تهیه کنندگی بدون پشیمانی به مایکل بی. جردن کمک کرد تا برای بازی در فیلم Creed 3 آماده شود

مایکل بی جردن در مورد چگونگی نقش او , تهیه کننده فیلم بدون پشیمانی به او کمک کرد تا برای کارگردانی فیلم آینده ، فیلم Creed 3 آماده شود.

مایکل بی. جوردن اخیراً در مورد اینکه چگونه نقش او به عنوان تهیه کننده در فیلم Creed 3 بدون پشیمانی به او کمک کرد تا خود را برای کارگردانی فیلم Creed 3 آینده آماده کند صحبت کرد. اقتباسی از رمان تام کلنسی به همین نام در سال 1993 ، پس از جان کلارک ، رئیس ارشد نیروی دریایی ایالات متحده ، پس از قتل همسر و فرزند متولد نشده توسط قاتلان روسی ، از مأموریت انتقام خارج شد.

جوردن نقش کلارک را بازی می کند ، و همچنین به عنوان تهیه کننده فیلم بازی می کند.جردن در هر دو فیلم Creed به عنوان عنوان Adonis Creed – پسر مرحوم Apollo Creed از مجموعه Rocky بازی کرد. اولین Creed توسط رایان کوگلر کارگردانی شد که پس از همکاری این دو در اولین کارگردانی Coogler ، ایستگاه Fruitvale ، جردن را وارد پروژه کرد. بعد از اینکه استودیوی مارول برای نوشتن و کارگردانی Black Panther از استودیوی مارگل استفاده کرد ، وی برای کارگردانی Creed II در دسترس نبود.

وظایف کارگردانی به استیون کپل جونیور سپرده شد در حالی که Creed II با استقبال منتقدان و موفقیت در گیشه روبرو شد ، بازگشت کپل نامشخص بود. سرانجام مشخص شد که خود جردن وظایف کارگردانی Creed III را بر عهده خواهد گرفت. این فیلم به عنوان اولین کارگردانی اردن بازی خواهد کرد.

فیلم Creed 3

جردن در گفتگو با Cinema Blend در مورد چگونگی روند تولید به او کمک کرد تا برای کارگردانی Creed III آماده شود. جردن در مورد چگونگی تغییر کل ذهنیت او از زمان شروع کارگردانی صحبت کرد. وی گفت که بیشتر از کاری که قبلاً انجام داده با “بدون پشیمانی” کار کرده است و این به او کمک می کند تا ایده داشتن در هر جنبه از یک فیلم را بدست آورد. نظر کامل وی را در زیر بررسی کنید:

منظورم این است که فکر می کنم الان که کارگردانی می کنم به همه چیز جور دیگری نگاه می کنم. من از بالا به پایین فکر می کنم من فکر می کنم تهیه کنندگی کاری است که من به طور طبیعی همیشه انجام داده ام ، اما حدس می زنم اکنون این کار با ظرفیت بیشتری انجام میشود. و وقتی تقریباً به عنوان کارگردان یک پروژه به دنبال جواب می گردید ، باید درباره همه چیز نظر داشته باشید.

من فکر می کنم این شما را بیشتر به سمت تولید در سطح دیگری سوق می دهد. بنابراین ، منظورم این است که ، حدس می زنم پاسخ دادن به سوال شما این باشد ، بله ، من بیش از آنچه که درگیر کار دیگری هستم بیشتر روی این پروژه کار می کنم.

همزمان با کارگردانی جردن ، وقتی سیلوستر استالونه اعلام کرد دیگر به عنوان راکی بالبوا در فیلم برنخواهد گشت ، تغییر بزرگ دیگری در فیلم Creed III مشخص شد. این اولین باری است که Balboa در هیچ فیلم مربوط به Rocky حضور نخواهد داشت. جوردن همچنین در مورد مفاهیم ساخت فیلم Creed بدون استالونه صحبت کرد و اظهار داشت که اگرچه راکی به معنای معنوی همیشه بخشی از حق رای دادن خواهد بود ، اما فیلم Creed 3 بیشتر به جلو بردن آدونیس و خانواده اش خواهد پرداخت.

در حالی که جردن ” فیلم Just Mercy ” در سال 2019 را تولید کرد ، نظرات او در مورد “بدون پشیمانی” اشاره به این دارد که او رویکرد فعالانه تری را در روند فیلم سازی دنبال می کند ، که احتمالاً با شروع فیلمبرداری فیلم Creed III در اواخر سال 2021 به او کمک خواهد کرد.

با برخی از بزرگترین کارگردانان دوران مدرن کار کرده و تحصیل کرده است ، توانایی های او به عنوان یک هنرمند بیش از بسیاری از کارگردانان فیلم اول خود جلا می یابد. اما ، تجربه عملی اجرای یک کار روزمره به عنوان تهیه کننده در فیلمی مانند بدون پشیمانی نیز دارایی ارزشمندی است که باید به عنوان کارگردان داشته باشید – و بدون شک به اردن در انجام وظایف خود در فیلم Creed III کمک خواهد کرد.

برای مطالعه بیشتر در مورد جدید ترین سریال ها و فیلم های جدید به بخش سینما و تلویزیون مراجعه بفرمایید.

در حال ارسال
نقد کاربر
( رای)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

هفده + یک =