صفحه اصلی > معرفی سریال : سریال پسران

سریال پسران

سریال پسران

سریال پسران یک مجموعه تلویزیونی استریم ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط اریک کریپک برای Amazon Prime Video ساخته شده است. بر اساس کتاب کمیکی به همین نام توسط گارت انیس و داریک رابرتسون ، که در ابتدا توسط DC Comics تحت اثر Wildstorm قبل از انتقال به Dynamite Entertainment منتشر شد.

این تیم تیم هوشیار مشهور هنگام مبارزه با افراد فوق العاده قدرت که از توانایی های خود سو abuse استفاده می کنند ، پیروی می کند. در این مجموعه بازیگران گروهی متشکل از کارل اوربان ، جک کوئید ، لاز آلونسو ، تومر کاپون و کارن فوکوهارا به عنوان هواداران تیتراژ و آنتونی استار ، ارین موریارتی ، دومینیک مک الیگوت ، چیس کرافورد ، جسی تی اوشر و ناتان میچل به عنوان اعضای گروه هستند. “هفت” ، یک گروه ابرقهرمانی رسمی است که توسط مجتمع Vought International اداره می شود.

بیشتر بخوانید : فصل دوم سریال Blown Away

تاریخ پخش سریال پسران

اولین بار در 26 ژوئیه 2019 این سریال به نمایش درآمد. این سریال به دلیل نویسندگی ، خط داستانی ، شوخ طبعی و بازیگران بازیگران ، به ویژه اوربان و استار مورد تحسین قرار گرفته است. پیش از شروع نمایش ، آمازون The Boys را برای فصل دوم تمدید کرد که اولین نمایش آن در 4 سپتامبر سال 2020 انجام شد. فصل سوم نیز سفارش داده شده و یک سریال اسپین آف در حال ساخت است

معرفی سریال پسران

خلاصه ای از سریال پسران

پسران در جهانی قرار دارند که افراد ابرقدرت توسط عموم مردم به عنوان قهرمان شناخته می شوند و برای شرکت قدرتمند Vought International کار می کنند که از آنها بازاریابی و درآمدزایی می کند. در خارج از شخصیت های قهرمانانه خود ، بیشتر افراد متکبر و فاسد هستند. این مجموعه در درجه اول بر روی دو گروه تمرکز دارد: هفت ، تیم برتر ابرقهرمانان Vought و پسران هم نام ، هوشیارانی که به دنبال سقوط Vought و ابرقهرمانان فاسد آن هستند.

بیشتر بخوانید : فصل دوم سریال bonding

پسرها توسط بیلی باچر هدایت می شوند ، كه همه افراد ابرقدرت را حقیر می شمارد و هفت ها توسط میهن پرست خودشیفته و خشن هدایت می شوند. در ابتدای این سریال ، پسران پس از اینكه یك عضو از هفت به طور تصادفی دوست دختر خود را كشت ، به هیو كمبل پیوست ، در حالی كه هفت نفر با آنی ژانویه ، یك قهرمان جوان و امیدوار همراه می شوند و مجبور می شوند با حقیقت در مورد افرادی كه او را تحسین می كند روبرو شوند.

سریال راه آهن زیرزمینی
بیشتر بخوانید

از دیگر اعضای هفت می توان به ملکه مأیوس ناامید ، A-Train معتاد به مواد مخدر ، دیپ ناامن ، سیاه نوآر مرموز و استورم فورنت برتری طلب سفید اشاره کرد. پسران توسط برنامه ریز تاکتیکی Mother’s Milk ، متخصص اسلحه ، فرانسوی و آزمودنی ابرقدرت کیمیکو جمع می شوند. ناظر بر هفت ، مادلین استیلول مدیر اجرایی Vought است که بعداً توسط اشلی بارت ، تبلیغات تبلیغاتی ، جانشین وی می شود.

