سریال مندلورین

یک آزمون اساسی بوجود آمده است تا سریال مندلورین – بزرگترین مجموعه تلویزیونی اصلی در لیست راه اندازی سایت دیزنی – جای بگیرد.سریال بینظیر, هیولاها عالی هستند ، سفینه های فضایی عالی هستند ، روبات ها عالی هستند. مناظر: ایست میله بین گونه ها مبارزه می کند: crackin ‘. این نمایش گران قیمت میباشد – طبق گزارش ها یک قسمت سریال مندلورین 15 میلیون دلار (12.9 میلیون پوند) فروش داشته است.

در حالی که این جریان بدون وقفه از zingers چنین موفقیتی را یادآوری نمیکند ، بر اساس دو قسمت اول ، این موفقیتی است که دیزنی بدست آورده است. در صورت جدایی از یک سیاره خشک ، ما در جهان جنگ ستارگان هستیم که زمانی میان آخرین سه گانه اصلی ، Return of the Jedi و اولین دنباله JJ Abrams ، The Force Awakens قرار گرفته است.

فضا بسیار متشنج میباشد,از امپراتوری شیطانی تنها پنج سال گذشته است. در قسمت های خارجی کهکشان ، همه چیز بی حد و مرز و غیرقانونی است.

سریال مندلورین
ما شکارچی عناوین بازی را دنبال می کنیم ، که مانند Boba Fett در The Empire Strikes Back ، در پشت کلاه ایمنی پنهان شده است که چیزی از چهره او را نشان نمی دهد. این سقف جذابیت نمایش است: پدرو پاسکال ، بازیگر نقش اصلی ، محدود به گفتگو و حرکت است. ماندالوریایی ، نمایش و شخصیت ، اصلا جذاب نیست. اما پاسکال در حال بازی یک مزدور زاهد احساسی است. این نمایش قرار نیست جذاب باشد. این به معنای بینظیر بودن است.
در هر صورت ، با مقدمه ای پر زرق و برق دو چیز ثابت می شود که در آن ماندالوریایی یک سالن پر از اشرار را برای گرفتن یک موجود آبی چت و پرت که برای دستگیری به او پول داده شده است ، می فرستد. اول ، این یک غربی است. دوم ، پاسکال می تواند کارهای منصفانه ای را با گفتگو و حرکت انجام دهد. او مطمئناً آدم بدی است ، اما با شوخ طبعی هم بدبین و هدفمند است.

او Robocop است. او کلینت ایستوود است. او رایان گاسلینگ در درایو است. او در این مورد سر و صدا نمی کند و همچنین این سریال نیست ، زیرا یک کار بی حد و حصر و خارج از کتاب ، انسان ما را به یک پناهگاه مخفی می کشد

که با طوفان های سیاه و سفید در حال از بین رفتن است ، که مانند قدم زدن در یک باشگاه زیرزمینی در دهه 50 پاریس و پیدا کردن آن پر از نازی های لباس فرم. همچنین در آنجا وجود دارد … ورنر هرتزوگ!

سریال مندلورین
انتخاب هرتزوگ به عنوان مشتری ، یك شخص سلطنتی – و در واقع امپراطوری – كه نمی خواهید برای او كار كنید ، اعلام می كند كه ماندالوریایی از هرگونه تصمیم خلاقانه تحت لوای جنگ ستارگان از گرفتن قمار و پرمخاطره نمی ترسد.

این اولین باری است که پیروز می شود ، زیرا عجیب و غریب کشنده هرتزوگ به عنوان فویل ماندالوریان توسط نیک نولته به عنوان صدای کشاورز بخار کوئیل ، بازمانده از جک بوت امپراتوری جایگزین می شود. عبارت واضح او – “من صحبت کردم” – هوای یک معلم تاریخ زبان انگلیسی را به او می بخشد که فرماندهی کلاس را بدون زحمت ادامه می دهد.

سپس نولته باتوم را به Taika Waititi به عنوان IG-11 می سپارد ، یک شاگرد پاچه خواری که باسنش می تواند 360 درجه چرخش داشته باشد و وقتی که او و مندی وارد یک مخمصه بوچ کسیدی می شوند تهدید به تخریب خود می کند.
بهترین آفرینش سریال مندلورین پیچ و تاب در انتهای قسمت اول ، در رسانه های اجتماعی پیش از آن ایجاد شد (از زمان دیزنی + و این نمایش که در ماه نوامبر در آمریکا آغاز شد). کودک ، بلافاصله توسط طرفداران ، مانیتور واضح Baby Yoda را دریافت کرد ، معلوم شد که یک معدن غیرقانونی است که کل مجموعه در آن تبدیل خواهد شد.

شکارچی فضل ما باید از یک کودک 50 ساله کوچک ، بیش از حد زیبا (سن گونه ها با نرخ های مختلف ، نمی دانم) مراقبت کند ، که گهواره شناور نمونه دیگری از Favreau با استفاده از فناوری اثرات پیشگامانه آینده است با چیزی ساده اما عمیقا راضی کننده.
در قسمت دو ، که کاملاً به Mandalorian اختصاص داده میشود و خودش را از چنگال جواز آزار دهنده و دزد خلاص کرده است ، ما می بینیم که یک کودک نوپا و کوچک گوش بزرگ از Yoda قادر به انجام آن میباشد ،

همانطور که قدرت به ما می پیوندد و ما بازگشت به فولکلور آشنای فیلم جنگ ستارگان. اما این کمکی میباشد که سریال اطمینان میدهد که آن را کنار بزنیم. سریال مندلورین برای مقاومت در برابر خونسردی بسیار مقاومت دارد.

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با بهترین سریال های خارجی به این بخش سری بزنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (1 رای)

فیلم Eternals

فیلم Eternals

4 اردیبهشت 1400
فیلم یک شب در میامی

فیلم یک شب در میامی

6 اردیبهشت 1400
نقد فیلم پدر

نقد فیلم پدر

31 فروردین 1400
نقد فیلم اکشن nobody

نقد فیلم اکشن nobody

27 فروردین 1400

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

4 × 1 =