرات خود را ابراز کرده ایم ، می توانیم بگوییم که کدام خواننده بیشترین جذابیت را دارد ، که باید مورد توجه قرار گیرد. اما موارد منتخب شخصی من اینجاست و من انتظار دارم دو نوع شکایت را بشنوم: “آن شخص نباید در آنجا باشد” و “خواننده مورد علاقه من در این لیست کجاست؟”

نکته اصلی این است که هر خواننده ای که در لیست قرار گرفته است در لیست بیشتر شنوندگان قرار دارد ، یک زن و شوهر را به اینجا و آنجا بدهید یا ببرید. تصور می کنید که اکثر این هنرمندان نیز در لیست 10 موسیقی دان ثروتمند جهان قرار بگیرند. اما فقط یک زن و شوهر این کار را می کنند و شما می توانید هنگام خواندن تشخیص دهید که کدام یک هستند. بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، می توانید لیست بهترین خوانندگان تمام دوران را شمارش کنیم.

1 – مایکل جکسون

مایکل جکسون بدون شک یکی از بهترین خوانندگان تمام دوران است. مانند دیگران به او لقب “پادشاه پاپ” داده شد. او یکی از مهمترین چهره های فرهنگی است و بزرگترین سرگرم کننده در تاریخ موسیقی است. حتی تلاش برای گفتن در مورد همه جوایز وی بی معنی خواهد بود. آنها حتی در دنیای رقص گسترش می یابند. او واقعاً پادشاه است.

جکسون از جیمز براون به عنوان یکی از تأثیرات وی و همچنین دیانا راس یاد گرفت که صداهایی مانند “اوه” را در آواز خود دخالت دهد. او به عنوان سوپرانو آواز را آغاز کرد ، به یک تنور سقوط کرد و در نهایت در محدوده بالاتر فالستو مستقر شد.بهترین خواننده های تاریخ جهان

2 – استیوی واندر

استیوی واندر یکی از موفق ترین ترانه سراها و موسیقی دانان در تمام ادوار است. او به دلیل گنجاندن زیاد سازهای الکترونیکی قبل از اینکه دیگران درگیر آن شوند ، به عنوان پیشگام ژانرهایی مانند R&B ، Funk ، Rock ، Pop و Soul دیده شده است.

بیوگرافی خانم فرح الفارسی - نوازنده ساز قانون ایرانی؟!
بیشتر بخوانید

او بیش از 100 میلیون رکورد فروخته است و 25 جایزه گرمی را از آن خود کرده است. او در تمام تالارهای مشاهیر است و حتی در پیاده روی مشاهیر هالیوود نیز یک ستاره دارد. وی به طور منحصر به فرد در میان نوازندگان ، حتی به عنوان پیام آور صلح سازمان ملل متحد نیز معرفی شد. مدارک افتخاری بسیاری از جمله دکترای موسیقی از دانشگاه ییل به وی اعطا شد.

3 – ماروین گی

ماروین گی یکی از سلطنتی است که صدای Motown را شکل داده و عناوین “Prince of Motown” و “Prince of Soul” را به وی اعطا کرده است. وی ادامه داد که بر صدای زیر ژانرهای R&B آینده مانند نئو روح و طوفان آرام تأثیر می گذارد. بدون تعجب ، او به موسیقی R&B موسیقی ، ترانه سرایان ، و تالار مشاهیر راک اند رول و همچنین جایزه یک عمر دستاورد گرمی رسید.

دامنه آوازی چهار اکتاوی گای به خوبی شناخته شده بود و این نشان از استعداد آواز او دارد ، زیرا او عمدتا در محدوده های باریتون و تنور ضبط می کند که کاملاً مخالف یکدیگر هستند. او به طور گسترده ای در هزاران ژانر از جمله حتی فلز توسط هنرمندان تحت پوشش و نمونه برداری قرار گرفته است.بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

4 – فردی مرکوری

فردی مرکوری احتمالاً بهترین خواننده اصلی موسیقی راک در طول تاریخ است. او به داشتن یک محدوده صوتی باورنکردنی چهار اکتاوی معروف است. اگرچه او در سنین کودکی به این کار ادامه داد ، اما هنوز هم موفق شد به هر سالن مشاهیر موسیقی راه یابد و جوایز بی شماری دریافت کند. او حتی از نظر بی بی سی به عنوان یکی از بزرگترین بریتانیایی ها رتبه بندی شده است.

استعداد زندگی و خوانندگی او بسیار باورنکردنی بود به طوری که نمایش های صحنه ای ، نمایش های موزیکال ، فیلم های بیوگرافیک و نمایش های تلویزیونی در سراسر زندگی او و گروه گلام راک وی Queen ساخته شده است. با کوین ، او یکی از پرفروش ترین هنرمندان در تمام دوران است.بهترین خواننده های تاریخ جهان

5 – الا فیتزجرالد

الا فیتزجرالد که به عنوان “بانوی اول آهنگ” شناخته می شود ، نه تنها به دلیل سرگرمی بلکه به دلیل مجموعه مهارت های آوازی شناخته می شود. حرفه ای ها با آواز خواندن ، به ادب ، خلوص لحن ، لحن ، زمان ، عبارات و بداهه او احترام می گذاشتند. معتبرترین افتخارات وی 14 گرمی ، مدال ملی هنر و مدال آزادی ریاست جمهوری است.

