صفحه اصلی > شخصیت های کمیک : 10 نسخه ای شیطانی بتمن
ads

10 نسخه ای شیطانی بتمن

R 45
مواقعی وجود دارد که بتمن نتوانسته است از فضایل خود دفاع کند و نسخه های شیطانی بتمن ساخته شده اند، چه شخصیت های دیگر باشند و چه خود بروس.

او صلیبی شنل پوش است.شوالیه تاریک. بزرگترین کارآگاه جهان با این حال، بتمن همیشه قهرمانی نیست که ما لیاقتش را داریم، اما او همیشه همان قهرمانی است که ما به آن نیاز داریم—البته، برای گاتهام صحبت می کنیم. آن مکان همیشه یک دیستوپیا است. در حالی که بتمن مردم را نمی کشد، او مطمئناً در چندین دهه مبارزه با جنایت خود بارها به این موضوع فکر کرده است.

شوالیه تاریکی اغلب خود را از ارتکاب چنین اشتباهی باز می دارد. به هر حال، انجام این کار همان چیزی است که او قسم خورده که با آن مبارزه کند. با این حال، مواقعی وجود دارد که او در حفظ فضایل و قوانین خود شکست خورده است. در واقع، نسخه های شیطانی زیادی از بتمن وجود دارد.

اکثر آنها افراد دیگری هستند که به سادگی روسری و مانتو را گرفتند. با این حال، تعدادی از آنها نسخه هایی از تسلیم شدن خود بروس وین به ابتدایی ترین جنایات انسانی هستند. در اینجا 10 نسخه از آن نسخه های شیطانی بتمن را آورده ایم که حتی ممکن است جوکر آنها را خنده دار نبیند.

10.BATFLECK

به نظر می رسد، بن افلک یک بتمن بسیار شایسته و دراماتیک می سازد. او سمت آشفته هشیار دیوانه را گرفت. بتمن او همچنین بر اساس یک بروس وین قدیمی و خشن تر از فیلم The Dark Knight Returns اثر فرانک میلر ساخته شده است. برجسته ترین حضور بت فلک در کنار سوپرمن در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice بود.

در آنجا بن افلک قربانیان جنایتکار خود را شکنجه و علامت گذاری می کند که به راحتی برای آنها در زندان به حکم اعدام تبدیل می شود. او همچنین هیچ تردیدی در مورد کشتن سوپرمن در اینجا ندارد و اگر سوپرمن نام مادرشان، مارتا را نمی‌برد، این کار را انجام می‌داد. به اندازه کافی عجیب، بتفلک احمق تر که اراذل لوثور را در انباری به قتل رساند، بهترین بخش فیلم بود.

R 38

9.THOMAS WAYNE

بتمن توماس وین چیزی است که اگر بروس وین جوان به جای آن کشته شود. در Flashpoint در یک جدول زمانی جایگزین که توسط Eobard Thawne ایجاد شده بود، مورد بررسی قرار گرفت. توماس در آن غم و اندوه و انتقام گرفت. او ردای بتمن را به تن کرد تا با جنایتکاران گاتهام جنگ کند تا انتقام پسرش را بگیرد.

20 تا از بهترین کمیک های بتمن که باید بخوانید
بیشتر بخوانید

این یک بتمن است که چشمانش قرمز می درخشد و اسلحه های امضا شده او به جای Batarangs، اسلحه هستند. توماس وین در نقش بتمن هنوز به نوعی در سمت راست قانون است (اما نه اخلاق). او قربانیان خود را شکنجه می کند و سپس با انداختن آنها از ساختمان آنها را می کشد.

او همچنین از سم به عنوان سلاح استفاده می کرد و از هر وسیله ای که برای رسیدن به نظم لازم بود استفاده می کرد، حتی اگر به معنای کشتن همه جنایتکاران باشد.

R 39

8.JASON TODD

یکی از رابین های متعدد خانواده خفاش. جیسون تاد، با این حال، از آنجایی که او یکی از معدود رابین هایی بود که مرده بود، خاطره انگیزتر بود. این جوکر مسئول کشتن او بود و به دلایلی (احتمالاً تقاضای عمومی) او به زندگی بازگردانده شد (یا با چاله های لازاروس یا دستکاری واقعیت). البته او هرگز مثل قبل نبود و تصمیم گرفت نام رد هود را بپذیرد: اولین هویت جنایتکارانه جوکر.