فصل اول درگیری اولیه بین پسران و هفت نفر را به تصویر می کشد ، انگیزه ای که بوچر معتقد است میهن پرست باعث ناپدید شدن همسرش بکا شده است. در حالی که Homelander و Stillwell برای دریافت حمایت دولت از ابرقهرمانها توطئه می کنند ، پسران با کشف اسرار Vought سعی در جلوگیری از آنها دارند. هوگی و آنی که در ابتدا از وابستگی های یکدیگر بی خبر بودند ، هنگامی که وارد یک رابطه عاشقانه می شوند ، علی رغم بی اعتمادی بوچر به او ، درگیری را به هم می زنند.

در فصل دوم ، پسران به تلاش خود برای شکست Vought علی رغم اینکه توسط دولت تحت تعقیب بود ، ادامه می دهند. تحول جدیدی در این درگیری بوجود می آید وقتی که بوچر می فهمد وودت بکا را با پسری ابرقدرت که پدرش هم میهن است اسیر می کند. در حالی که قصاب تلاش می کند تا همسرش را نجات دهد ، استورم فورنت پیام برتری طلبی سفید خود را در سراسر هفت ترویج می کند ، و تلاش می کند تا میهنپرست ابرقدرت ها را به سلطه جهانی برساند.

بیشتر بخوانید : سریال High Fidelity

بازیگران و شخصیت ها سریال پسران

کارل اوربان در نقش ویلیام “بیلی” بوچر – رهبر پسران و اپراتور سابق SAS که به همه افراد دارای ابرقدرت اعتماد ندارد. او نسبت به میهن پرست كه به اعتقاد او مسئول ناپدید شدن همسرش است ، نفرت خاصی دارد.

جک کوید در نقش هیو “هوگی” کمپبل جونیور – یک عضو غیرنظامی پسران که پس از کشته شدن دوست دخترش رابین توسط A-Train به گروه می پیوندد.

آنتونی استار در نقش جان / وطن – رهبر فوق العاده قدرتمند هفت. در زیر چهره عمومی خود به عنوان یک قهرمان نجیب ، او خودشیفته ، سادیست است و به فکر رفاه کسانی که برای حفاظت از آنها اعتراف می کند ، اهمیت چندانی ندارد.

نیوکمپ ؛ پربیننده‌ترین سریال کمدی چند ماه اخیر در فیلیمو
بیشتر بخوانید

باریگران سریال پسران

ارین موریارتی در نقش آنی ژانویه / ستارلایت – یک ابرقهرمان مسیحی متعصب ، نور ساطع و عضو هفت. وی که یکی از معدود افراد ابرقدرتی است که در کمک به مردم صادق است ، پس از اطلاع از شخصیت واقعی آنها ، وفاداری خود را به هفت نفر زیر سوال می برد.

دومینیک مک الیگوت در نقش مگی شاو / کوئین مایو ، یکی از اعضای باسابقه هفت با قدرت بدنی و مقاومت بالا. اگرچه او زمانی می خواست از زندگی بی گناهان محافظت کند ، اما ناامید شده و از فرسودگی شغلی رنج می برد.

بیشتر بخوانید : فیلمهای آلفرد هیچکاک

جسی تی آشر در نقش رگی فرانکلین / A-Train  – عضو سریع السیر هفت. او مصمم است که وضعیت خود را به عنوان سریع ترین سرعت دهنده حفظ کند و در نتیجه به اعتیاد به ترکیب V معتاد شود.

Laz Alonso به عنوان Marvin T. Milk / شیر مادر – عضوی از پسران مسئول سازماندهی و برنامه ریزی عملیات آنها. او که سابقاً پزشک پزشکی در سپاه تفنگداران ایالات متحده بود ، انگیزه وی را پدر وكیلش گرفته است كه هنگام تلاش برای سرنگون كردن ووج ، خود را به مرگ كشته است.

Chace Crawford در نقش کوین Moskowitz / The Deep  – عضوی از هفت نفر که توانایی برقراری ارتباط با آبزیان و تنفس در زیر آب را دارد. سایر اعضای هفت به دلیل موقعیتی که به عنوان قهرمان آبزیان گروه دارد ، مورد تحقیر سایر اعضای هفت قرار می گیرند. صدای پاتون اسوالت صداش در میاد.