پرفروش ترین آلبوم موسیقی جهان
بیشتر بخوانید

فعالیت موسیقیایی او با ارکستر Chick Webb تثبیت شد ، با شغل درخشان انفرادی رشد کرد و هنگامی که شروع به حضور به عنوان مهمان در برنامه های تلویزیونی شبانه روز و بازی در فیلم ها کرد ، اوج گرفت. هنگامی که شروع به همکاری با دیگر بزرگان آواز کرد ، او به عنوان یکی از بهترین خوانندگان تثبیت شد.بهترین خواننده های تاریخ جهان

6 – فرانک سیناترا

اگر فکر می کردید آرتا فرانکلین تعداد زیادی رکورد را با قیمت 75 میلیون فروخته است ، فرانک سیناترا دو برابر بیشتر فروش کرده است. او احتمالاً محبوب ترین و تأثیرگذارترین موسیقیدان دهه 1900 است. احتمالاً نام Rat Pack را شنیده اید ، خدمه ای از هنرمندان که مدت هاست محل برگزاری کازینو در لاس وگاس را اداره می کردند. او عضو اصلی بود.

میزان جوایز موفقیت های مادام العمر ، جوایز موسیقی و حتی جوایز دولتی برای شمارش بسیار زیاد است. مجله تایم حتی او را یکی از تأثیرگذارترین افراد (نه فقط نوازنده) می خواند. تا به امروز ، صدای او یکی از شناخته شده ترین است که هنوز هم به طور مکرر در همه انواع سرگرمی شنیده می شود. او یک نمایشگر باورنکردنی بود که به اندازه مایکل جکسون اثری برجای گذاشت.بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

بهترین خواننده های تاریخ جهان

7 – آرتا فرانکلین

کار آرتا فرانکلین سرانجام در سال 1967 با آهنگ محبوب احترام او شروع شد و این توجه به همه کمک کرد تا درک کنند که استعدادهای آوازی و آهنگ های دیگر او چقدر شگفت انگیز است. طولی نکشید که همسالانش “ملکه روح” را برای او قائل شدند. حتی در سال 1998 او همچنان در صدر جدول بود و آلبوم های طلا را منتشر می کرد.

وی برای تأیید مهارت خود ، 112 سینگل چارت در نمودارهای بیلبورد داشته ، 18 جایزه گرمی را از آن خود کرده و با فروش بیش از 75 میلیون رکورد در جهان ، به یکی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی در تمام دوران تبدیل شده است. وی همچنین اولین زنی است که به تالار مشاهیر راک اند رول راه یافته است. او تقریباً در هر تالار مشاهیر موسیقی دیگری نیز حضور دارد.بهترین خواننده های تاریخ جهان

سبک موسیقی ریتم اند بلوز
بیشتر بخوانید

8 – پل مک کارتنی

پل مک کارتنی یک سازنده چند ابزار است که نام خود را با بیتلز به دست آورد. او 32 ترانه را که در شماره 100 بیلبورد هات 100 به شماره 1 رسیده است ، نوشت و نوشت ، که معمولاً با هم گروه خود ، جان لنون ، نوشته می شود. زندگی انفرادی وی ، گروه موسیقی Wings و همکاری با مایکل جکسون ، همگی از نکات مهم یک مسابقه باورنکردنی است که هنوز هم ادامه دارد.

سرپال به بیشتر از روش های ممکن برای لیست کردن ، به عنوان شوالیه ، افتخار و نشان اعطا شده است و یکی از دلپذیرترین صداهایی را دارد که میکروفن را جلب کرده است. او یکی از تأثیرگذارترین نوازندگان و مردم روی کره زمین است.بهترین خواننده های تاریخ جهان

9 – استیو پری

استیو پری بیشتر بخاطر کار خود به عنوان خواننده اصلی گروه Journey شناخته می شود ، هرچند که وی یک حرفه انفرادی درخشان نیز داشته است. مانند جیمز براون در بالا ، پری به یک بازیگر با استعداد تبدیل شده است ، که به غیر از Jon Bon Jovi “Voice” نامیده می شود.

پری در تالار مشاهیر راک اند رول است ، که مرتباً در بین بهترین خوانندگان در همه زمان ها رتبه بندی می شود ، و به دلیل دامنه آوازی شهرت دارد. او می تواند از F # 2 تا A5 آواز بخواند و همین باعث می شود بسیاری او را “آلتینوی بالا با تنور بالا” صدا کنند. او صدای طلایی راک عرصه 80 است.بهترین خواننده های تاریخ جهان

10 – جیمز براون

جیمز براون یکی از پرخواننده ترین خواننده های موسیقی است. می توانید صدای ضبط شده از صدای ضبط شده او را بشنوید ، چه رسد به اینکه اگر اجرای زنده او را روی صحنه مشاهده کنید. میزان افتخارات ، جوایز و تالارهای مشاهیر وی بی پایان است. او در بالای لیست بهترین هنرمندان تاکنون قرار دارد ، چه رسد به بهترین خوانندگان.

شما می دانید که یک خواننده میراث عظیمی از خود بر جای گذاشت وقتی که نمونه ترین هنرمند در تمام دوران ها باشد ، افتخاری که براون از آن برخوردار است. حق الزحمه ای را تصور کنید که فقط از آن ناشی می شود. به کمتر هنرمندی عناوینی اعطا شده است که همه در این مورد اتفاق نظر دارند و جیمز براون قطعاً “پدرخوانده روح” است.

معرفی دستگاه همایون
بیشتر بخوانید

پایان مقاله بهترین خواننده های تاریخ جهان

منبع سایت مداد

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

4 + 1 =