مانند بسیاری از رابین ها، تاد به همراه دیک گریسون برای کسب عنوان بتمن تلاش کرد. نسخه تاد از خفاش چیزی بود که بروس از آن متنفر بود. بتمن او با یک صفحه فلزی برای یک دهانه پوشیده شده بود. تاد همچنین دوست داشت مجرمان را با شلیک گلوله به زانو در حین بازجویی شکنجه کند. گریسون در نهایت حق بتمن بودن را به دست آورد (خوشبختانه) و خیلی زود جلوی داد و بیداد تاد را گرفت.

OIP 24 1

AZRAEL/AZ-BATS.7

عزرائیل یکی از باحال ترین مراقبان نقابدار دیوانه در کمیک بوک های دی سی بود و به نوعی بتمن به او اعتماد دارد. به نظر می رسد که کنترل آن توسط یک فرقه مذهبی متعصب 500 ساله مزایای خود را برای مکانی متروکه مانند گاتهام دارد. از این رو، زمانی که بتمن پس از دو نیم شدن توسط Bane در حال بهبودی بود، این عزرائیل بود که جای او را پر کرد. در ابتدا موفقیت آمیز بود. آز باتز بانه را شکست داد که باعث شد بیشتر به عنوان بتمن پذیرفته شود.

در نهایت همه چیز به سراشیبی رفت. عزرائیل همان محدودیتی که بروس وین داشت را نداشت. در نتیجه، او حتی سعی نکرد برخی از تبهکارانی را که دستگیر کرده بود نجات دهد و آنها را با سختی بیشتر از بتمن واقعی شکنجه کرد.

رتبه بندی 20 شخصیت قدرتمند مارول
بیشتر بخوانید

علاوه بر این، او دائماً در مورد اعتقادات فرقه مذهبی خود صداهایی در سر داشت، یعنی بی ثبات بود. وقتی بروس در نهایت آماده بود تا کیپ را پس بگیرد، عزرائیل نپذیرفت و حتی برای قهرمانی با وین مبارزه کرد. خوشبختانه، بتمن واقعی برنده شد و عزرائیل با شرم در گاتهام سرگردان شد.

R 40

6.DAMIAN WAYNE

اوه پسر، رابین دیگری – با این حال، دامیان وین. می توان گفت، دامیان رابین با بیشترین مشکلات است. او همچنین بیشترین نفرت را در میان اعضای خانواده خفاش به دست می آورد.

او پسر نامشروع بروس وین برای تالیا الغول است، بنابراین می توانید تصور کنید که این بچه چطور شد. پس از کشته شدن بتمن دیک گریسون، این دامیان بود که تصمیم گرفت مانتو را به دست بگیرد. نتایج توهینی به میراث پدرش بود.

بتمن دامیان جوکر را با پاره کردن شکمش کشت. او همچنین با کمال میل هر جنایتکاری را که به آن برخورد کند، اگر لازم بداند که به زندگی آنها پایان دهد، می کشد. علاوه بر این، تلویحاً گفته شد که دامیان حتی با یک شیطان پیمان بست و در ازای روحش جاودانگی به او داد.

از این رو، بتمن او دارای توانایی های ماوراء طبیعی است و می تواند زخم ها را به سرعت التیام بخشد. دامیان مانند بتمن شکست خورده بود، گاتهام نابود شد و تا حدودی به خاطر او به یک زمین بایر هسته ای تبدیل شد.

R 41

BLACK LANTERN BATMAN.5

در اوج محبوبیت ژانر زامبی در رسانه ها، شخصی مجبور شد بتمن زامبی را انجام دهد. مارول این کار را با ابرقهرمانان و جهش یافته های خود انجام داد، بنابراین دی سی نیز مجبور شد. با این حال، بتمن زامبی آنها پیچش خاصی دارد: او همچنین یکی از اعضای سپاه بلک لنترن است (یا جسد مناسب تر است). شخصی به نام نکروس قهرمانان مرده (یا در مورد بتمن، کلون های ابرقهرمانان مرده) را زنده کرد تا به دستور او عمل کند.

Black Lanterns، نسخه‌ای از حلقه‌های Green Lantern که مختص مردگان است، راه خود را در دستان زامبی بتمن پیدا کرد. بنابراین، همراه با دیگر اعضای زامبی‌باز لیگ عدالت به‌عنوان بلک لنترنز، بتمن زامبی هال جردن، بری آلن و زمین آن‌ها را در کتاب‌های کمیک The Blackest Night ترساند.

معرفی تمامی سپاه های فانوس و احساساتی که به آنها نیرو می دهد
بیشتر بخوانید

R 42

4.THE MURDER MACHINE

اگر بتمن تنها پیوند انسانی خود را با والدینش، آلفرد، از دست بدهد، چه اتفاقی می افتد. The Murder Machine یک بتمن سایبورگ بود که برای اولین بار توسط یک بتمن شیطان صفت در ادامه این لیست معرفی شد. او از Earth-44 است، یک واقعیت جایگزین که در آن آلفرد او کشته شد و او شروع به سرزنش خود کرد و راه هایی برای جایگزینی آلفرد پیدا کرد.

