امروز برابر است با :8 مرداد 1400
10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت

10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت

10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت

10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت : فیلم مورتال کمبت همیشه به علت مرگ و میرهایش شناخته می شد ، بنابراین مناسب است که فیلم جدید 2021 دارای موارد خارق العاده ای باشد که به صفحه نمایش بزرگ آورده شده است.در این مطلب به 10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت میپردازیم.همچنین میتوانید نقد فیلم مورتال کمبت را مطالعه بفرمایید.

فیلم Mortal Kombat سرانجام به سینماها و HBO Max مسئول پخش این فیلم بود. فیلم مورتال کمبت از شخصیت های نمادین و قدرتمند ، آغاز مورد انتظار یک جهان جدید سینمایی و رتبه بندی سخت R برخوردار است. با این رتبه بندی ، كانو نه تنها تقریباً در هر جمله بمب F می اندازد ، بلكه عاملی كه باعث افتخار بازی ها شده نیز وجود دارد.

راه اندازی مجدد بازی Mortal Kombat در سال 2021 قطعاً منشأ آن را بخاطر می آورد و مسئله ای را که حتی طرفداران فیلم 1995 به وجود آوردند ، عدم وجود مرگ و میر وفادار به بازی بود. راه اندازی مجدد با مرگ و میرهای خود تمام می شود و بهترین قسمت این است که آنها همیشه منحصر به فرد هستند و به خوبی اجرا می شوند.

1.کلاهبرداری – کونگ لائو

کلاهبرداری - کونگ لائو

این کار با تلاش نیتارا برای حمله غافلگیرانه به کونگ لائو آغاز می شود. راهب شائولین آماده شده و از حرکت برای بالا بردن خود استفاده می کند. در همین حال ، او کلاه لبه دار خود را به زمین می فرستد ، جایی که مثل اره برقی شروع به چرخیدن می کند. کونگ لائو نیتارا را به زمین میکوبد ، لبه بین چشم هایش قرار دارد تا او را کاملا از وسط خرد کند. قبل از جهش خون و گوشت به تمام صورتش پاشیده می شود. او کلاه خود را به او احضار می کند ، و سپس با ادعای صحیح “پیروزی بی عیب” کار را تمام می کند. این همه چیز است که باعث مرگ و میر بزرگ است. این عارضه عجیب و غریب اما در عین حال احشایی است که می تواند کسی را بیمار کند. یک خط توسط Max Huang فوق العاده تحویل داده می شود و به عنوان ترکیبی از مرگ و میرهای او از Mortal Kombat 9 و Mortal Kombat X.

فیلم پیک‌نیک در هنگینگ راک
بیشتر بخوانید

2.انتقام – عقرب

انتقام - عقرب

این کاراکتر از Bi-Han AKA Sub-Zero بسیار شرورتر و شایسته نفرت عقرب بود. به همین دلیل دیدن عقرب و کول بی رحمی قبل از اینکه کول آن را به عهده عقرب بگذارد تا او را به پایان برساند ، بسیار راضی کننده است. عقرب در حالی که بخشی از صورتش به اسکلت تبدیل می شود ، یک جت شعله را از دهان خود باز می کند. او Sub-Zero را کاملاً تفت می دهد تا جایی که تنها یک جسد سوخته است. یک واقعه معروف دیگر که به اولین بازی Mortal Kombat که ساخته شده است بازمی گردد.

3.Unleashing The Beast – لیو کانگ

Unleashing The Beast - لیو کانگ

یکی درگیر 10 مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت , مبارزه دیگری که بازی ها را گرامی می دارد. لیو کانگ ابتدا دوچرخه سواری نمادین را برای فرستادن کبال به داخل گودال تار انجام می دهد و او را از استفاده از سرعت فوق العاده خود بازمی دارد. لیو کانگ با استفاده از pyrokinesis خود برای ایجاد یک اژدهای غول پیکر ساخته شده از شعله وحشی خود را نشان می دهد. این کابل را گاز می گیرد و سپس مرحله به زمین می رود و سرعت دهنده بد را سوزاند. کبال جلو می رود اما تسلیم زخم هایش می شود و در گودال می افتد. لیو کانگ در حال حاضر شایسته تشویق در آنجا است اما در هنگام مرگ کبال کلمه کامل را می گوید: “مرگبار”.

4.تشویق صاعقه – جاکس

تشویق صاعقه - جاکس

جکس با بازوهای بیونیکی با قدرت آرکانا در صحنه معروف Pit از بازی ها ، ریکو را به بازی می گیرد و این یک مبارزه خونین به پا میکند. بازوهای فلزی باعث از بین رفتن قطعات و تکه های صورت ریکو و لک شدن انگشتان جکس با خون می شود. در این مرحله ، جکس می تواند ریکو را با اسپایک بالا بیاورد و طرفداران آن را دوست داشته باشند.

