امروز برابر است با :11 مهر 1401
Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

عکاسی خود را با Adobe Photoshop تغییر شکل دهید. تصاویر را برش دهید و ترکیب کنید ، رنگ ها را تغییر دهید و عکس های خود را در هر زمان و هر مکان افزایش دهید. کارهای خود را از طریق رسانه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را برای ویرایش پیشرفته عکس به دسک تاپ خود به Photoshop CC ارسال کنید.

می توانید اموزش های بیشتر را در بخش اموزش گرافیک ببینید.

اموزش های بیشتر را در پیج اینستاگرام Graphic_zahra دنبال کنید.

• بخش هایی از تصاویر خود را برش داده و حذف کنید یا چندین عکس را با هم ادغام کنید.
• به طور یکپارچه عکس ها را با هم ترکیب کنید تا تصاویر سرگرم کننده یا سورئال ایجاد کنید.
• رنگها و کنتراست را تنظیم کنید یا FX Looks (فیلترها) را از پیش تعیین شده روی تصاویر خود اعمال کنید. با لمس انگشت خود ، کل تصویر یا فقط بخشی را تقویت کنید.

بیشتر بخوانید : چگونگی استفاده از Roughen در ایلاستریتور

• ویرایش غیر مخرب یعنی عکسهای اصلی شما بکر و دست نخورده بمانند.
• به سرعت و به آسانی کارهای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 Adobe Photoshop

به ابر خلاقیت متصل شوید

عاشق عکاسی هستید؟ طرح خلاق ابر ابری را ببینید. این به شما Lightroom و Photoshop ، قدرتمندترین ابزار ویرایش در اطراف ، می دهد. با Creative Cloud می توانید فایل های فتوشاپ را در Mix باز کرده و ویرایش کنید و ترکیبات را برای تصحیح بیشتر – لایه ها ، ماسک ها و همه به Photoshop CC ارسال کنید. یا تصاویر Lightroom را باز و مخلوط کنید. و همه ویرایش های شما در همه رایانه ها و دستگاه های شما همگام سازی می شود. در تلفن Android خود تغییری ایجاد کنید ، در رایانه نشان داده خواهد شد. با طرح Creative Cloud Photography ، عکاسی خود را بیشتر پیش ببرید.

بیشتر بخوانید : روتوش صورت در فتوشاپ

 Adobe Photoshop

شناسه ADOBE

برای Adobe ID از طریق Mix به صورت رایگان ثبت نام کنید. برای پیگیری خریدها ، عضویت ، به روزرسانی ها و آزمایشات برنامه ها و خدمات Adobe از Adobe ID خود استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای ثبت محصولات ، پیگیری سفارشات ، تماس با پشتیبانی Adobe و شرکت در تالارها و رویدادهای Adobe استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : ترسیم یک گل هندسی با ایلاستریتور

اتصال به اینترنت و شناسه ADOBE مورد نیاز است

سرویس های آنلاین Adobe ، از جمله سرویس Cloud Adobe Creative فقط برای کاربران 13 ساله و بالاتر در دسترس است و نیاز به ثبت نام و توافق با شرایط اضافی و سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین Adobe در http://www.adobe.com/special/misc/privacy.html . خدمات آنلاین Adobe در همه کشورها یا زبانها در دسترس نیستند ، ممکن است نیاز به ثبت نام کاربر داشته باشد و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر یا قطع شود.

نویسنده و منتقد سینما