امروز برابر است با :4 مهر 1400
سریال A Chorus Line

سریال A Chorus Line

سریال A Chorus Line : رایان مورفی در مصاحبه ای با Deadline درباره اقتباس آتی فیلم نتفلیکس از فیلم “The Prom” با تهیه کنندگی “The Boys in the Band” و سریال های محدود آینده خود با محوریت “A Chorus Line” صحبت کرد. مورفی گفت فیلم “The Prom” سریعتر از آنچه تصور می کرد دور هم جمع شد. “بنابراین ، همه چیز در حد 2-1 اتفاق افتاد

“بنابراین ، همه این اتفاق در طی 1 الی 2 هفته اتفاق افتاد ، و سپس ما هفته آینده پیش تولید را شروع کردیم تا در ماه دسامبر فیلمبرداری کنیم. من هفته اول فوریه حقوق گرفتم و سپس در تاریخ 2 دسامبر مشغول تصویربرداری بودیم “بنابراین ، این فقط یکی از موارد عجیب و غریب بود که شما هرگز نمی توانید واقعاً بفهمید ،”

بیشتر بخوانید : بهترین فیلمهای آل پاچینو

معرفی سریال A Chorus Line

پیش تولید سریال A Chorus Line

“ما یک فرآیند پیش تولید بسیار طولانی داشتیم ، زیرا مجبور بودیم پیش از این برادوی را بسازیم ، اما این کاملاً شبیه کیسمت بود. این یک تجربه کاملاً عالی و آسان بود و واقعیت این است که همه آن را به یک شکل دیدند ، بسیار مشتاق بود ، مریل [استریپ] اولین کسی بود که بله گفت و همیشه لحن را تعیین می کند و می گوید ، “می دانید ، من فقط می خواهم کاری شاد انجام دهم. من همیشه از گریه خسته شده ام. من می خواهم کاری انجام دهم که جشن گرفته شود”.

مورفی در مورد اینکه چرا اکنون زمان مناسب برای “The Prom” زمان مناسب است ، گفت: “من می خواستم یک فیلم موزیکال واقعا بزرگ برای همه بسازم که در سنت موزیکال های بزرگ هالیوود است که دوست داشتم بزرگ شدم.”

بیشتر بخوانید :فصل پنج سریال Money Heist

“همه چیز ، از Singin ‘In The Rain گرفته تا شیکاگو تا Les Mis ، این موزیکالهای بزرگ و جسورانه برادوی که می توانید ستاره های بسیار خوبی در آنها بازی کنید و به همه اجازه دهید درخشش پیدا کنند و افراد جدیدی پیدا کنند و آنها را به جهانیان نشان دهند.

هنگامی که ما آن را می ساختیم من تصور نکنید که ما می دانستیم زمان آن بسیار عالی خواهد بود ، اما من فکر می کنم آنچه در حال حاضر در کشور می بینید افرادی است که حداقل سعی در جمع شدن دارند.

سریال Awake
بیشتر بخوانید

با سخنان مخالف کافی است ، گفتار مسموم. بیایید سعی کنیم یک آمریکا ، به ویژه ، و جهانی برای همه بسازیم ، و این همان چیزی است که The Prom درباره آن است. “

بیشتر بخوانید :فیلم سعادت

“پسران در باند” به عنوان نقطه ورود مورفی به دنیای اقتباس تئاتر برای فیلم عمل کرد. او گفت که به تازگی حق ساخت سریال A Chorus Line را دارد که در سال 2019 اعلام کرد.

“ما در حال تلاش برای رویکردی متفاوت با آن هستیم ، که سعی داریم سریال A Chorus Line را به عنوان یک سریال محدود برای Netflix انجام دهیم. کارگردان محبوب من برادوی در همه زمان ها ، تهیه کننده ، هر چه باشد مایکل بنت است. یک خط کر با همه موسیقی فوق العاده ، اما همچنین ایده چطور او یک خط کر را ساخته است؟ “

با مجله بامدادی ها همراه باشید تا از اخبار های جدید سریال A Chorus Line مطلع شوید

نویسنده و منتقد سینما