صفحه اصلی > کسب و کار : 20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی
ads

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی :

بازاریابی وابسته در کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی : وابسته بودن به این معنی است که اگر خریدی از طریق لینک شما انجام شود ، در ازای دریافت پورسانت ، یک محصول یا خدمات را به بازدیدکنندگان وب سایت خود ارتقا می دهید.

سپس هنگام ذکر محصولات از شرکای انتخابی خود در وب سایت خود ، به سادگی یک لینک وابسته (ارائه شده توسط اوین) درج کنید.

از Skimlinks استفاده کنید

Skimlinks تقریباً مشابه Awin (و سایر شبکه های وابسته) است ، به این دلیل که به شما امکان می دهد در خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای سایت خود ، کارمزد دریافت کنید.

تفاوت اصلی این است که ، و همچنین به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته منحصر به فرد را در هر زمان که می خواهید ایجاد کنید ، Skimlinks همچنین می تواند بر روی وب سایت شما نصب شود تا به صورت خودکار محتوای شما را بدست آورد.

اگر در محتوای خود که بخشی از شبکه Skimlinks است به یک تاجر پیوند دهید ، Skimlinks به طور خودکار پیوند را به پیوند وابسته تبدیل می کند!

اگر بازدیدکننده ای از طریق پیوند شما خریدی انجام دهد ، حقوق دریافت خواهید کرد و کارمزد از 2٪ – 10٪ متفاوت است.

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

تبلیغات بنر را اضافه کنید

شما می توانید با استفاده از کپی و جایگذاری کد در سایت خود ، آگهی های شبکه را با استفاده از Google Adsense یا Media.net تنظیم کنید تا آگهی های مرتبط با جستجوی اینترنتی اخیر یک بازدید کننده ایجاد کنید. Taboola یکی دیگر از سرویس های محبوب و مشهور وبلاگ نویسان است که از مطالب خود نظارت می کنند.

این کار با نمایش مقالات مرتبط (و نه بنرها) از تبلیغ کنندگان در شبکه آنها کار می کند. این شبکه ها هر بار که بازدید کننده روی آگهی کلیک می کند (هزینه هر کلیک یا CPC) یا 1000 نمایش (هزینه هر بازدید یا CPM) به شما پرداخت می کند. همچنین می توانید بنرهای تبلیغاتی را مستقیماً به شرکت های دارای کالای مربوطه بفروشید

کسب درآمد از طریق سایت دانلود
بیشتر بخوانید

از تبلیغات لینک متنی استفاده کنید

پیوندهای متنی اساسی را به وب سایت یک تبلیغ دهنده بفروشید (تبلیغات در محتوا) و یک نرخ ثابت در ماه (مثلاً ۶۰۰هزار تومان) دریافت کنید. متناوباً ، می توانید با هر کلیک شارژ کنید. بازارهای زیادی مانند بک لینک وجود دارد که می توانید پیوندها را خریداری و بفروشید

فروش به مشترکان ایمیل

بزرگترین تأسفی که از وبلاگ نویسان می شنویم این است که زودتر لیست ایمیل را شروع نمی کنیم. بنابراین از روز اول با AWeber حساب کاربری بگیرید تا مخاطبان خود را جذب کرده و پس از ترک سایت با آنها ارتباط برقرار کنید! سپس می توانید محصولات پیشنهادی را که احتمالاً علاقه مند به آنها هستند (تبلیغات شرکتی) برای آنها ایمیل کنید و در صورت ثبت نام یا خرید چیزی ، کمیسیون های مختلفی بدست آورید.

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی

کسب درآمد از سایت خبری

ارسال مطالب حمایت شده

پست های اسپانسری ، که بعضاً به عنوان تبلیغات شناخته می شوند ، آگهی هایی در قالب یک مقاله هستند که معمولاً حاوی لینک وب سایت تبلیغ کننده هستند. ممکن است یک تبلیغ کننده مقاله را برای شما ارسال کند ، اما اگر بتوانید محتوا را برای او بنویسید ، بسیار راحت خواهید بود زیرا می توانید برای وقت خود نیز شارژ کنید.

بسته به محبوبیت وب سایت خود ، می توانید برای یک پست تبلیغاتی ۶۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون درآمد کسب کنید. به گروه های شبکه وبلاگ نویسان در فیس بوک بپیوندید و وب سایت خود را به اشتراک بگذارید ، زیرا تبلیغات تبلیغات در آنجاست! توجه: در آیین نامه تبلیغات آمده است که اگر شما برای چاپ مقاله در سایت خود توسط شخص ثالثی پول دریافت می کنید ، باید همیشه “Sponsored Post” را در صفحه جایی بنویسید.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

13 − 5 =