با کمک Cyborg لیگ عدالت، بروس موفق شد یک A.I پروتکل آلفرد بسازد. دستگاه. متأسفانه A.I. سرکش شد و خود را با بروس ترکیب کرد. نه تنها این، بلکه از بروس نیز سبقت گرفت و هر دوی آنها را به یک ربات قاتل تبدیل کرد که توانایی های مشابه Cyborg را دارد.

OIP 25 1

3.NAZI BATMAN

اگر آلمان نازی پیروز می شد و جهان را فتح می کرد، آیا بتمن هنوز وجود داشت؟ احتمالاً پاسخ آن را می دانید. او در Earth-10 وجود دارد و نامش Leatherwing است. نه، او عامل هرج و مرج در زمان فاشیسم آشکار نیست. در واقع، این خود آدولف هیتلر بود که او و گروه ابرقهرمان نازی‌اش، Justice League Axis (JLAxis) را به منظور اجرای قوانین و سیاست‌های پیشوا بر عهده داشت.

از آنجایی که او یک نازی است، او همچنین نژادپرست است و گاهی اوقات یک صلیب شکسته خیره کننده در بالای لوگوی خفاش روی لباس خود دارد. واقعاً هیچ چیز خاص (یا خوب) در مورد Leatherwing به جز اینکه او در سمت اشتباه مطلق تاریخ قرار دارد وجود ندارد. اوه، دشمنان او نیز مانیتورها هستند – یک نژاد بیگانه که وظیفه حفاظت از جهان چندگانه را بر عهده دارد.

R 43

2.OWLMAN

با وجود داشتن نام متفاوت، Owlman همه آن چیزی است که قرار بود بتمن باشد، اگر او یک نابغه میلیاردر شیطان صفت با مشکلات بود به جای صرفاً یک نابغه میلیاردر با مشکلات. Owlman اهل Earth-3 است، جایی که بروس وین در واقع یک برادر بزرگتر به نام توماس وین جونیور داشت. در همین حین برادر کوچکترش بروس سعی کرد جلوی او را بگیرد، بنابراین توماس او را نیز کشت. دوست داشتني.

توماس جونیور جوان ثروت را به ارث برد و هویت اوولمن را برای باج‌گیری، ارعاب و نابود کردن هر کسی در گاتهام که با او مخالفت می‌کرد، به خود گرفت. توماس جونیور نیز به دنبال کسی بود که جای خالی برادر بروس را پر کند… بنابراین او تمام خانواده دیک گریسون را کشت و او را به عنوان دستیار خود پذیرفت.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا ، جادوگر قدرتمند دی سی
بیشتر بخوانید

اندکی پس از آن، Owlman و همتای واقعیت جایگزین شیطانی لیگ عدالت، Crime Syndicate، موفق شدند بر کل جهان مسلط شوند. Owlman و Crime Syndicate او در نهایت به Prime Earth/Earth-0 نگاه کردند، جایی که او با بتمن روبرو شد.

OIP 26 1

1.THE BATMAN WHO LAUGHS

این اتحاد نامقدس بین جوکر و بتمن نگران کننده ترین نسخه شوالیه تاریکی است. بتمن که می خندد از کتاب کمیکی به همین نام، بروس وین از Earth-22 را دوباره به تصویر می کشد. او از همه نظر همان بتمن از Prime Earth بود، به جز این که تصمیم گرفت جوکر را بکشد. در کمال تاسف، جوکر پس از مرگش گازی را منتشر کرد که بروس را آلوده کرد و او را به نسخه جوکر بتمن تبدیل کرد.

بتمن که می خندد در واقع به چیزی دست یافته است که حتی برخی از خداپسندترین موجودات جهان نمی توانند انجام دهند: نابود کردن زمین. او ابتدا با قتل خانواده خفاش با خونسردی تصمیم به انجام این کار گرفت. یک هفته پس از آن، او با موفقیت لیگ عدالت را سلاخی کرد و باعث شد سوپرمن به جنون کشتار بپردازد.

او مرد فولادی را وادار کرد که لوئیس لین و حتی پسرش را بکشد. واضح است که بتمن که می خندد نیز دردسرهای دیوانه کننده ای برای جهان چندگانه ایجاد کرد. تنها با تیم بعید بروس وین و جوکر از Prime Earth بود که توانستند او را شکست دهند.

R 44

دیدگاهتان را بنویسید

هجده − 6 =