امروز برابر است با :19 بهمن 1401
8 سایت کاربردی

8 سایت کاربردی

8 سایت کاربردی

با سلام امروز می خواهیم  8 سایت کاربردی را به شما معرفی کنیم امیدوارم کاربردی باشه و لذت ببرید پس باما همراه باشید.

8 سایت کاربردی

1)Compressor.io

اگر می خواهید برای کسی عکسی را ارسال یا در وب سایتی آپلود کنید، ولی حجم عکس زیاد است، کافی است به سراغ این وب سایت بروید. این سرویس رایگان بدون کم کردن کردن کیفیت عکس، حجم آن را چند برابر کاهش میدهد.

2)asoftmurmur.com

در این وب سایتی کاربردی که در آن می توانید با حرکت چند اسلایدر،صدای آرامش بخش مدنظرتان را ایجاد کنید. برای مثال: می توانید با حرکت اسلایدر باران و رعدوبرق، حس کارکردن در روز بارانی را شبیه سازی کنید

3)ninite.com

این وب سایت سرویسی رایگان استکه همه ی نرم افزارهای مورد نیازتان را هم زمان روی کامپیوتر یا لپ تاپتان نصب میکند کافی است فهرست نرم افزارهای دلخواهتان را انتخاب کنید. سپس همه ی آن را هم زمان روی سیستم شما نصب می کند.

4)remove.bg

اگر به شیوه دوربری در فتوشاپ تسلط ندارید و می خواهید پس زمینه تصاویر خود را تغییر دهید، این وب سایت این کار را برایتان فقط با یک کلیک و به بهترین شکلممکن انجام می دهد.

5)textfac.es

این وب سایت شامل شکلک های یونی کد است که می توانید در جاهای مختلف مثل چت با دیگران و بایو اینستاگرام و در بخش کامنت های وب سایت های مختلف استفاده کنید.

6)tiii.me

اگر برایتان سوال است که چقدر طول می کشد تا همه قسمت های یک یا چند سریال را ببینید، کافی است نام سریال را در این وب سایت وارد کنید.

7)how-old.net

اگر برایتان سوال بود که از نظر دیگران چند سال دارید، کافی است عکس سلفی از خودتان در این وب سایت آپلود کنید. این وب سایت را شرکت مایکروسافت راه اندازی کرده است و به کمک هوش مصنوعی، سن شما را تخمین می زند.

8)factslides.com

این وب سایت یکی از مراجع جذاب برای افزایش معلومات عمومی به شمار می آید. در این وب سایت، نزدیک به ۱۰ هزار حقیقت به صورت اسلایدر نوشته شده است که می توانید با خواندن آن ها معلومات عمومی تان را افزایش دهید.البته این وب سایت به زبان انگلیسی است.

ایجاد وکتور بال فرشته در ایلاستریتور
بیشتر بخوانید

می توانید اموزش های بیشتر را در بخش اموزش گرافیک ببینید.

اموزش های بیشتر را در پیج اینستاگرام Graphic_zahra دنبال کنید.

اشتراک گذاری

نویسنده و منتقد سینما