فارکس چیست؟

کسب درآمد از فارکس ، فارکس که به آن ارزهای خارجی ، معاملات ارزی یا ارز نیز می گویند ، یک بازار غیرمتمرکز جهانی است که تمام ارزهای جهان در آن تجارت می کنند. بازار فارکس با متوسط ​​حجم معاملات روزانه بیش از 5 تریلیون دلار ، بزرگترین و مایع ترین بازار جهان است. تمام بازارهای سهام ترکیبی جهان حتی به این مسئله نزدیک نیستند.

اما این برای شما چه معنایی دارد؟ نگاهی دقیق تر به معاملات فارکس بیندازید و ممکن است برخی از فرصت های معاملاتی هیجان انگیز را که با سایر سرمایه گذاری ها در دسترس نیست ، پیدا کنید. بازار ارز فارکس: مبادله فیزیکی یک جفت ارز ، که دقیقاً در زمان تسویه حساب تجارت انجام می شود – یعنی «درجا» – یا در مدت زمان کوتاهی.

بازار فارکس فوروارد در کسب درآمد از طریق فارکس : قراردادی توافق می شود که مقدار مشخصی از ارز را با قیمت مشخص خریداری یا بفروشید تا در تاریخ معین در آینده یا در محدوده ای از تاریخ های آینده تسویه شود. بازار فارکس آینده: قراردادی برای خرید یا فروش مقدار مشخصی از یک ارز معین با قیمت و تاریخ تعیین شده در آینده توافق شده است. برخلاف مهاجمان ، قرارداد آتی از نظر قانونی لازم الاجرا است

بسترهای نرم افزاری تجارت الکترونیکی

برخلاف سهام یا کالاها ، معاملات فارکس در صرافی ها انجام نمی شود بلکه مستقیماً بین دو طرف و در بازار خارج از بورس (OTC) انجام می شود. بازار فارکس توسط یک شبکه جهانی بانک اداره می شود که در چهار مرکز عمده تجارت فارکس در مناطق زمانی مختلف پخش شده است: لندن ، نیویورک ، سیدنی و توکیو. از آنجا که مکان مرکزی وجود ندارد ، شما می توانید 24 ساعته در فارکس باشید و با آسودگی خیال به کسب درآمد از فارکس بپردازید.

کسب درآمد از طریق فارکس

 

بازار ارز چگونه کار می کند؟

بیشتر معامله گرانی که در مورد قیمت فارکس حدس می زنند قصد تحویل ارز را ندارند. در عوض آنها برای استفاده از حرکت قیمت در بازار پیش بینی نرخ ارز را انجام می دهند. فارکس یا ارز خارجی را می توان به عنوان شبکه ای از خریداران و فروشندگان توضیح داد که ارز را با قیمت توافق شده بین یکدیگر منتقل می کنند.

این وسیله ای است که افراد ، شرکت ها و بانک های مرکزی یک ارز را به ارز دیگر تبدیل می کنند – اگر تا به حال به خارج از کشور سفر کرده اید ، احتمالاً معامله فارکس کرده اید. در حالی که ارز زیادی برای اهداف عملی انجام می شود ، اکثریت قریب به اتفاق تبدیل ارز با هدف کسب سود انجام می شود.

میزان ارز تبدیل شده هر روز می تواند تغییرات قیمت برخی ارزها را بسیار بی ثبات کند. همین نوسانات است که می تواند فارکس را برای معامله گران بسیار جذاب کند: ایجاد شانس بیشتر برای سود بالا ، در عین حال افزایش خطر.

بسیاری از مردم تجارت ارز در بازار ارز (فارکس) را دوست دارند و به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از فارکس هستند زیرا برای شروع معاملات روزانه به حداقل سرمایه نیاز دارد. فارکس در طول هفته 24 ساعت شبانه روز معامله می کند و به دلیل اهرمی که توسط کارگزاران فارکس ارائه می شود ، سود بالایی دارد.تجارت فارکس می تواند بسیار بی ثبات باشد و یک تاجر بی تجربه می تواند مبالغ قابل توجهی را از دست بدهد.

کسب درآمد از فارکس را هم میتوان یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی یا به عبارتی دیگر کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه دانست ، البته که در کسب درآمد از فارکس شما باید باید آموزش ببینید در غیر این صورت به احتمال بسیار زیاد پول خود را از دست میدهید.مجله بامدادی ها همواره در رسیدن به این هدف به شما کمک خواهد کرد

در حال ارسال
نقد کاربر
( رای)

دیدگاهتان را بنویسید

سه × 1 =