امروز برابر است با :14 بهمن 1401
گل آرایی در مازندران

گل آرایی در مازندران

گل آرایی خیلی فراتر از قرار دادن ساده یک دسته گل در گلدان و پر کردن آن با آب است. یادگیری اصول گل آرایی به شما کمک می کند یک گلدان ساده از گل ها را کنار هم قرار دهید تا زیبا ، حرفه ای و باکلاس به نظر برسد. در این دوره شما می خواهید اصول تنظیم گل را از ابزارهای اساسی مورد نیاز ، تا چگونگی آمادگی برای یک رویداد بزرگ یاد بگیرید و بتوانید آن را با اطمینان انجام دهید.

گل آرایی در مازندران

گل آرایی در مازندران

در این دوره شما با عناصر و اصول طراحی ، نحوه استفاده از گل و شاخ و برگ موجود در منطقه و مکانیک چیدمان گل در گلدان ، چیدمان کف گل و به عنوان دسته گل دستی آشنا خواهید شد. شما خواهید آموخت که چگونه یک دسته گل تخت کلاسیک و ژست های دست بسته و همچنین دسته گلهایی را که در انواع ظروف مانند سبد ، جعبه و کیف چیده شده اند ، بیاموزید.

دیگر فکر نکنید که قوانین سختی در مورد ایجاد تزیینات گل زیبا وجود دارد. بیاموزید که در هنگام خلق یک اثر هنری گلدار به بینش خود اعتماد کنید. به معنای لذت بردن از گلها – توسط شما و افرادی که دوست دارند آنها را دریافت کنند. پس از اتمام این دوره ، توانایی و اعتماد به نفس ایجاد تدارکات گل برای انواع رویدادها ، از مهمانی چای روز مادر گرفته تا یک عروسی ساده و زیبا را خواهید داشت.

گل آرایی و بادکنک آرایی در استان مازندران جزوهنرهای بسیار ظریف و با ظرافت میباشد که اکنون به یک بیزنس و کاری بسیار حرفه ای تبدیل شده است و توانسته است اشخاص بسیاری را جذب خود بکند.  در جهان امروز در دوره زندگانی افراد در طبقات مختلف متنوع ترین مراسمات در حال برگزاری میباشد. پس زیبا سازی محیط و آراسته کردن همراه با گل آرایی و بادکنک آرایی از ملزومات یک مراسم و یا فستیوال میباشد.

سایت بامدادی ها با شناخت کامل از تیم گل آرایی و سفره عقد آوا تضمین میکند همکاری با این تیم به یک خاطره شگفت انگیز برای شما تبدیل خواهد شد.

سفره عقد و گل آرایی آوا
طراح و مجری مراسمات عقد،بله برون،تولد،تم فرمالیته
گل آرایی مجالس عروسی
دسته گل و ماشین عروس و..
اجرا در کل استان مازندران
با مدیریت :کاظمی ۰۹۹۰۷۰۷۷۸۸۹

1 یک نظر

  1. پریسا علیزاده پاسخ

    پیجشونو دیدم عالیه کاراشون، برای مراسم عقدم میخوام، ممنون از معرفیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =