فیلم کروئلا

بازیگران فیلم کروئلا ، تاریخ اکران ، تریلر ، دیزنی پلاس و هر چیز دیگری که می دانیم.

در اینجا همه آنچه تاکنون درباره فیلم Cruella می دانیم وجود دارد.

ما در حال تهیه یک فیلم کروئلا هستیم ، زیرا زمان آن فرا رسیده است که متن شعر نمادین “اگر او شما را نترساند ، هیچ شروری نخواهد کرد” را گسترش دهیم. بله ، Cruella de Vil ، یکی از شیاطین و شاخص ترین شخصیت های شرور دیزنی ، وقت خود را در کانون توجه قرار می دهد.

فیلم باشگاه مشت زنی

فیلم کروئلا

در سالهای اخیر ، دیزنی تمایل به بازسازی برخی از آثار کلاسیک خود را از جمله شاه شیر ، علاالدین و مولان ، به نام چند. این بار ، ما در حال یادگیری اصل منشأ یک شرور شیفته خز از 101 دالمی هستیم.

دیزنی در ابتدا فیلم اکشن Cruella De Vil را به طور زنده در سال 2013 اعلام کرد. سه سال بعد ، دیزنی گفت که اما استون برای بازی در نقش شخصیت اصلی انتخاب شده است. و اکنون ، با انتشار تریلر رسمی فیلم کروئلا ، می توانیم بگوییم که Cruella شخصیت شرور کلاسیک دیزنی را به شکلی Maleficent-esque ارائه می دهد.

فیلم هر نفسی که می‌کشی

اگر کنجکاو هستید که درباره فیلم کروئلا بیشتر بدانید ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد فیلم آینده بدانید جمع آوری کرده ایم ، از جمله تاریخ اکران ، بازیگران ، تحلیل تریلر و موارد دیگر. و اکنون که یک نگاه رسمی دزدکی نگاه داریم که دیزنی در طول گرمی ها به اشتراک می گذارد ، نمی توانیم با دیدن “ملکه پست” هیجان زده شویم.

تاریخ اکران فیلم کروئلا

تقریباً هشت سال پس از اعلامیه اولیه دیزنی ، سرانجام تاریخ انتشار داریم. همانطور که در تریلر اخیر تأیید شده است ، کرولا در تاریخ 28 مه 2021 وارد سینماهای ایالات متحده و انگلیس خواهد شد.

این فیلم در ابتدا قرار بود در دسامبر سال 2020 اکران شود ، اما به دلیل همه گیر شدن بیماری این فیلم به عقب رانده شد.

فیلم کروئلا در دیزنی پلاس

و درست مثل فیلم بیوه سیاه ، Cruella مستقیماً به Disney Plus Premier Access و همینطور سینماها می رود.

بازیگران فیلم کروئلا

در سال 2016 اعلام شد که غیر از ستاره لا لا لند ، خود اما استون ، کرولا دویل ، یکی از برجسته ترین شخصیت های منفی جهان دیزنی را به تصویر نمی کشد.

بعداً دیزنی اعلام کرد که برنده جایزه اسکار ، اما تامپسون ، همکار برنده جایزه اسکار ، که نقش اصلی دیگری را به عنوان بارونس بازی می کند ، نیز همراه خواهد بود.

طبق IMDB ، بازیگران بازسازی شده به شرح زیر است:

نقد فیلم سرگیجه

بازیگران فیلم کروئلا

استرانگ را به عنوان بوریس علامت گذاری کنید
پل والتر هاوزر در نقش هوراس
امیلی بیچام در نقش آنیتا
جوئل فرای در نقش جاسپر
کربی هاول-باپتیست در نقش تابیتا
جیمی دمتریو در نقش جرالد
تونی مک کارتی در نقش زندانی باند بودوس
جان مک کریا در نقش آرتی

پیش پرده رسمی فیلم کروئلا

در 17 فوریه 2021 منتشر شد. از آن زمان به بعد ، تقریباً 10 میلیون بازدید در YouTube جمع شده است.

در ابتدا ، این تریلر یک Cruella de Vil جوان مو مو را نشان می دهد که در مغازه لباس فروشی در دهه 1970 در لندن مرکزی ، جایی که احتمالاً با بارونس ملاقات می کند ، در حال قدم زدن است. با این حال ، همانطور که ویدیو پیشرفت می کند ، می بینیم که کرولا به آرامی به جنون می افتد ، ظاهری عجیب و غریب پیدا می کند و نگاه سیاه و سفید نمادین خود را به آنچه که به نظر می رسد یک رویداد در جامعه بالا است ، تکان می دهد.

همچنین به نظر می رسد که اوضاع برای کروئلا خیلی خوب پیش نمی رود ، با توجه به اینکه تریلر شامل چندین عکس از سیم کشی گرم ماشین و درگیر تعقیب و گریز با سرعت بالا است. نیازی به ذکر عکس های دور شدن سریع او از موتور اسکوتر و گریه نیست.

فیلم پرسی در مقابل جالوت

تماشای یك سری دیگر (AKA و تریلر دوم) در طول گرمی پخش شد كه كرولا جوان را به روشی جدید و ویوودن وستوود نشان می داد. در یک ویدیوی یک دقیقه ای ، دیزنی موفق شد بیش از آنچه تصور کنیم ، مد و لرزشی پانک به ما بدهد. ما شخصیت اصلی را در پایین ترین نقطه او دیدیم که در حال کار به عنوان یک خدمتکار با افرادی بود که به معنای واقعی کلمه هنگام کار روی او قدم گذاشتند. ما انگیزه و اشتیاق کرولا را برای کار بر روی طراحی های شخصی او برای ورود به دنیای بی رحمانه مد (جناس بازی) دیدیم. زیرچشمی نگاه کردن به طور قطع بازتاب The Devil Wears Prada را میپوشاند ، که ما را متعجب نمی داند که Aline Brosh McKenna پیش نویس اولیه فیلم را نوشت ، اما ما در عرض یک دقیقه به این موضوع خواهیم رسید.

طرح فیلم کروئلا

طبق اعلام دیزنی ، فیلم کروئلا در دهه 1970 در لندن “در میان انقلاب پانک راک” به وقوع می پیوندد ، جایی که یک هنرمند طراح موسیقی ، استلا (با تصویرگری اما استون) “مصمم است که با طراحی های خود نام خود را به دست آورد.”

دختر جوان با چند سارق که “اشتهای شرارت” او را دوست دارند دوست می شود. این گروه دوست داشتنی سپس به زندگی پرماجرای خود در لندن ادامه می دهند.

“یک روز ، استلا استایل برای مد توجه بارونس فون هلمن ، افسانه مد ، که به طرز وحشتناکی شیک و وحشتناک وحشی است ، جلب می کند. در خلاصه داستان آمده است: “رابطه آنها سیر وقایع و افشاگری هایی را به حرکت در می آورد که باعث می شود استلا طرف شرور او را در آغوش بکشد و به کرولا سرسخت ، شیک پوش و انتقام جویی تبدیل شود”.

و گرچه قبلاً تأیید شده است که فیلم کروئلا در مقایسه با راه اندازی مجدد سیستم ، پیش درآمد 101 Dalmatians خواهد بود ، دیزنی هنوز جدول زمانی را روشن نکرده است. با قضاوت از نسخه قابل توجهی قدیمی Cruella که در 101 Dalmatians می بینیم ، Cruella جدید می تواند حداقل 20 سال از فیلم اصلی انیمیشن دیزنی فاصله داشته باشد.
اگر چنین باشد ، بعید است که شاهد حضور شخصیت های محبوب خود مانند راجر ، پونگو ، پردیتا و 15 توله سگ شایان ستایش باشیم.

نقد سریال چرنوبیل

آنچه کنجکاو است این است که در لیست بازیگران ، امیلی بیچام در نقش آنیتا (یکی از شخصیت های اصلی 101 Dalmatians) وجود دارد ، بنابراین ما کاملاً مطمئن نیستیم که آیا دیزنی واقعاً قصد دارد طرح های فیلم جدید را به هم متصل کند.اگر چنین باشد ، بعید است که شاهد حضور شخصیت های محبوب خود مانند راجر ، پونگو ، پردیتا و 15 توله سگ شایان ستایش باشیم. آنچه کنجکاو است این است که در لیست بازیگران ، امیلی بیچام در نقش آنیتا (یکی از شخصیت های اصلی 101 Dalmatians) وجود دارد ، بنابراین ما کاملاً مطمئن نیستیم که آیا دیزنی واقعاً قصد دارد طرح های فیلم جدید را به هم متصل کند.

عوامل فیلم کروئلا

با دیدن اینکه چگونه نقش کرولا به سادگی مد را فریاد می زند ، از شنیدن این موضوع که آلین بروش مک کنا ، نویسنده فیلم نامه از Devil Wears Prada ، پیش نویس اولیه فیلمنامه را قبل از انتقال به کلی مارسل (پنجاه سایه خاکستری) نوشت ، تعجب نکردیم.

نگارش فیلمنامه بعداً به Jez Butterworth (Ford v Ferrari) ، Dana Fox (How to Be Single) ، Steve Zissis (Togetherness) و Tony McNamara (The Favorite) تحویل داده شد.

طبق اعلامیه ای از دسامبر 2018 ، فیلم Cruella به کارگردانی کریگ گیلسپی ، کارگردان I ، Tonya ساخته شده است. همچنین تأیید شد که فیلم توسط کریستین بور (کریستوفر رابین ، 2018) ، همراه با مارک پلات (لا لا لند ، 2016) و اندرو گان تولید شده است.

الگوهای رفتاری فیلم کروئلا

آنچه حتی بهتر است استقبالی است که از توییتر دریافت کرده است ، بسیاری از کاربران شباهت کرولا به هارلی کوین و حتی جوکر 2019 را برجسته می کنند:

جوکر (2019) کارگردان تاد فیلیپس || کرولا (2021) کارگردانی کریگ گیلسپی 20 فوریه 2021.

در حال ارسال
نقد کاربر
( رای)

دیدگاهتان را بنویسید

12 + 6 =