در عوض ، جکس یک فاتالیتی را که از اولین بازی خود در بازی اصلی Mortal Kombat II برداشته شد ، انجام می دهد. او دستهای فلزی خود را روی سر ریکو می کوبد. درست مثل بازی ، سر در چشمه گوشت و خون منفجر می شود. Jax حتی یک بازی آستر یک خطه برای پایان دادن به آن درست مثل بازی های جدیدتر می گیرد.

فیلم مرید
بیشتر بخوانید

5.کشتار لین کوئی – عقرب

کشتار لین کوئی - عقرب

فیلم مورتال کمبت هیچ وقت چیزی را از دست نمی دهد زیرا بعد از اینکه هانزو هاساشی AKA Scorpion خانواده اش را مرده یافت ، عصبانیت خود را آزاد می کند. Scorpion با استفاده از یکی از شاخص ترین سلاح های Mortal Kombat: کونای ، قاتلین لین کوئی را از بین می برد. کار دوربین عالی است ، کشتارها بی رحمانه است ، هیرویوکی سانادا فیزیک را ناخن می زند و گور برخی از احشای ترین است. این کار حتی در حالی انجام می شود که عقرب حمله نیزه معروف خود را انجام می دهد و دشمنی را به سمت خود می کشد.

6.چشم برای چشم – تیغه سونیا

چشم برای چشم - تیغه سونیا

البته کانو به مبارزان Earthrealm که به درگیری های بزرگ بین آنها و Outworld منجر می شود خیانت می کند. سونیا و کانو در مقر سونیا می جنگند و کانو با استفاده از قصر خود: لیزرهای چشم. کانو او را در یک محاصره قرار می دهد و به او تمسخر می کند و نشان می دهد که چقدر بی مصرف است. سونیا یک گنوم چمن را برداشته و دقیقاً به چشم او می زند. این کارما نه تنها کامل است بلکه شخصیت را برای به دست آوردن امضای چشم بیونیک خود تنظیم می کند. امیدوارم که این یک پایان دائمی برای کانو نبود زیرا طرفداران او را یکی از بهترین شخصیت ها می دانستند.

7.شنک شوکان – کول یانگ

شنک شوکان - کول یانگ

کول یانگ برای نجات خانواده اش از حمله پرنس گورو ، طوفان خود را آزاد می کند. این یک زره طلایی و یک جفت شمشیر تونف به او می دهد. زره پوش آسیب را جذب می کند و آن را به قدرت برای کول تبدیل می کند. با استفاده از این ، او یکی از دستهای Goro را قطع میکند  ، شکمش را به هم می زند ، آنرا ورقه ورقه می کند و سپس با ضربه چاقو به چشم او Goro را تمام می کند.

برای شخصیت منحصر به فرد ، بسیار گرافیکی با برخی از انیمیشن های فوق العاده زیبا روی زخم های گورو و تأثیرگذار. یک مرگ عالی برای یک شخصیت جدید مانند Cole و در کنار بسیاری از مرگبارهای مرگبار Mortal Kombat 11.

فیلم داستانی از عشق و آرزو
بیشتر بخوانید

8.مرد روح – شانگ تسونگ

مرد روح - شانگ تسونگ

در یک پیچ و تاب شوک آور ، کونگ لائو با وجود دزدی نمایش ، توسط شانگ تسونگ کشته می شود. شانگ تسونگ از چین هان به نقل از خط مشهور ابداع شده توسط نسخه 1995: “روح تو مال من است!” او کونگ لائو را درست به سمت خود آورده و سپس از قدرت خود برای بلعیدن روح خود استفاده می کند. مرگ و میر در شوک دادن بیننده موثر است اما فاقد هر نوع عامل گور است. نزدیکترین چیز این است که بدن کونگ لائو پژمرده شده و پوسته شود.

9.Rings Of Arcana – Sonya Blade

Rings Of Arcana - Sonya Blade

این مرگ و میر در واقع دومین مرتبه متوالی سونیا بلید است. پس از اینکه سونیا به قدرت آرکانا خود پی برد ، برای کمک به کول یانگ در مبارزه با Mileena می شتابد. با احترام به بازی ها ، سونیا حلقه های صورتی رنگی را از مچ دست خود شلیک می کند که از طریق شکم Mileena منفجر می شود. هیچ چیز خاصی در مورد این مرگ و میر وجود ندارد ، بسیار سریع است. به علاوه ، این مرگ و میر روی یک شخصیت مورد علاقه طرفداران انجام شد که بسیاری از آنها انتظار مرگ ندارند. با این حال ، در یک نمای نزدیک از سوراخ شکم Mileena ، در حالی که ستون فقرات او در داخل قرار دارد ، پایان می یابد.

 

نویسنده و منتقد سینما

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: داستان فیلم ماتریکس 4 - مجله هنری و کسب و کار بامدادی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =