معرفی و نقد سریال ویچر

هرگز پیش از این جمله معروف خانم ژان برودی به حق و به اندازه زمانی که من درباره درام فانتزی جدید نتفلیکس سریال ویچر خواهم گفت به کار نبرده ام برای کسانی که این نوع سریال ها را دوست دارند . حال و هوای تالکینسکو هوا را متشنج می کند ، الف ها و کوتوله ها با دستی فاخر پراکنده می شوند و هر شخصیت 20٪ بیش از حد واکه ها یا بیش از حد صامت های بی صدا را از آن خود میکند.

سریال ویچر در هشت قسمت بر اساس کتاب های آندره ساپکوفسکی ، نویسنده لهستانی (و همچنین طرفداران بازی های ویدیویی معروف بر اساس همین داستان ها نیز شناخته شده است) ، داستان سنگین جلوه هایی از گرالت ریویا ، نژاد نادر هیولا را روایت می کند. شکارچیانی که به ویچر معروف هستند.

اینها موجودات خارق العاده جهش یافته ای هستند که در سرزمین شبه قرون وسطایی پرسه می زنند و مکان های لانه های هیولاها را می کشند و با استفاده از قدرت ویژه خود ، جانوران مختلف را می کشند Geralt’s first یک عنکبوت غول پیکر فوق العاده وحشتناک است که من برای آن آماده نبودم.

سریال ویچر

خوشبختانه ، گرالت توسط هنری کاویل ، یک صورت ناراحت کننده متصل به یک مرد و بزرگترین بازیگری که در حال حاضر کار می کند ، ایفای نقش میکند ، بنابراین مسابقه به زودی پایان می رسد.

کاراکتر گرالت ، بدبخت و ضعیف اگر ویچر را به خوبی ساخته باشد ، درگیر نبردی بین دو ملت جنگ طلب انسانی ، امپراتوری نیلفگارد و پادشاهی های شمالی می شود. در این مرحله شما را به خانم ژان برودی ارجاع می دهم. ماجراهای او زمانی آغاز می شود که لارس میکلسن به عنوان استرگوبور ، جادوگر و ناظر باغی قبل از لاپارسی پر از افراد برهنه ، او را مأمور کشتن شاهزاده خانم رنفری می کند.

به گفته استرگی-بوی کارگردان سریال The Witcher ، که به سرعت هاله هجوم قرون وسطایی را به خود می گیرد ، وی یکی از 60 دختری است که توسط یک اتفاق ملعون شده و به طور خطرناکی جهش یافته است. جادوگر فورچن برای اثبات نظریه خود بسیاری از آنها را کشته و کالبدشکافی کرده است.

جهش رنفری او را در برابر قدرتهای جادویی اش مصون می کند ، در صورتی که از خود می پرسید چرا خودش او را ترور نمی کند. همچنین ممکن است ایرنیک از خود مراقبت نکند و او همچنان مشغول نگهداری درختان میوه جاسازی شده بین اینترنت باشد. در هر صورت ، او می خواهد گرالت او را بکشد.

سریال ویچر

اما گرالت نیز بزرگ و بیدار است و با مردانگی سمی Streggy’s گرم نمی شود. وی گفت: “شر شیطانی است” ، وی با صداقتی كه آزادكار فقط می تواند تحسینش كند به كارفرمای بالقوه خود اطلاع می دهد. “بزرگتر ، کمتر ، مختلط. همه چیز یکسان است. ” آن صدایی که می شنوی ، هزار میمون است که از خستگی از مدفوع تایپ می کنند. از آنجا که این فقط اولین قسمت است ، نمی توان فکر کرد که این به خوبی نتیجه می گیرد.

تلاش هایی برای آگاهی وجود دارد: در یک زمان ، هنری ما به کسی می گوید که پیشگویی باید اتفاق بیوفت. این ایده خوبی نیست ، زیرا حد بسیار محدودی را که می توان گفت گرالت و گروه جادوگران و شاهزاده خانم های پرو-فمینیست می دانند ، کاهش می دهد. آن را مستقیم بنویسید ، فیلمنامه نویسان عزیز ، یا اصلاً آن را بازی نکنید.

همچنین برای آشنایی بیشتر با بهترین سریال های خارجی به این مطلب مراجعه بکنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
( رای)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

14 − دوازده =