تامر کاپون در نقش سرژ / فرانسوی – یکی از اعضای قاچاقچی اسلحه پسران و بین المللی که در مهمات ، مهمات ، نفوذ و ارتباطات مهارت دارد. وی پس از مجبور شدن برای پیوستن به محافظت از دوستان جنایتکار خود ، به دنبال رستگاری برای جنایات گذشته خود در حالی که با Vought مبارزه می کرد.

کارن فوکوهارا در نقش کیمیکو میاشیرو / زن – عضوی لال پسران با قدرت تقویت شده و بهبودی احیا کننده است که از طریق زبان اشاره صحبت می کند. به عنوان بخشی از طرحی برای ایجاد تروریست های ابرقدرت ، به صورت ناخواسته به وی کامپوند V تزریق شد ، وی پس از نجات پسران به وی پیوست.

نقد سریال صحنه‌هایی از یک ازدواج
بیشتر بخوانید

نیتان میچل در نقش Black Noir – عضوی ساکت از هفت نفر که دارای قدرت و چابکی فوق بشری است و ظاهر فیزیکی خود را در پس یک لباس تاریک پنهان می کند.

بیشتر بخوانید : فیلم روانی

الیزابت شو در نقش مادلین استیلول (فصل 1 ؛ فصل مهمان 2) – معاون کاریزماتیک و مکرر مدیریت قهرمان در Vought International.
کولبی مینیفی در نقش اشلی بارت (فصل 2 – در حال حاضر ؛ دوره تکرار شده 1) – تبلیغاتی برای Vought International که بعدا جانشین استیلول می شود.

نقد سریال پسران

Aya Cash در نقش Klara Risinger / Liberty / Stormfront  (فصل 2) – اولین سوژه موفق Compound V و عضو The Seven با چندین توانایی ، از جمله توانایی تخلیه انرژی سوزان از دستان او. او که یک نازی سابق است ، نسبت به اقلیت ها و افراد بدون ابرقدرت تعصب متعصبانه دارد. کش (که یهودی است) در مصاحبه ای اشاره کرد که “صادقانه بگویم ، مبادله جنسیت (از طنز) نگرانی کوچکتری نسبت به این واقعیت است که من در بازی با یک متعصب سفیدپوست ، نژادپرست نژاد پرست” ، با اشاره به اینکه او در واقع نامه نفرت از وی دریافت کرده است در مورد به تصویر کشیدن شخصیت نازی میباشد

تاریخ انتشار سریال پسران

در تاریخ 26 سپتامبر 2018 ، پوستر رسمی این مجموعه منتشر شد.در 5 اکتبر 2018 ، همزمان با پانل سریال در سالانه طنز نیویورک ، پیش پرده تبلیغاتی سری منتشر شد. در 24 ژانویه 2019 ، پیش نمایش تبلیغاتی دیگری از طریق حساب رسمی توییتر ست روگن منتشر شد. پس از پخش تیزر دیگری ، این سریال در تاریخ 26 جولای 2019 به نمایش در آمد.

در 22 ژوئیه ، Slipknot تک آهنگ جدیدی به نام “Solway Firth” را با یک موسیقی ویدیویی همراه با کلیپ ها و صوتی از نمایش منتشر کرد. در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 ، اعلام شد که فصل دو در 4 سپتامبر 2020 آغاز به کار می کند ، 3 قسمت اول بلافاصله در دسترس هستند و بقیه به صورت هفتگی پخش می شوند. پیش پرده رسمی فصل دوم در 4 آگوست 2020 منتشر شد.

بیشتر بخوانید : سریال The Last Dance

یک فیلم کوتاه همراه با عنوان قصاب بین فصل اول و دوم در 10 سپتامبر سال 2020 اکران شد ، و کارل اوربان در نقش خود به عنوان بیلی باچر تکرار کرد.شخصیت های The Boys همچنین در اپیزودی از Death Battle با حمایت Prime Video ظاهر شدند که در 17 سپتامبر 2020 منتشر شد.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.