سریال نگهبانان

شما می دانید که چگونه می توانید تفاوت بین یک پلیس نقابدار و یک فرد هوشیار را تشخیص دهید؟ ” هوشمندانه است ، همانطور که لوری بلیک ، نماینده FBI می پرسد. آنجلا ابر ، کارآگاه پلیس بی ادب ، با بازی رجینا کینگ ، همانطور که انتظار می رفت با صراحت پاسخ می دهد: “نه”.لوری می گوید: “من هم – و این پایان شوخی است.
ماسک ها ، هویت ها و حقیقت های مبهم شکل گرفته از فیلمامه اصلی ” سریال نگهبانان ” میباشد. اگر پلیس و جنایتکاران ماسک بزنند ، چگونه آنها را از هم جدا می کنید؟ چه کسی قهرمان است و چه کسی شرور است؟ به عبارت دیگر به چه کسی اعتماد دارید؟ “سریال Watchmen” با نگاهی فراتر از حجابهای مشترک مردم با جهان ، حقایقی اساسی درباره آمریکای را برملا میکند که به دلیل عدم ایمان به خود ، مردم و نهادهای آن تقسیم شده است.

دامنه سریال نگهبانان با توجه به موضوع آن و حتی با توجه به ارزش سرگرم کننده بی وقفه ، حیرت انگیز است. از طریق شش قسمت ، ” سریال نگهبانان ” پیش از این مقدار زیادی نظریه هوشمندانه برای مطالعه و بحث در اختیار شما قرار داده است ، و نیز طوری ساخته شده است که که شما در اوقات فراغت سرگرمی خوبی برای خود دست و پا کنید.

سریال نگهبانان

سریال نگهبانان ، به کارگردانی کاسل با قاب های ثابت قدرتمند (یادآور صفحات کمیک) و رنگ های متنوع ، درگیری بین اجرای قانون محلی و تروریست های داخلی ایجاد می کند. Tulsa P.D. با یک گروه نقابدار که به عنوان سواره نظام هفتم شناخته می شود ، به یک نوع آتش بس مذاکره کرده اند – تا اینکه یک تیراندازی توسط افسران ، زخم های قدیمی را دوباره باز می کند.
لیندلوف همیشه از انداختن مخاطبان خود برای در پیج های داراماتیک لذت میبرد. خواه این یک بازگشت سریع غیرمنتظره باشد ، معرفی ناگهانی یک شخصیت جدید ، یا شروع یک فصل با مزاحمت یک زن غارنشین باردار ، سریال “lost” و “باقی مانده” به همان دلیلی که یک پارچ انجام می دهد ، توپ های منحنی را پرتاب می کند: بیننده روی انگشتان پا اما او به همان اندازه که به مخاطب خود احترام می گذارد نیز اعتماد دارد.

صحنه های به ظاهر تصادفی ، اگر نه چند منظوره ، همیشه یک هدف را دنبال می کنند ، حتی ممکن است طاقت فرسا باشند. در یک لحظه ، یک شخصیت می گوید: “یک توطئه گسترده و موذیانه در اینجا ،ممکن است اتفاق بیوفت.

سریال نگهبانان

اگر در این باره به شما می گفتم ، سر شما منفجر میشد ، بنابراین مجبورم آن را قطعه قطعه به شما بدهم “- این همان احساسی است که با تماشای” سریال Watchmen “احساس می کند. به نظر می رسد مغز شما ممکن است از بار بیش از حد اطلاعات درد بگیرد. (خدا را شکر HBO در هفته یک قسمت پخش میکند.)
هنوز هم متعادل میباشد – چنانچه احساس ضعف شدید ، درک آسان لذتهای بی پایان ساخته شده توسط این فیلمساز بزرگ بینظیر میباشد. صحنه های اکشن بزرگ ، بلند و شدید در زمینه های غول پیکر ثبت می شوند ، جایی که رقص و رقص هر حرکت مانند یک باله عالی اجرا می شود.

همین امر در مورد دعواهای تن به تن قانع کننده است که از یک بازیگر توانمند نهایت استفاده را می کند.

صحبت از این است که ((کینگ)) چیزی شگفت آور نیست – بله ، او یک اسکار و سه جایزه امی دریافت کرده است ، اما او در بازه ای که بدون زحمت و آسیب پذیری متمرکز می شود ، دامنه بیشتری را نیز به نمایش می گذارد.

جرمی آیرونز در مقام همان کسی که فکر می کنید او یک توپ دارد ، در حالی که اسمارت ، تیم بلیک نلسون و دون جانسون هر کدام باعث می شوند دوباره و دوباره به دنبال آنها بیفتید. و بله ، لباس های بسیار زیبا لعنتی هالووین 2019 قرار است بیش از حد با پلیس در ماسک های زرد پر شود.

سریال نگهبانان
وقتی اسمارت این شوخی را میکند ، او ماسک ندارد. او با FBI است ، بنابراین مجبور نیست. در واقعیت حقیقی ” سریال Watchmen” ، فقط پلیس محلی لازم میباشد هویت خود را پنهان کند.

هرکس که لباس مبدل بپوشد ، تا حدی به خاطر اقدامات گذشته لوری تهدید محسوب می شود. در دهه 80 ، لوری به عنوان Silk Spectre ، یکی از بسیاری از ” سریال قهرمانان ” که پس از مشکوک شدن مردم نسبت به اهداف ، اختیارات و اهدافشان ، غیرقانونی اعلام شد یا برای استفاده از دولت خصوصی شد ، تلاش میکند.
” سریال نگهبانان ” می پرسد که چگونه از آنجا جلو میزینم. چگونه تکامل می یابیم ، چگونه با هم زندگی می کنیم ، و چگونه دوباره به یکدیگر اعتماد می کنیم. هیچ پاسخی ساده وجود ندارد ، اما از تماشای این که جستجو چقدر می تواند پاداش داشته باشد در حین تماشای سریال نگهبانان شوکه خواهید شد.
پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با بهترین سریال های خارجی حتما به این بخش سری بزنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
( رای)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

شش + شش =