سریال من در تاریکی میروم یک مجموعه تلویزیونی مستند شش قسمتی جنایی واقعی آمریکایی به کارگردانی لیز گاربوس ، الیزابت ولف ، مایلز کین و جاش کوری است که هنگام نوشتن کتاب و تحقیق درباره قاتل دولت طلایی ، در اطراف میشل مک نامارا می چرخد. این سریال برای اولین بار در تاریخ 28 ژوئن سال 2020 از شبکه HBO پخش شد و در 2 آگوست سال 2020 به پایان رسید.

خلاصه ای از سریال من در تاریکی میروم

میشل مک نامارا زندگی آرامی داشت ، اما هنگامی که خانواده اش می خوابیدند ، او شب را صرف تحقیق و نوشتن کتابی در مورد قاتل Golden State کرد و به دنیای چت روم های آنلاین و وبلاگ های جنایی فرو رفت…

بیشتر بخوانید ‌:معرفی سریال آینه سیاه

قسمت اول سریال من در تاریکی میروم

میشل مک نامارا زندگی آرامی داشت ، اما هنگامی که خانواده اش می خوابیدند ، او شب را صرف تحقیق و نوشتن کتابی در مورد قاتل Golden State کرد و به دنیای چت روم های آنلاین و وبلاگ های جنایی فرو رفت.

قسمت دوم سریال من در تاریکی میروم

کارآگاهان محلی که در EAR (“متجاوز به منطقه شرقی”) کار می کردند و بازماندگان ، با توجه به نقشی که رسانه ها در رسانه ها و لکه های اجتماعی در تحقیقات بازی کردند ، چطور توسط جنایات در دهه 1970 آسیب دیده اند ، توصیف می کنند.

معرفی سریال من در تاریکی میروم

بیشتر بخوانید : فصل چهار سریال Stranger Things

قسمت سوم سریال من در تاریکی میروم

با متوقف شدن حملات در شمال کالیفرنیا ، “ترور وحشی اصلی” در سانتا باربارا آغاز می شود. عدم ارتباط بین حوزه های قضایی مختلف مانع ارتباط بین جرایم می شود. مقاله میشل درباره این پرونده ، “در ردپای یک قاتل” هنگام انتشار سال 2013 باعث سر و صدا می شود و وی قرارداد کتاب را امضا می کند.

قسمت چهارم سریال من در تاریکی میروم

آخرین مهلت کتاب برای میشل سنگین است. در همین حال ، وی و محقق پال هاینز “ویسالیا رنسکر” ، عامل یک رشته سرقت در اوایل دهه 1970 با شباهت های بسیار زیاد به EAR ، تحقیق کردند

قسمت پنجم سریال من در تاریکی میروم

مرگ ناگهانی میشل در اثر مصرف بیش از حد تصادفی باعث ناراحتی دوستان و خانواده می شود اما همچنین مصمم است که جنگ صلیبی خود را ادامه دهد. همسر میشل ، پاتون اوسوالت ، محقق پل هینز ، و نویسنده واقعی جنایت ، بیلی جنسن ، کتابی را که پرفروش می شود ، تمام می کنند. پاول هولز ، رئیس پزشکی قانونی در منطقه کانترا کوستا ، به دنبال توصیه میشل ، با کمک متخصص شجره نامه ژنتیک ، باربارا-رائه ونتر ، شجره نامه قاتل را بازسازی کرد.

بیشتر بخوانید : سریال هانیبال

قسمت ششم سریال من در تاریکی میروم

جوزف جیمز د آنجلو افسر سابق پلیس 72 ساله دستگیر و محاکمه می شود. گرچه میشل نتوانست سرانجام “قاتل Golden State” دستگیر شده را ببیند ، اما پافشاری و تحقیق وی به عدالت در مورد قربانیان کمک کرد. بازماندگان این حملات و نزدیکان DeAngelo اطلاعات خود را در مورد پرونده ها ارائه می دهند.

تولید سریال من در تاریکی میروم

در آوریل 2018 ، HBO Documentary Films با برنامه ای برای تطبیق این کتاب در مدارک ، با شوهرش پاتن اسوالت به عنوان تهیه کننده اجرایی ، حقوقی را که من در تاریکی می رود توسط من میشل مک نامارا به دست آورد.تولید این مجموعه از 24 آوریل 2018 آغاز شد.در ماه مه 2018 ، اعلام شد که لیز گاربوس این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

محقق مک نامارا ، پل هینز ، و روزنامه نگار جنایی ، بیلی جنسن ، که هر دو به اسوالت کمک کردند تا کتاب را تمام کند ، به عنوان تهیه کنندگان مشترک اجرایی امضا شدند.مصاحبه های این مجموعه با کارآگاهان ، بازماندگان ، اعضای خانواده و امی رایان است که گزیده هایی از کتاب مک نامارا را روایت می کند.

بیشتر بخوانید : نقد فیلم میزبان

امتیازات سریال من در تاریکی میروم

جمع كننده امتیازات Rotten Tomatoes بر اساس 40 بررسی ، با میانگین امتیاز 8.45 / 10 ، رتبه تأیید 95٪ را گزارش كرد. در اجماع انتقادی این وب سایت آمده است: “مدیر لیز گاربوس من در تاریکی تلاشهای پرشور مرحوم میشل مک نامارا را انجام می دهم ، و یک ملیله سنگین ، اما مهم از آسیب ، وسواس و بقا را بافته است.Metacritic به مجموعه دارای میانگین وزنی 82 از 100 بر اساس 20 بررسی ، نشانگر “تحسین جهانی” دارد.

0 دیدگاه